Prekių katalogas

AR AKMUO GALI GYDYTI?

 •          

  Teiginys, kad mineralas sugeba gydyti, turi pakankamai svarų pagrindą. Čia svarbūs yra jo mineraloginiai duomenys, kristalinė struktūra, cheminė formulė, spalva, visa tai padeda išryškinti pagrindinius jo poveikio principus. Kokią informaciją jis skleidžia, priklauso nuo to, iš kokių cheminių elementų akmuo susiformavo, koks tuo metu buvo atmosferos slėgis, temperatūra, rūgštinė aplinka, koks spinduliavimas jį veikė, kiek laiko jis formavosi. Net nedideli aplinkos pakitimai mineralui formuojantis sukelia jo pakitimus. Mineralo elektromagnetiniame lauke būtent ta informacija yra įrašyta, jis ją ir spinduliuoja.

  Kaip akmenys veikia? Kiekvieną mineralą supa jo elektromagnetinis laukas, per kurį jis apsikeičia su mumis informacija ir energija. Ši informacija gali sukelti kūno, sielos ir dvasios reakcijas. Kai mūsų netenkinanti padėtis pataisoma arba kai vyksta būsenos pokyčiai, tai ir yra mineralo gydomasis poveikis. Todėl toks gydymas nėra staigus. Būtina sąlyga dirbant su akmenimis, kaip ir taikant bet kurį mums žinomą bioenergetinį gydymo metodą, yra ta, kad žmogus nebijotų naujai pažvelgti i save, į vidines priežastis, sukėlusias ligą arba sukūrusias išorinę situaciją, ir būtų pasiruošęs dirbti su savimi, t.y., su savo vidinėmis problemomis. Jei noro dirbti su savimi nėra, o priežasčių ieškoma tik išorėje (kalta mama, kaimynas, vyras, vaikas arba, tiesiog aplinkybės...) - netradiciniai gydymo metodai jums tikrai netiks. Jie tiesiog nepadės, o jūs veltui eikvosite savo laiką, puoselėsite viltis, leisite pinigus, o užburtas ratas sustos tik laikinai. Po to liga ar nepageidaujamos situacijos vėl sugrįš.

  Nepamirškite, kad tiek ligos, tiek įvykiai bei situacijos - tai aukštųjų jėgų pamokos, kurias mes, ateidami į Žemę, patys pasirinkome ir turime išmokti. Dabar viskas pildosi. Mes turime vykdyti savo įsipareigojimus. Nuo to, kaip mes juos vykdome ir priklauso mūsų sėkmės ir nesėkmės, mūsų džiaugsmai, rūpesčiai, situacijos, ir įvairiausi atėję į mūsų gyvenimą žmonės.

  Todėl geras parapsichologas ar astrologas pirmiausia išaiškins mums, kas mūsų viduje pritraukė vieną ar kitą situaciją, įvykį ar ligą. Jeigu jūs jo klausysitės ne protu, o širdimi ir imsitės darbo, tikrai pasveiksite, reikalai susitvarkys, jei ne - jis už jus negali spręsti jūsų reikalų. Matydamas būsimą rezultatą, jus gydantysis gali tiesiog atsisakyti suteikti jums pagalbą - jūsų nepriims, o gal jūs tiesiog pas jį nepateksite. Deja, didelė dalis parapsichologų, astrologų ir t.t. - nieko neaiškindami atliks savo darbą, t.y. palengvins situaciją, skausmą, o gal net "išgydys", paims pinigus ir pasakys, kada vėl ateiti. Gal net bus tokių, kurie pažadės sutvarkyti jūsų karmą... Priminsiu, kad į kito karmą gali kištis tik šventasis, nes jis mato, kiek jos jūs jau atidirbote, jis mato jūsų sielos pabudimo lygmenį, jis tiesiog mato, kiek galima palengvinti jūsų naštą. Už jus išspręsti niekas nieko negali, kaip ir negali nugyventi jūsų gyvenimo. Nuimti kitų uždėtą blogį: prakeikimus, nužiūrėjimą ir t.t. - galima (ir tai yra išimčių!), bet tai, ką pasidarėte patys savo mintimis, žodžiais ir darbais, patys turite ir susitvarkyti. Tai Visatos dėsniai, kurie galioja mums visiems ir išlygų čia nėra. Jų jokiais pinigais ir verkšlenimais nepapirksi.

  Grįžkime prie mineralų. Jų savybė gydyti, kaip ir sąvoka "brangakmenis", priklauso nuo kokybės. Kuo kokybė geresnė, tuo daugiau galėsite iš mineralo išgauti. Sakykime, jei jo sudėtyje bus apie 70-80% uolienos ir įvairių intarpų, aprašytos savybės jam nebetiks, o jei jis bus paveiktas, t.y., dažytas, kaitintas, švitintas, jo savybės bus iškreiptos. Nekalbu jau apie imitacijas, kurias pas mus kartais bandoma parduoti kaip tikrus akmenis.

  Tad gydyti gali tik natūralus kokybiškas mineralas. Jo grynumas - vienas stipriausių veiksnių.

  Ką daryti su mineralu, kad šis padėtų?

  Jį galite nešioti. Nesvarbu, ar tai bus pakabutis, ar karoliai, ar tiesiog akmenėlis. Svarbu, kad jis liestųsi su oda.
  Jis gali būti uždedamas ir palaikomas ant atitinkamos vietos: čakros, organo, skaudančios kūno dalies. Laikyti tol, kol pajusite palengvėjimą. Ypač tinka tai daryti atitinkamų organų veiklos suaktyvėjimo laiku.

  Jie gali būti padedami aplinkoje. Tai keis patalpos energetinį lauką ir, žinoma, atmosferą. Taip bus veikiama mūsų vidinė būklė, mąstymas, veikla ir švelniai - sveikata. Vietą geriausia rasti intuityviai. Koreguosite ją tol, kol rasite pačią tinkamiausią. Akmens dydį apsprendžia patalpos dydis.

  "Gydomasis ratas", t.y., ratas iš tų pačių ar skirtingų akmenų, sukuria ypatingą atmosferą, tinkančią ir gydymui, ir meditacijai. Jame galite tiek sėdėti, tiek gulėti. Kiek laiko būti rate, pajausite patys. Vienam užteks 20 minučių, kitam reikės valandos. Tai individualu. Persistengti nėra sveika.

  Akmenys naudojami meditacijoje. Atlikdami jūsų įprastą meditacijos formą, galite dėti mineralus ant kaktos, saulės rezginio ar kitų čakrų, galite laikyti rankoje arba išsidėlioti aplink save jau minėtą ratą. Kiekvieno galimybės čia individualios.

  Tauriųjų akmenų vandens gėrimas yra labai veiksminga gydomoji priemonė. Savitu būdu akmens poveikis perkeliamas į vandenį, kurį žmogus išgeria atitinkamu laiku. Deja, čia reikalingas ypatingas atsargumas, nes ne iš visų mineralų galima ruošti eliksyrus. Svarbu čia ir dozavimas. Tad saviveikla čia, kaip ir medikamentų dozavime, gali labai pakenkti.

  Straipsnio autorė: astromineralogė Audronė Ilgevičienė.