Prekių katalogas

CITRINAS

 •       

   

  Citrinas yra vienas iš savirealizacijos akmenų. Jo funkcija - skatinti savirealizaciją visuomenėje atskleidžiant turimus sugebėjimus. Vadinasi, jis atskleidžia ir sustiprina asmenybės savirealizacijos potencialą, skatina ir iš jo gaunamą visokeriopą naudą.
   
  Citrinas - vienas svarbiausių saulės rezginio čakros akmenų. Jis yra vienas stipriausių gyvybinės energijos tonizatorių. Šis akmuo išlaisvina iš baimių, sunkumų ir įvairaus pobūdžio problemų. Aktyvina ir atveria kelią asmeninei galiai, kūrybingumui ir sumanumui reikštis. Citrinas skatina iniciatyvą, ryžtą ir drąsą, o tai suteikia galių siekti užsibrėžtų tikslų. Jis suteikia valios jėgos, energijos, optimizmo bei savidisciplinos.
   
  Jį būtų galima vadinti “komersantų” akmeniu, nes jis moko įgyti turto, jį valdyti ir palaikyti perteklių bei gausą. Kristalas, o gal dėžutė iš citrino akmenėlių turėtų puošti darbo kambarį, biurą, darbo vietą. Sudarinėjant sandorius, pasirašant sutartis ir t.t., visada reikalingas skaidrus protas, mintys, drąsa. Citrinas tokiu atveju neleis karščiuotis, priimti skubotų sprendimų. Citrinas yra turto ir gausos akmuo, tuo pačiu skatinantis ir dosnumą.
   
  Citrinas padeda atpažinti vidines dovanas, “vidinę saulę” ir pasiekti aukščiausią tašką - pastovų laimės pojūtį. Saugumas, optimizmas ir komforto jausmas lydės kasdien, jei būsite pakantūs ir vadovausitės širdimi. Citrinas išlaisvina iš montonijos, išvalydamas “tamsiausius užkampius”, padeda pajausti tikrovę ir pasijuokti iš savo ribotumo. Jis padeda suprasti, perduoti ir išgryninti informaciją, kuri yra reikalinga jūsų išlikimui. 
   
  Jis padeda išsiaiškinti problemas, išlaikyti gerus šeimyninius santykius, skatina pozityvų elgesį ir malonų bendravimą su aplinkiniais. Jis kaip kardu nukapoja nelygumus, aštrumus ir prasiskverbia į pačią esmės širdį. Briaunuotas citrinas ar kristalas stimuliuoja karūnos čakrą, sudaro sąlygas sintezei tarp intelekto, proto ir visiško tobulumo. Jis naudingas sprendžiant painias problemas, palengvina savęs pripažinimą ir sustiprina sąmoningumą. 
   
  Citrinas skatina tiesmukumą, atvirumą ir paspartina proto atsibudimą. Jis kelia nuotaiką, “sušildo” širdį, suteikia vilties, sutvirtina pasitikėjimą savo jėgomis ir padeda džiaugtis gyvenimu. Citrinas padeda jums suprasti savo nuotaiką, jausmus, poelgius bei padeda šalinti negatyvius potyrius. Mineralas skatina įveikti depresiją ir išlaisvina ekspresiją. Tai puikus balanso akmuo.
   
  Natūralus kristalo ar rutulio formos citrinas tinkamas naudoti medituojant. Tai vienas iš nedaugelio mineralų, neužlaikančių negatyvios energijos. Jis sukaupia, išskaido, išgrynina ir transformuoja įvairaus pobūdžio energiją. Citrinas išlaisvina fizinį ir subtilųjį kūną iš sunkumų ar problemų. Jis išlaiko pusiausvyrą tarp In ir Jan energijų, “išrikiuoja” visas čakras į vieną liniją eteriniu lygmeniu.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės: Veikia virškinimo organus, skrandį, stiprina nervų sistemą, kraujo apytaką, aktyvina užkrūčio liauką ir balansuoja skydliaukę. Citrinas ramina depresijas, kvėpavimo takų uždegimus, bronchinę astmą, tvarko medžiagų apytaką, stiprina imuninę sistemą, širdį, kepenis, inkstus, reguliuoja insulino gamybą organizme. Naudojamas kartu su gintaru, tvarko skrandžio uždegimus, padeda gydyti auglius pirminėje stadijoje. Jo eleksyras naudojamas kraujo užkrėtimo atvėjais. Padeda įsisavinti vitaminus A, C ir E. Didelį poveikį turi reguliuojant baltuosius ir raudonuosius kraujo kūnelius. Nemiga sergantiems patartina citriną naudoti kartu su rožiniu kvarcu. Citrino ir ametisto eleksyras stimuliuoja plaukų augimą ir naikina pleiskanas.
   
  Čakra. III (Saulės rezginys).
   
  Derinimas. Galima derinti su ametistu, žaliuoju turmalinu (verdelitu) sėkmei ir pilnatvei pasiekti. 

  PREKĖS SU CITRINU