Prekių katalogas

AGATAS

 •    

   

  Pavadintas pagal Agato upę Sicilijoje. Tai koncentrinėmis linijomis ir juostomis dryžuotas įvairiaspalvis chalcedonas (mikrokristalinis kvarcas). Senovėje buvo mėgstami papuošalai, nes tikėta magiška agato galia.
   
  Pagrindinė agato tema - harmonija. Ji pasiekiama per jo sugebėjimą subalansuoti emocinį ir mentalinį kūnus. Ypač idealiai tai atlieka klasikinis (ne dažytas!) agatas. Būtent todėl jis labai pagrįstai vadinamas sėkmės, gerovės ir sveikatos akmeniu.
   
  Šis akmuo tylus ir ramus, bet jo poveikis stiprus ir ilgalaikis. Jis sužadina jūsų drąsą ir ryžtą, švelniai, be prievartos grąžina pasitikėjimą savimi ir meilę sau. Agato energija yra švelni ir nepastabima, tačiau jis “kišasi visur”, kad jūsų gyvenimas būtų geresnis ir saugesnis. Šis unikalus akmuo sustiprina mentalinius gebėjimus ir padeda jais naudotis koncentruotai ir naudingai. Jis padeda išsiaiškinti pagrindinius savo talentus ir naudotis jais įžvalgiai ir analitiškai. Agatas stiprina meilę tiesai bei padrąsina kalbėti tai, ką iš tikrųjų galvojate, ir apginti savo nuomonę. Šis mineralas padeda įveikti kartėlį ir skausmą, esantį širdyje. Moko valdyti vidinį pyktį, kurį mes slepiame net nuo savęs: emocijas - nevaldomos jos drasko į “gabalus” tiek fizinį, tiek dvasinį kūną; įtampą, kurią sukaupiate per begalinį norą būti matomi ir pastebėti. Dirbate be paliovos, linksminatės negailėdami jėgų, o pasitenkinimo nejaučiate. Agatas padeda sukurti saugią aplinką, daro jus išmintingesnius, gerina darbinę veiklą, užtikrina saugią šiandieną ir rytdieną. Jis sustiprina sąmoningumą ir vidinį ryšį, padeda suvokti asmenybės išskirtinumą. Agatas skatina ramybę ir apmąstymus, padeda naudotis gyvenimiška patirtimi. Jei jums kas nors nepasisekė, nesisielokite, geriau čiupkite agatą į rankas. Jis jums suteiks drąsos pradėti viską iš pradžių.
   
  Jis stiprina logišką, racionalų mąstymą, todėl tuo pačiu patys galite analizuoti problemas ir jų priežastis - dėl ko jos atsirado. Jis padeda nesudėtingai ir greitai išspręsti problemas. Agatas pagerina susikaupimą, padeda įveikti išsiblaškymą. Su šiuo akmeniu lengviau gydyti emocines giminės traumas. Agatas palaiko pusiausvyrą tarp In ir Jan energijų, fizinio ir emocinio, intelektualinio ir eterinio kūnų. Šis puikus “įžeminantis” akmuo taip pat centruoja ir stabilizuoja fizinio kūno energiją. Puiki priemonė dvaisniam augimui, nesuvokiamų dalykų suvokimui ir vidiniam stabilumui pasiekti.
   
  KLASIKINIS AGATAS
   
  Klasikinis agatas stiprina ryšį su Žeme, taip pat su savo Aukštesniuoju Aš. Padeda giliau jausti gamtos harmoniją, išlaikyti vidinį stabilumą, skatina laipsnišką dvasinę brandą, harmonizuoja In ir Jan principus. Suteikia racionalumo, tikrumo, praktiškumo, mokymosi iš patirties. Sustiprina saugumo jausmą, tinka nuo nesunkių depresijų. Padeda realizuoti žemiškus tikslus, apsaugo nuo svetimos energijos pliūpsnių ir energetinių pajungimų. Puiki apsauga mamoms nešiojančioms savyje dar negimusį kūdikį. Veikia kaip apsauginis amuletas kelionėse, žeoda ar drūza įmonėje pritraukia stabilumą ir gerovę.
   
  Poveikis kūnui. Stiprina lytinių organų veiklą, kraują, kraujagysles, slopina skausmus. Buvo naudojamas nuo epilepsijos, nemigos. Gydančiai veikia esant regėjimo sutrikimams, kasos ligoms, gastritui, skrandžio opai, žarnyno uždegimams, palengvina gijimą esant odos ligoms, stiprina limfinę sistemą. Stiprina fizinį ir psichinį imunitetą, ypač tiems, kurie perima kitų problemas, stiprina nėščiosios gimdą, stabdo uždegiminius procesus, malšina troškulį (dėti į burną). Agato vanduo apvalo kūno skysčius ir audinius.
   
