Prekių katalogas

JOLITAS arba KORDIERITAS

 •    
   
  Šis mineralas yra retas ir gana brangus akmuo. Jį galima įsigyti tik tam skirtose vietose. Jo spalvų diapazonas apima labai platų spektrą - nuo tamsiai iki šviesiai violetinės, mėlynos, žalios, gelsvos, rusvai pilkos. Iš jo gaminami papuošalai, kuriuos nešiojant galima sulaukti pozityvių permainų. 
   
  Jolitas dar yra vadinamas “violetiniu akmeniu” arba “akmeniu gyduoliu”. Su šiuo mineralu galima gydyti ir aktyvinti visas kūno energetines sistemas, bet stipriausią poveikį jis turi trečiosios akies ir karūnos čakroms. Jolitas palengvina meditaciją, astralines keliones, stiprina intuiciją, aiškiaregystę, aiškiagirdystę, sapnai būna aiškūs ir išsamūs. Svarbiausios Jolito savybės - stiprinti intuiciją, pakoreguoti situaciją, įnešti teigiamos energijos į aplinką, kurioje gyvename ar dirbame, skatina būti veikliems, gyvybingiems ir sėkmingiems. 
   
  Šis mineralas permainų metu padeda įveikti kliūtis, kurios iškyla gyvenime. Ypač tinka, kai gyvenime vyksta dvasinio pobūdžio permainos: jis skatina jų augimą ir ir vystymąsi. Jolitas stiprina vaizduotę, valo mintis, mąstymą, padeda išsilaisvinti iš nesėkmių ruožo bei suprasti priežastis, kurios sukėlė nesėkmes. Jis stiprina asmenybę, padeda įrodyti savo tiesą, pašalina per didelį jautrumą, vidinius prieštaravimus, stiprina atsakomybės jausmą. 
   
  Su šiuo akmeniu tampame laisvi nuo prisirišimų, įpročių (net ir žalingų), kurie stabdo mus gyvenimo kelyje. Jolitas išlaiko pusiausvyrą tarp vyriškos ir moteriškos energijos, stiprina charakterį, atneša vidinę harmoniją ir padeda palaikyti darnius tarpusavio santykius. Jolitas sudaro sąlygas progresuoti, tobulėti ir suteikia galimybę patirti malonumą ir džiaugsmą kiekvienu gyvenimo momentu. Šis akmuo suteikia galimybes tikslingiau išnaudoti savo vidinį potencialą, padeda būti ištvermingam. 
   
  Jis paskatina ryžtą individualybės kelyje į savo Paskirtį arba savo gyvenimo darbo atlikimą. Pirmiausiai jis paddeda tiems, kurie žino ir daro. Tokiems žmonėms jis suteikia ryžto, kantrybės, ištvermės, įžvalgos, koncentracijos, sugebėjimą atskirti esmę nuo šalutinių jos išraiškos formų. Todėl jis yra parama aukštesnius idealus puoselėjančiam žmogui. Tokiam jis padės rasti savo individualybės ašį, atskirti tikra nuo išsigalvoto ar įkalbėto, suteiks kryptingumo, aiškumo, teisingumo ir būtinai realios drąsos.
   
  Jolitas skatina atsakomybę už savo veiksmus, įžvalgą, motyvų išryškinimą, naujų idėjų realizavimą.  Padeda priimti ryžtingus sprendimus partnerystėje ir profesijoje, realiai juos apmąstyti. Skatina koncentraciją ir giluminį pareigos suvokimą. Jis padeda išlaikyti pasitikėjimą spaudimo ir reikalavimo paklusti metu, atlikti pareigas net tada, kai tai padaryti atrodo neįmanoma. Mineralas atvėsina įdirgusią psichiką, stabilizuoja nervų sistemą.
   
  Su juo kasdien lydi sėkmė ir kiekvieną gyvenimo akimirką jaučiamės užtikrinti, tiksliai žinome, ką daryti kiekvienoje situacijoje. Moko elgtis su pinigais, laiku atiduoti skolas ir prisiimti tik tuos įsipareigojimus, kuriuos įmanoma įvykdyti. Naudojantis Jolitu sustiprėja aiškus gyvenimo tikslo bei savo autoriteto suvokimas, savo galios valdymas ir mokėjimas ja vadovautis. Jolito energija suteikia galimybę siekti meistriškumo, skatina iniciatyvą ir mokėjimą valdyti savo gyvenimą. Su šiuo mineralu mokomės bendradarbiauti ir būti partneriais su Aukščiausiuoju “Aš”, su reiškiniais, kurie daro įtaką ir valdo mūsų gyvenimą. Jolitas - ilgalaikės sėkmės akmuo. Buvo ir yra labai mėgstamas šamanų, nes jis yra naudojamas apeigų ir ceremonijų metu.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Regeneruoja, detoksikuoja kepenų funkciją, mažina migrenos skausmus, priklausomybę nuo alkoholio, teigiamai veikia sinusus, kvėpavimo sistemą, hipofizį, naikina bakterijas, mažina karščiavimą, ramina skausmą, mėšlungį. Šis mineralas padeda palaikyti tvirtą kūną ir dvasią. Turintiems viršsvorio padeda jį sureguliuoti.
   
  Čakra. V, VI, VII. Ramina astralinį, stiprina mentalinį kūnus. Stiprina energetinį lauką, sužadina energijos tėkmę meridianais. Ypač tinka VI (trečioji akis) ir VII (karūnos) čakroms. Taikomas meditacijose. Jame yra Saturno, Jupiterio ir Marso jėga, todėl mineralų terapijoje gali būti naudojamas valiai suaktyvinti, deant jį ant II, III, V ir VI čakrų ( ant širdies dedant malachitą, VII č. ametistą, o prie I – šerlą).
   
  Derinimas. Su ametistu ( dvasios ieškotojams ir tiems, kurie nori apsisaugoti nuo svetimų programų), kalnų krištolu (padaro Jolitą suprantamesnį).

  VISOS PREKĖS SU JOLITU