Prekių katalogas

AVANTIŪRINAS

 •        

  Tai nuostabus širdies čakros globėjas. Jis kaip skydas apsaugo nuo negatyvios energijos. Avantiūrinas padeda atverti širdies vartus bei įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis skatina kūrybiškai panaudoti savo galią, aktyvina veiklumą ir novatoriškumą. Avantiūrinas - lyderių akmuo. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekinat gausos ir gerovės gyvenime.

  Avantiūrinas skirtas žmonėms, ieškantiems pastovumo ir pokyčių pusiausvyros, todėl ypač vertingas pabaigos ir paleidimo fazėse, kai reikia ir sugebėjimo paleisti, ir apsaugos, ir savęs pažinimo bei priėmimo. Palaiko siekį gyventi be didelių sunkumų.

  Šis akmuo suteikia lengvumo ir vidinio džiaugsmo, pasitikėjimo savimi siekiant savo svajonės. Jis padeda pažinti, kur slypi žmoguas jautimosi nelaimingu šaknys, kartu skatina priimti esamas gyvenimo situacijas patiriant noro ir realybės konfliktą, suvokti visa tai ir eiti toliau į savo tikslą. Ragina atsiverti naujam įkvėpimui, plečia matymo erdves.

  Skatina regeneraciją ir harmoniją ilsintis. Todėl naudingas tiems, kurie niekaip nesugeba nurimti, nes yra labai nervingi, įsitempę, patiria stresą, kupini baimių, netikrumo, suirzę. Ypač tinka jautriems žmonėms, nes ramina emocijas, miegą, įkyrias mintis, perdėtą rūpestingumą, pyktį, suteikia kantrybės, sumišusios su lengvumu. Skatina užuojautą kitiems, meilę gyvenimui ir gamtai.

  Suteikia spontaniškumo įgyvendinant idėjas ir padeda lengviau atsisveikinti su senais prisirišimais, trukdančiais įgyvendinti jau gal pradėtas naujoves. Suteikia tolerancijos, be kurios neįmanoma širdies ir proto pusiausvyra, kartu padeda būti atviram svetimiems pasiūlymams, bet išlikti ištikimam tam, kas atrodo įdomu ir prasminga.

  Avantiūrinas ramina užspaustas baimes, ypač kurių priežastys susijusios su pirmaisiais septyneriais gyvenimo metais. Naudingas psichoterapijoje, nes atpalaiduoja emocijas ir skatina pozityvų požiūrį į gyvenimą. Tai vienas svarbiausių akmenų psichoterapijoje.

  Žaliasis avantiūrinas valo, suaktyvina širdies čakrą ir apsaugo ją nuo tų, kurie siekia pasiimti Jūsų energiją. Jis išlygina In ir Jan savybes, skatina kūrybingumą, motyvuoja veikti, stiprina gebėjimą apsispręsti.

  Ypač tinkamas nešioti kartu su rožiniu kvarcu ant širdies centro, siekiant prisikviesti į gyvenimą meilės energiją. Pagal senovės graikus, tai vienas iš akmenų, kuris padeda pažinti netikrus draugus.

  Avantiūrinas sugeria elektromagnetines bangas, kurias skleidžia kompiuteris, mobilus telefonas ar kiti elektros prietaisai.

  Poveikis kūnui. Žmonėms, dėl rūpesčių prardusiems apetitą arba sergantiems bulimija, praverstų nešioti avnatiūriną. Jis nuramina susirūpinimą ir sutrikimą, trikdančius natūralius organizmo procesus. Avantiūrinas stimuliuoja nervų sistemą ir raumenis. Taip pat reguliuoja medžiagų apykaitą, mažina riebalų sluoksnį, gerina cholesterolio apykaitą, saugo nuo aterosklerozės ir infarkto. Ramina skausmus ir įvairius uždegimus, Saulės spindulių poveikį, alergijas, astmą. Harmonizuoja kraujospūdį. Stiprina kepenis, skatina tulžies išsiskyrimo funkciją, padeda nuo tulžies ir inkstų akmenų. Apsaugo nuo širdies priepuolio. Kai pajuntate širdyje maudulį ar skausmą, reikėtų akmenuką nešioti širdies plote tol, kol skausmas praeina. Avantiūrinas turi priešuždegiminį poveikį.

  S. Sienko tvirtina, kad avantiūrinas - visados puiki investiciją į savo kūną. Ji rašo: “Jeigu man reikėtų pasirinkti vieną gydomąjį akmenį, pasirinkčiau avantiūriną. Jame - kvarcų sugebėjimas viską išlyginti ir harmonizuoti, žiupsnelis chromo ir pakankamas kiekis fuksito. Toks derinys padės bet kokiam organui, ant kurio bus uždėtas. Nuolatos nešiojamas avantiūrinas maudo savo regeneruojančioje energijoje visus organus paeiliui. Jis pradeda nuo silpniausio, paskui eina prie kito ir t.t. Todėl Avantiūrino karoliai tiks tam kantriajam, kuris nešios juos savaitėmis, mėnesiais, metais.

  Čakra. IV. Taikomas ir visoms kitoms čakroms, kuriose susikaupia per didelis neigiamų emocijų krūvis.

  Derinimas. Su rožiniu kvarcu, kalnų krištolu, nefritu, šerlu. 

  VISOS PREKĖS SU AVANTIŪRINU