  Čakra. Tinka visoms čakroms. Stiprina fizinį, eterinį, astralinį ir mentalinį kūnus.
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu, dūminiu kvarcu, ametistu, citrinu, rožiniu kvarcu, kalcitais.
   
  JUODASIS AGATAS
   
  Juodasis agatas padeda pažinti prastąsias savo savybes, kad vėliau būtų galima su jomis dirbti. Protui suteikia koncentracijos, racionalumo, kietumo, aštrumo. Šis agatas išryškina užspaustas emocijas, pyktį, agresiją, pavydą, nesivaldymą, norą būti viršesniam, valdingumą. Tiems, kurie šių savybių savyje nebeturi, suteikia ramybės, tikrumo, koncentruoto atsipalaidavimo.
  Akmuo stipriai apsaugo nuo neigiamų aplinkos poveikių, su sąlyga, kad pats žmogus savo charaketriu ir elgesiu to neprisitraukia. Ypač jautriems žmonėms galima užslėptų negatyvių pasąmonės vaizdinių materializacija.
   
  Poveikis kūnui. Stiprina imuninę sistemą, tinka persišaldžius, palengvina skausmą kryžkaulyje (dėti nugaros srityje).
   
  Čakra. Tinka padams, kelių čakroms, I ir II čakroms.
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu, dūminiu kvarcu, baltuoju agatu.
   
  BALTASIS AGATAS
   
  Baltasis agatas suteikia sielos ramybę, harmoniją, dvasios polėkį, kūrybingumą, gilesnį kitų supratimą ir užuojautą. Skatina naują savo santykio su kitais susivokimą. Protui suteikia tikrumo, ramios koncentracijos, ramina mintis. Baltasis agatas tinkamas senų, ypač vaikystės, nuoskaudų, per didelio prieraišumo ir sentimentalumo raminimui. Nejautriems žmonėms mineralas skatina jautrumą. Padeda peržvelgti gailesčio - gailestingumo, sentimentalumo ir meilės santykių temas. Suteikia psichinį stabilumą, ramų pasitikėjimą savimi. Ramina depresijas, susijusias su nevisavertiškumo kompleksu.  Mineralas suteikia ilgaamžiškumo, stiprina sveikatą, apsaugo nuo UV spindulių, jaunoms merginoms padeda spinduliuoti amžinąjį moteriškumą, harmonizuoja tarpusavio santykius.
   
  Poveikis kūnui. Padeda regeneruotis odai (dėti į kremą); gydo šlapimo pūslę, inkstų nepakankamumą, kvėpavimo takus, bronchus, plaučių ligas; gydo įvairaus pobūdžio lengvesnes nervų bei širdies ligas, atsiradusias dėl savęs užspaudimo. Stiprina imuninę sistemą.
  Eliksyras gydo opas visuose vidaus organų struktūrose. Dedamas ant aptvarstytos žaizdos padeda geriau užgyti žaizdoms ir randams.
   
  Čakra. Tinka visoms čakroms, energetiniams kūnams.
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu, pieniškuoju opalu, dendritiniu arba samaniniu agatais, dendritiniu kvarcu, melsvuoju chalcedonu/agatu.
   
  DENDRITINIS AGATAS
   
  Dendritinis agatas suteikia įkvėpimą kūrybai, ateinantį iš gamtos harmonijos ir grožio, vidinę taiką, džiaugsmą, tikrumą, lengvumą priimant sprendimus, aiškumą gyvenimo posūkiuose. Chaotiškose situacijose padeda susikaupti, neprarasti savitvardos ir įžvalgos. Skatina analitinį mąstymą, meną kalbėti. Suteikia ramybės, sugebėjimo įsiklausyti į kito norus, poreikius, mintis. Padeda skaityti ženklus, ramina pyktį, emocijų pakilimą padeda panaudoti kūryboje. Dendritinis agatas palengvina bendravimą su augmenijos karalyste, suteikia pilnatvės, skatina turtą. Tai vienas iš bendravimo akmenų, lavinantis bendravimo įgūdžius ir kalbėjimo laisvumą, lengvina kontaktus su kitais.
   
  Poveikis kūnui. Sužadina hipofizę, skatina skysčių apytaką, todėl naudingas sutrikus limfos sistemai, atsiradus tinimams ar įsisenėjusiam kosuliui. Rūkaliams tiks baltieji dendrititiiai agatai su juodais intarpais. Akmuo nešiojamas, geriamas jo vanduo.
   
