Prekių katalogas

DIUMORTERITAS

 • Kietumas  7 – 8. Rombinė singonija. Radimvietės:  Prancūzija, Namibija, Madagaskaras, JAV, Brazilija, Rusija, Lenkija. Painiojamas su distenu ir turmalinu, o nušlifuotas su  azuritu, mėlynu kvarcu, lazuritu, sodalitu, jolitu. Padirbinėjimai dar nežinomi.

  Rastas XIX šimtmečio pabaigoje, mineralų terapijoje naudojamas nesenai, todėl jį savo darbuose mini tik M. Gienger bei jo bendražygiai, o taip pat Melody.

  Diumorterito užduotis – atskleisti save ir visą supantį pasaulį, kaip vienos ir tos pačios Bendrosios Sąmonės produktą.

  Tai vienas iš ateities mineralų, galintis padėti proto valdomam žmogui  lengviau priimti tai, ko protu paaiškinti neįmanoma. Taip be ypatingų šalutinių veiksnių atveriamas naujas supratimo, o gal net ir suvokimo sluoksnis.

  Priėmimas, skatinamas diumortierito, ramus ir aiškus, be ypatingų filosofijų ir išmąstymų. Tai tiesiog dabar daugelio vartojamas posakis „taip jau yra“.
  Jis skatina pozityvų gyvenimo požiūrį, suteikia valios ir pasitikėjimo sunkiomis aplinkybėmis, padeda kontroliuoti savo gyvenimą, į viską žvelgiant ramiau ir paprasčiau. Ramina operacijos baimę, netikrumą, paranoją, paniką, žadina vidinį lengvumą. Depresijos metu, ypač po sunkios netekties ar streso, kaip ir itin užsidariusiems žmonėms padeda išsikalbėti, todėl gali būti taikomas psichoterapeutų. Mažina garbėtrošką, užspaustą pyktį, susikaupusį perdėtai valdantis. Padeda įžvelgti kitų primestas mentalines programas ir iš jų išsilaisvinti. Kaip pagalbinė priemonė gali būti naudojama, gydant priklausomybes. Racionaliems ir kategoriškiems pamažu padeda tapti lankstesniais ir žaismingesniais. Vaikams ir jaunimui skatina norą mokytis, stiprina imuninę sistemą bei padeda nepasiduoti kitų įtakai.
  Mokslo vyrams padeda nebūti dogmatais, o priimti ir kitų tiesas. Todėl šį akmenį galima būtų vadinti įvairiapusiškumo akmeniu.

  Naudingas lektoriams, kad jie lengviau ir paprasčiau pateiktų reikalingą medžiagą, skatindami platesnį mąstymą.
  Puikus dirbantiems komunikacijos sferoje, nes padeda įsiklausyti į pašnekovą, ramiai ir neįžeidžiai išdiskutuoti aštrias temas. Šiuo atveju  jį galima vadinti diplomato akmeniu. Tad parankus, mėgstantiems ginčytis, prisiimantiems teisuolio ar mokytojo vaidmenį. Trumpai tariant visiems tiems, kieno Merkurijus asmeniniame horoskope pažeistas.

  Puikiu vaistu jis gali tapti tiems depresijos apimtiems žmonėms, kurie neigia save bei išsigalvoja ar hiperbolizuoja problemas, susijusias su jais bei įsikalba sau ligas. Jiems būtų pravartu diumortieritą nešioti ant kaklo, o tuo pat metu rožinį kvarcą ant širdies.
  Naudingas vis abejojantiems ir nerandantiems savo kelio. Jiems tiktų diumortierito ir kalnų krištolo derinys ant kaklo.
  Bijantieji keisti mąstymą gali jį nešioti ant kaklo kartu su ametistu.

  Nemokantiems elgtis su pinigais ar tiesiog nesuprantantiems jų ezoterinės reikšmės jį reiktų nešioti ant imuninės sistemos centro kartu su malachitu ant saulės rezginio.
  Emocingieji gali nešioti jį ant kaklo, o pieniškąjį mėnulio akmenį ant mažojo p. nelaimingos rankos.

  Atminčiai gerinti, kategoriškumui, užsispyrimui, kaip ir prisirišimams raminti, o taip pat ieškotojams, užkliuvusiems fanatizmo liūne, tiktų jo derinys su sugilitu ant kaklo. Tas derinys labai tiks ir tiems, kurių horoskopuose Merkurijus yra konjunkcijoje su Likimo kryžiumi arba Juoduoju Mėnuliu.  

  Fiziniame lygmenyje diumortieritas ramina nervų sistemos sutrikimus, nervinio pobūdžio galvos skausmus, odos sudirgimus dėl kenksmingų medžiagų ar spinduliavimo, traukulius, epilepsiją, nuovokos sutrikimus, nerimą, stresą, ilgesį, depresiją, kaklo skausmus, atsiradusius nuolat bijant, rūpinantis ar pergyvenant, kas gali sukelti įtampą žandikaulyje. Patartinas nėštumo metu  bloguojant ar neturint kantrybės. Jis atpalaiduoja ir ramina.
  Tinka VI, V, imuninės sistemos ir II čakroms, nors galima naudoti ir kitoms. Rėminamas į sidabrą ir nešiojamas pakabutyje. Karolių nereikėtų nešioti naktį. Apyrankės ant rankos ar kojos naudingos nesivaldantiems ir emocingiems žmonėms.
   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  VISOS PREKĖS SU DIUMORTIERITU