Sveiki, norėjau tik labai padėkoti už tokį greitą atsiuntimą :) Akmenukai nuostabūs ir tas maišelis taip skaniai kvepia smilkalais. Didelis dėkui :) Rekomenduosiu Jūsų puslapį ir kitiems, sėkmės ir gražios draugystės su akmenukais.
Indrė
Siuntinuką gavau - akmenukas tiesiog dieviškas!
Labai ačiū už gražų malachitą ir greitą pristatymą.
Vaida
Sveiki,
Dėkoju jums labai už siuntinį, atėjo vakar (mano gimimo dieną). Puikios apyrankės ir taip gražiai įpakuotos dovanų maišelyje.
Sėkmės jums
Renata
Visi atsiliepimai