  Čakra. Tinka visoms čakroms. Energetinius kūnus pripildo gyvybinės energijos. 
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu.
   
  MELSVASIS NĖRINIUOTAS AGATAS
   
  Melsvasis agatas pradeda mineralų pasaulyje bendravimo temą. Skatina ramaus santykio į save ir kitus keitimąsi, vidinę ir išorinę taiką, draugiškumą ir džiaugsmą santykiuose, kitų supratimą, diplomatiją, harmoningą optimizmą, kalbėjimo meną, kūrybingumą, lengvesnius pasirinkimus, atsivėrimą naujoms idėjoms. Padeda plačiau suprasti ir suvokti Žodžio reikšmę, skatina savirealizaciją per mintį, žodį ir veiksmą. Tai puikus akmuo besimokantiems. Suteikia ramios koncentracijos, ramina emocines audras ir lengvesnes psichikos problemas, susijusias su kitų žmonių baime (ypač baime būti nesuprastam ar netinkamai išreikšti mintį) ar pokyčių, stresų ir rizikos vengimu. Tai stresą šalinantis akmuo. Sukuria ramų apsauginį lauką, kartu skatina pasitikėti savimi ir teisingus pasirinkimus. Padeda suderinti bendravimą su kitais. Užsitarnavo pavadinimą “komunikacijos centro balzamas”.
   
  Poveikis kūnui. Sprando ir pečių įtampa, angina, limfmazgių ligos, skydliaukė, smegenų skysčių reguliavimas, kvėpavimo takų ligos, persišaldymo ar rūkymo pasekmės, gleivinių regeneracija, ausų ligos, vandens kaupimosi audiniuose mažinimas, insulino gamybos skatinimas pirmose diabeto stadijose, imuninės sistemos stiprinimas, skatina maitinančių motinų pieno susidarymą, klimakterinio periodo harmonizavimas.
   
  Čakra. Idealus V čakrai. Ramina astralinį ir mentalinį kūnus.
   
  Derinimas. Su rožiniu kvarcu, kalnų krištolu, dūminiu kvarcu, ametistu, rutilo kvarcu.
   
   
  SAMANINIS AGATAS
   
  Šis agatas skatina įkvėpimą ir naujas idėjas, gilesnį gamtos pojūtį, altruizmą. Stiprina ryšį su Aukštesniuoju Aš, Dievo pajautą. Skatina savistabą, kryptingumą mąstant ir veikiant, praktinę logiką, realius kūrybinius sumanymus, aiškumą mintyse matant ir sistemą, ir jos detales. Ramina vertinimo įprotį bei priklausomybę nuo kitų nuomonės. Padeda bendrauti su augmenijos ir mineralų karalyste. Indėnai naudojo lietui iškviesti. Tai harmonigo bendravimo ir savitarpio supratimo akmuo.
   
  Poveikis kūnui. Kvėpavimo takų ir plaučių infekcijos; uždegiminiai procesai, imuninės sistemos stiprinimas; limfos sistemos sužadinimas; mažina cukraus kiekį diabetikų kraujyje ir padeda organizmui geriau pasisavinti baltymus, tinka kepenims gydyti bei visų rūšių alergijoms gydyti.
   
  Čakra. Tinka visoms čakroms. Stiprina fizinį, harmonizuoja astralinį ir mentalinį, suteikia impulsą budhi kūnui.
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu. Bioenergetikams, kaip ir dirbantiems su kitais netradiciniais būdais arba malda, idealiai tiks derinyje su moldavitu (žaliuoju tektitu).
   
  OKEANINIS AGATAS
   
  Skatina giluminį savarankiškumą, vidinę laisvę, kartu aiškiai suprantant savo žemiškųjų darbų prasmę. Padeda naujai pajusti savojo Aš santykį su Dievu, skaityti ženklus, būti realioje stebėtojo pozicijoje, sąmoningumą praktikuojant ir gyvenime. Skatina vidinių poelgių motyvų prasmės supratimą, kūrybingumą kasdienybėje. Stiprina proto koncentraciją, ryžtingus sprendimus, motyvaciją, veiklumą, darbingumą, ramų, kryptingą, bet savaiminį mąstymo keitimą. Suteikia optimizmo, ramaus pasitikėjimo savimi ir savo keliu. Savaime ramina impulsyvumą ir ekscentriškumą. Padeda išklaustyti kitus, susitaikyti su savimi, kitais ir Dievu. Okeaninis agatas tinka darbui su sapnais bei vizijomis. Skatina bendravimo džiaugsmą ir susikalbėjimą su kitais. Veikia ne tik fizinio kūno bei visų subtiliųjų kūnų sistemų regeneraciją, bet patartinas ir prasidėjus naujam etapui santykiuose, profesijoje. Kelionėse saugo nuo apgavikų, ligų ir nelaimių.
   
