Prekių katalogas

AMETRINAS

 •       

  Ametrinas - tai unikalus dvispalvis akmuo, turintis ametisto ir citrino mineralų derinį viename. Jis sujungia ametisto rimtį ir atsipalaidavimą su citrino aktyvumu ir dinamika. Jo pagalba yra greita, efektyvi ir ilgai veikianti. Akmuo skatina kūrybiškumą ir nuovokumą, padeda valdyti savo asmeninį gyvenimą ir įveikti tikruosius, o ne tariamus prieštaravimus. Ypač tinkamas su savirealizacija susijusių prieštaravimų harmonizavimui. Padeda suderinti net didelius prieštaravimus (arba, arba) ir likti atviram, budriam, neįstempusiam. Taip jis tampa apgalvoto ir saugaus veiksmo akmeniu, suderinančiu prieštaravimus ir suteikiančiu laimingą ranką, t.y. intuityvią sėkmę įvairiais lygmenimis. Stiprina sąmoningo, charzimatiško lyderio savybes.

  Šis akmuo skatina optimizmą, gyvenimo džiaugsmą, harmoniją ir vidinio jaukumo pojūtį. Padeda kasdienius reikalus spręsti kūrybiškai ir su ugnele. Išlaisvina nuo įtampos ir stresų protą bei mintis, padeda transformuoti energiją, suprasti savo prioritetus ir nepasiduoti išoriniam spaudimui, taip pat rasti sielvarto, nesėkmių priežastis. Padeda tinkamai skirstyti savo energijos išteklius, derinti ramybę su aktyvumu ir visur rasti saiką. Jis padeda valdyti savo gyvenimą, emocijas, jausmus, gebėjimus ir saugo nuo įvairaus pobūdžio negatyvios energijos. Ametriną būtų galima pavadinti optimizmo ir gero gyvenimo akmeniu. Dėl subalansuotos energijos gerėja nuotaika, savijauta, sėkmė tampa pastovia žmogaus palydove.

  Mentaliai harmonizuoja visko priėmimą ir sąmoningą veikimą. Sužadina kūrybingumą, skatina jį išlieti veikloje. Stiprina atmintį, koncentraciją, intuiciją, padeda kontroliuoti savo gyvenimą, taip pat turint kalbos sutrikimų, ypač kai sunku rasti tinkamų žodžių. Ametrinas padeda pasiekti vidinį pasitenkinimą, harmoniją. Siekiant laimės, džiaugsmo, sėkmės reikia naudotis ametrinu. Šis akmuo padeda priimti išmintingus sprendimus, ypač paauglystėje.

  Ametrinas tinka verslininkams, gyvenantiems ir dirbantiems streso sąlygomis, ir visiems, kurie mielu noru norėtų mesti viską ir kaip stovi išeiti į tyrus… Jiems reikėtų jį nešioti nuolatos, kad padėtų atsirinkti prioritetus, kas darytina, o kas kitų primesta arba nereikšminga. Mineralas padeda subalansuoti dvasios ir materijos santykį. Tai ir vidinės pusiausvyros akmuo, skatinantis tikėti savimi ir nematomu vedimu.

  Efektyviai apsaugo mentalinį, emocinį, fizinį kūną bei aurą, padeda pašalinti blogą energiją, vienija moterišką ir vyrišką energiją, stimuliuoja šeštąją čakrą (trečioji akis) ir padeda prognozuojant (pranašaujant) įvykius.

  Ametrinas padeda atsiverti kokybiškai meditacijai. Suteikia protui dvasinį aspektą ir saugumą per astralines keliones.

  Pasak S. Sienko, ametrinas sujungia su Šviesos jėgomis, aukštesniuoju Aš ir parodo tikslą. Jis įkvepia Tikslui, siunčia meilę, supratimą, taiką ir laimę. Jo moto - Šviesos nešėjas.

  Poveikis kūnui. Ametrinas stimuliuoja medžiagų apykaitą, stiprina autoimuninę nervų sistemą, imuninę sistemą, prisotina deguonimi kūną. Padeda kai kamuoja chroniškas nuovargio sindromas, depresija, mieguistumas, apatija, įtampa, galvos skausmai, sutrikus skrandžiui, esant opai, pastoviam deginimo jausmui, veikia DNR ir RNR, šalina toksinus iš kūno. Skatina visų audinių, ląstelių valymo ir regeneracijos procesus, harmonizuoja visus vidinius organus, abiejų smegenų pusrutulių ir vegetatyvinės nervų sistemos veiklą. Padeda esant koordinacijos sutrikimams ir viso kūno įtampai. Stiprina kasą, saugo nuo infekcijų, naudingas esant virškinimo nusiskundimams nerviniu pagrindu. Valo blogą energiją iš mentalinio, emocinio ir fizinio kūno, padeda kūną palaikyti geros formos.

  Čakra. VI. Suderina astralinį, mentalinį ir dvasinį kūnus. Labai naudingas po reinkarnacijos terapijos arba aštrių psichoterapijos seansų.

  Derinimas. Galimas, bet nereikalingas. Galima derinti su juoduoju turmalinu, kalnų krištolu.

  PREKĖS SU AMETRINU