Prekių katalogas

FOSILIJOS


 • Tai gyvų organizmų likučiai ar įspaudai arba gyvūnų bei jų dalių ar augalų suakmenėjimai iš ankstesnių geologinių epochų. Pirmosios fosilijos datuojamos apie 3,5 mljrd. metų.
  Visų tautų šamanai jas naudodavo savo ritualuose, o paties šamano amuletu dažniausiai taip pat būdavo fosilija.

  Itin gerbiami buvo amonitai. Jų randama įvairių. Bet kurie jų būdavo laikomi plačios sąmonės simboliu, simbolizavo kelionę laiku ir erdve, Kūrėjo jėgą ir pačią Evoliuciją. Amonitai su suformuotomis gyvatės galvomis buvo kabinami alchemikų laboratorijose kaip apsauga nuo demoniškų jėgų. Daug kur jie būdavo rėminami į namų sienas apsaugai. Juodieji Himalajų amonitai (šaligramos) dar ir dabar garbinami kaip dievybės ir jų atributai. Paplitusi nuostata, kad tai – dievo Vishnu, kai kur teigiama, jog Budos inkarnacija. Ypač vertingomis laikomos šaligramos su piritu. Auksinė pirito spalva – tai grynojo Pažinimo simbolis. Amonito spiralės – tai pakopos į nušvitimą. Ji turinti stovėti šalia Ganešos figūrėlės. Alpinistai į viršukalnes neša šaligramą kaip auką kalno Dievams. Manoma, jog piritizuota šaligrama saugo juos kalnuose nuo nelaimių.

  Kai kurie tyrėjai siūlo amonitus nešioti architektams ir visiems, kurie kažką konstruoja, nes jie padeda pamatyti šaknis ir aprėpti visą projektą nuo jo pirminės fazės iki pabaigos. Sakoma, kad jie gali būti naudingi ir rebiorfingo terapijoje.
  Pasak M. Giengerio amonitai iš hematito ar pirito tarnauja antenomis, priimančiomis ir neutralizuojančiomis bet kokius dažnius ir bangas.

  Fosilijos padeda suprasti jį nešiojančiam jo dabartinės žmogiškos formos laikinumą ir sąmonės, esančios toje formoje, amžinumą. Ypač pilnai tai atlieka piritizuoti ir opalizuoti amonitai. Vadinasi, pirmiausia, jie natūraliai padeda virsti stebėtoju, žymiai filosofiškiau žvelgiantį į visa, kas su juo vyksta. Amonitas centruoja, skatindamas rasti savo vidinį tašką ir iš jo gyventi. Todėl suteikia vidinę ramybę, toleranciją, koncentraciją, aiškų sprendimų priėmimą.

  Suchalcedonėję amonitai tinka jautriems įvairaus amžiaus žmonėms, ieškantiems saugumo, globos, apsaugos. Jie mokys priimti save ir pamažu skatins ieškoti naujos gyvenimo kokybės. Labai naudingi, bijantiems mirties, o taip pat tiems, kurie nedaro, bijodami suklysti. Taigi, skatins sąmoningą ir saugų aktyvumą.
   

  Ramina pyktį, agresiją, nuoskaudas, skatina pažinimo procesą.
  Panašiai veikia įvairios fosilijos su įspaudais.

  Amonitas gali būti puikiu pagalbininku, praktikuojantiems Rytų kovos menus, užsiimantiems tantrinėmis bei psichinės energijos įvaldymo praktikomis. Tiks verslo žmonėms, suteikdamas koncentraciją, valią ir ryžtą, kartu padėdamas nepamiršti ir savęs (ypač darboholikams). Naudingas visiems, ieškantiems Kelio į save ir savo paskirtį, kaip ir jį radusiems.

  Jūros ežiai ypač buvo naudojami Skandinavijoje. Anglijoje jie buvo vadinami „raganų akmeniu“, padedančiu pranašauti. Be abejo, tai buvo siejama su pentagramos forma, kuri iki šių dienų taikoma įvairiuose okultiniuose ritualuose ir praktikose. Todėl juos naudojo šamanai ir pranašautojai. Panašią prasmę turi ir jūros žvaigždės.

  Vikingai mėgo nešioti belemnitą, dar vadinamą Perkūno strėlėmis, įrėmintą bronzoje, kad saugotų nuo žaibo ir priešų strėlių. Krikščioniškose šalyse jis vadinamas velnio pirštu. Piritizuotą belemnitą budistai vadino Budos nušvitimo liepsna.

  Ypač stipriu šamanistiniu amuletu buvo laikomi ryklio dantys. Drakono dantys (kas buvo ryklio dantys) minimi sakmėje apie argonautus. Daug jų randama kasinėjimuose Meksikoje. Majai tikėjo, kad tai Saulės dievo dantys. Manoma, kad juos turėjo nešioti medžiotojai, nes senovinėse olose randami amuletai su jais, datuojami apie 30 000 metų. Jų randama senovės dar priešdinastinio Egipto kapuose, Peru kapuose.

  Įvairias reptilijų dalis ar suakmenėjimus, kiekviena tauta naudojo savaip. Ypač „drakono“ produktus iki šios dienos vertina kiniečiai. Jiems jie atstovauja Yang principą ir laikomi veiksmingiausiu afrodiziaku. Tikima, kad jų milteliai prailgina gyvenimą, teigiamai veikia sąmonę ir gydo begalę ligų.

  Rėminami į sidabrą, varį, žalvarį ar bronzą.
  Prausiami, kai jaučiate, jog reikia. Mėgsta Mėnulio pilnatį ir Jūsų šilumą.
  Geriausia juos pirmą kartą užsidėti per pilnatį, lygiadienį ar saulėgrįžą.  

  VISOS PRKĖS SU FOSILIJOMIS