  Poveikis kūnui. Sužadina kūno skysčius; tinka nuo sinusito, per didelio gleivių susidarymo, vandens užsilaikymo organizme; imuninės sistemos stiprinimas, bendri viso organizmo regeneracijos procesai. Įvairios alergijos, angina, pūslių susidarymas, bronchitas; apsinuodijimas; diabetas; šlakai organizme; persišaldymas; pervargimas; sąnarių skausmai; kosulys; vėžys; neurodermitas; skydliaukė; klimakterinis periodas; jautrumas orų permainoms. P.S. Naudodami jį sveikatai gerinti, per dieną išgerkite bent du litrus vandens.
   
  Čakra. Tinka visoms čakroms. Stiprina fizinį ir eterinį, harmonizuoja astralinį ir mentalinį, veikia kauzalinį, duoda impulsą ir budhi kūnui.
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu.
   
  GYVATĖS ODOS AGATAS
   
  Gyvatės odos agatas grąžina į dvasinę pusiausvyrą po sukrėtimų, traumų, stiprių mistinių patirčių ir gilių nusivylimų. Padeda naujai suvokti savo esmę ir gyvenimo prasmę. Stabilizuoja smegenų veiklą, suderina abiejų smegenų pusrutulių veiklą. Padeda subalansuoti sutrikusią psichiką, ypač po traumų ar nesėkmingų operacijų (dirba ne su įgimtais, o su įgytais defektais). Taip pat išsklaido iliuzijas, tinka asmenybės susidvejinimui, gydantis nuo kenksmingų prisirišimų (kartu su malda). Apsaugo tuos, kurių profesija - vis susidurti su kitų žmonių pasąmonės gelmėmis (psichiatrai, psichologai, socialiniai darbuotojai, dirbantys su atskirties grupėmis), padeda išlikti analizuojančiu stebėtoju, o ne tiesioginiu dalyviu. Tinka besigydantiems nuo narkomanijos, alkoholizmo.
   
  Poveikis kūnui. Padeda spręsti psichikos problemas, atsiradusias po traumų ar operacijų arba ilgalaikių kenksmingų prisirišimų. Švelnina paralyžiaus reiškinius ir Alzcheimerio ligos pasireiškimus, taip pat AIDS sukeltas psichologines problemas, tinka esant bet kokiems regos sutrikimams.
   
  Čakra. Tinka II, III, V ir VI čakroms. Ramina ir stiprina astralinį, subalansuoja mentalinį, veikia kauzalinį kūną.
   
  Derinimas. Su dvigaliu kalnų krištolu, rožiniu kvarcu, kalcitais.
   
   
  UGNINIS AGATAS
   
  Ugninis agatas skatina įkvėpimą, naujas idėjas, savojo Aš supratimą, dvasios kibirkšties įskėlimą arba padeda palaikyti ją degančią, aktyvina dvasios valią. Padeda tikėti savimi, savo idėja ir Dievu, siekti tobulybės. Suteikia drąsos, ryžto, valios, poreikio kryptingai ir prasmingai veikti, kūrybingo aktyvumo, idėjiškumo. Ugninis agatas sustiprina visas emocijas, ypač pyktį, pavydą, kerštą, impulsyvumą, kategoriškumą, įžeidumą ir t.t. Vadinasi, jį gali nešioti tie, kurie sugeba transformuoti jas į kūrybą arba dvasią. Skatina asmenybės magnetizmą, ypač vyrų, ir seksualinę trauką. Senovėje naudotas meilės magijoje. Tikram dvasios kariui suteikia sėkmę, apsaugą, tikrumą ir įžvalgą.
   
  Poveikis kūnui. Skatina endokrininės sistemos veiklą, audinių regenerzaciją.
   
  Čakra. Tinka I, II, III, IV, V, VI čakroms. Suaktyvina astralinį ir mentalinį, atveria kauzalinį ir įžiebia budhi kūną. Naudojamas itin atsargiai, emocingiems žmonėms geriau netaikyti visai, tinka tiems, kurie aktyviai dirba kūrybinį arba dvasinį darbą.
   
  Derinimas. Įmanomi tik specialūs konkrečiai asmenybei taikomi deriniai.

  PREKĖS SU AGATU