Prekių katalogas

TGRO AKIS

 • Viduramžiais tigro akis buvo naudojama kaip amuletas prieš užkeikimus, demonus, nužiūrėjimus. Arabai ir graikai tikėjo, jog ji pakelia nuotaiką, padeda koncentruoti mintis, stiprina draugystę ir saugo nuo kriminalinių nusikaltimų bei blogų draugų.

  Tigro akis suteikia aiškumo ir saugumo jausmą, vidinę šilumą, pusiausvyrą, padeda priimti informaciją ir ją objektyviai įvertinti, skatina koncentraciją, norą mokytis, dėmesingumą. Puikiai padeda permainų, sunkių užduočių, egzaminų metu. Ji saugo nuo klastos, vagysčių, pavydo, pasikėsinimų, nužiūrėjimų.

  Sunkiais gyvenimo periodais suteikia drąsos, neleidžia ištižti, padeda išlaikyti savyje pasitikėjimą aukščiausiomis jėgomis, Kūrėju, reguliuoti savo nuotaikas, emocijas, tokiu būdu ir pačias stresines situacijas, teisingai apsispręsti ir mažiau abejoti.

  Ji suteikia praktiškumo, įžvalgos, tikslumo ir optimizmo, padeda detales sujungti į visumą. Gali būti naudojama sprendžiant finansinius klausimus, pasirašant pirkimo - pardavimo sutartis (ji nepritraukia pinigų, bet padeda išmintingai su jais elgtis).
  Tai vienas iš stabilumo akmenų, tad padeda surasti pusiausvyrą tarp proto ir širdies, tarp to, ką žinome ir to, ką jaučiame, atverdamas kartu ir mūsų sielos platybes. Tai padės geriau pažinti save ir atrasti savo vietą gyvenime.

  Ji padeda įveikti vidinį išdidumą ir pasipūtimą, išmoko džiaugtis visu tuo, kas gryna ir gražu, subalansuoja In ir Jan energijas ir abiejų smegenų pusrutulių darbą, mažina introvertiškumą, skatindama išmokti suprasti ir kitus žmones, padėti jiems.

  Tinka 1, 2, 3 čakroms. Uždėta ant 3 čakros, harmonizuoja poreikius, skatina pasitikėjimą savimi, padeda surasti individualų gyvenimo kelią ir neįsikibti į materiją.
  Tie, kam horoskope išreikšti žemės ženklai, gali šiuo akmeniu sustiprinti savo mediuminius sugebėjimus (dedama ant 6 čakros).
  Prieš nelaimę spaudžia pirštą, įtrūksta. Perspėja prieš kelis mėnesius (gal tai padės išvengti nemalonumų bent iš dalies). 18-ąją Mėnulio dieną pasidėjus tigro akį po pagalve, galite susapnuoti kokia nelaimė laukia.

  Tigro akis stiprina vegetatyvinę nervų sistemą. Stipriai veikia kaulus, sausgysles, sąnarius. Kai kuriais atvejais gelbsti nuo astmos.
  Ramina stresus, emocijų perteklių ir pan., nes kai kurie tyrimai rodo, jog šis akmuo lėtina energijų cirkuliaciją kūne. Tad kam jų tekėjimas ir taip sulėtintas - nešioti nepatartina.

  Nešiojama sidabre ant laimingos rankos bevardžio piršto. Gydymui nešiojamas gabaliukas. Sąnarių reumatui - apyrankės iš suvertų akmenėlių.
  Valomas 2-3 kartus į mėnesį po tekančiu vandeniu ir pakraunamas tekančioje saulėje 2-3 val. arba ant kalnų krištolo drūzos.

  P.S. Šio akmens negali nešioti dvilypiai, nesąžiningi, negarbingi ir visai savęs nevaldantys žmonės. Jiems ji “išsijungia”.