Prekių katalogas

AKMENYS KOSMETIKAI


 • Kad akmenys ir metalai gali būti naudojami kosmetinėms procedūroms, jau išsiaiškino ne viena pasaulio firma, gaminanti kosmetikos priemones. Moterys puikiai žino, kad jau nėra retenybė nusipirkti kremo su auksu, perlais, sidabru. Nelabai seniai pradėta gaminti visa serija priemonių su gintaru. Izraelyje, kur kosmetikos tikslais plačiai naudojamasi Negyvosios jūros lobiais, galima nusipirkti ir pienelių, losjonų, taip ir pavadintų: "ametistas", "rožinis kvarcas", "karneolis", "samaninis agatas". Juose į skystą kosmetinį pienelį ir losjonus įmesta po tris mažučius, gana prastos kokybės ant etiketės užrašytus akmenėlius.

  Taigi kas trukdo mūsų moterims pačioms pasigaminti "akmeninės kosmetikos" arba atlikti sau procedūrų su akmenimis? Niekas, išskyrus žinių stoką. Šis skyrelis skirtas tam, kad užpildytų šią spragą, todėl sumani moteris puikiai supras, kaip toliau elgtis. Mineralų terapeutai žino ir tuo naudojasi, tačiau visa tai tikrai nėra sudėtinga ir žmogui, nelabai išmanančiam apie akmenis.

  Kosmetikai naudojami tiek mineralų eliksyrai, tiek vanduo, tiek milteliai. Akmenukas paprasčiausiai gali būti dedamas į mėgstamą kremą, losjoną ar pienelį. Yra mineralų, naudojamų vonioms. Kartais kurio nors mineralo vandens galima ir pagerti. Labai puikiai veikia masažas su atitinkamais akmenėliais. Tiesa, jau teko Europoje girdėti "persūdymų" tuo klausimu. Ieškodami greitų pinigų, kai kurie apsukrūs verslininkai ima propaguoti nepatikrintus masažavimo būdus, tuos pačius akmenis taikyti visiems. Taip dabar žaidžiama čakrų balansavimą, energetinį apvalymą akmenimis. Iš pradžių viskas puiku, tačiau, pvz., obsidianai gali turėti sunkių pasekmių ateityje, kai ištrauks į paviršių užslėptas žmogaus problemas, o šis bus nepasiruošęs su jomis susitikti... Taip prisieksperimentuojama iki psichikos sutrikimų. Žinoma, niekam ir į galvą nešaus, kad tai... masažo pasekmė... Naudojant tiek vaistus, tiek mineralus, būtina žinoti, kas kam skirta. Kodėl, kaip jūs manote, Izraelyje yra tik šių akmenų kremų? Iš tiesų tai pagrindiniai akmenys, naudojami kosmetikai. Tą patvirtino ne vienas mineralų terapeutas. Vadinasi kas juos gamino, žinojo, ką daro. Taigi, mielieji, čia eksperimentai nebūtini, jei Jūs nesate mineralų tyrimo grupės narys. Naudokitės tuo, kas patikrinta, o ne tuo, kas šauna į galvą.

  MINERALAI VONIOMS

    Maždaug kumščio dydžio šlifuotas arba natūralios formos akmuo dedamas į vonią. Galite įsiberti ir keletą nedidelių akmenėlių. Akmenį galite įdėti ir leisti vandenį, kad šis tekėtų per akmenį. Jei norite, galite įsipilti žolių nuoviro, putų ar jūros druskos. Jie vienas kitam netrukdys, o kai kurie net papildys. Vonioje gulėkite ne mažiau kaip 20 min. Jei esate pasigaminę mineralų eliksyro, užteks keleto lašelių, jei turite pasiruošę akmenėlių vandens, susipilkite visą stiklinę. Po vonios mineralą nuplaukite ir padėkite nakčiai ant palangės.

  Siera - vienas iš puikiausiai odai tinkančių mineralų. Net sovietų laikais šiltos sieros vonios buvo ponučių privilegija. Ji greitai gydo pažeistą odą, todėl patartina net tiems, kurie vis serga įvairaus pobūdžio odos ligomis, kurių oda nelygi. Įdomu tai, kad jis tiks tiek riebiai, inkštiruotai odai (šiuo atveju tiks ir losjonas su sieros gabalėliu), tiek sausai, šerpetojančiai. Vadinasi, siera normalizuoja ir giliai valo bet kokią odą. Kadangi siera atlieka valomąją ir gydomąją funkciją, į kremus jos geriau nedėti, tačiau galima dėti į valomąjį pienelį, losjoną ar tiesiog pasidaryti vandenėlio, kurį užšaldžius galima panaudoti kaip ledukus, naudojamus kosmetikoje. Sieros vonios nereikėtų gerinti jokiomis kitomis priemonėmis. Moterys, kurių oda sausa, gali įpilti į vonią šaukštą sezamo arba alyvuogių aliejaus. Tokioje specifinio kvapo vonioje lepinkitės 20 - 30 minučių.

  Rožinis kvarcas - visaip kosmetikoje naudojamas mineralas. Voniai reikės kumščio dydžio akmens. Jis derės su raminamosiomis putomis ar žolelėmis, jeigu to norite. Rožinio kvarco vonia naudinga labai jautriems žmonėms (tinka net mažiems vaikams). Pravers ir tiems, kurie per nemeilę sau ir nesugebėjimą priimti savęs suserga depresija, niekina save ar net mąsto apie savižudybę. Gerai ir tam, kuris tiesiog nemoka atsiplaiduoti, jaučiasi susikaustęs, lyg įspraustas į rėmą, taip pat tiems, ką kankina nemiga. Taigi tai odą ir visas Jūsų sistemas raminanti vonia. Po tokios vonios patartina eiti tiesiog į lovą. Joje galite mirkti kiek norite. Tačiau yra pavojus užmigti vonioje, todėl paprašyikte artimųjų, kad vis užsuktų Jūsų patikrinti.

  Ametistas - plačiai kosmetikoje taikomas mineralas. Voniai reikės kumščio dydžio kristalo ar kitokios formos gabalo. Derės su pušų, eukalipto putomis, druskomis. Ši vonia ypač naudinga tiems, kas dirba protinį darbą. Ji padeda nuraminti mintis. Patartina ypač tada, kai niekaip negalite išspręsti kokio nors klausimo: nurimus mintims, atsakymas išsikristalizuoja tarsi savaime. Svarbu ir tai, kad ametisto vonia padeda apvalyti tą dieną primestas mentalines programas, todėl pajutę, kad galvoje sukasi Jums neįprasta mintis, gulkitės į ametisto vonią (vėliau pravartu mažą jo gabalėlį kurį laiką nešiotis prie kūno). Vadinasi, ji naudinga ir tiems, kurie greita pasiduoda kitų įtakai. 20 min. trukmės vonia suteiks žvalumo ir apramins prieš svarbų susitikimą ar egzaminą. Daugiau nei 20 min. vonia atpalaiduos taip, kad galite užsinorėti miego. Todėl tie, kurie negali užmigti dėl minčių spiečiaus galvoje, prieš miegą gali pagulėti ametisto vonioje. Ametisto vandens, kremų su ametistais naudojimas ilgainiui lygina odą, saugo ją nuo bėrimų. 

  Halitas, arba akmens druska, valo odą, įsiskverbia gana giliai. Šiai procedūrai reikės pusės kilogramo rupios druskos, kuri tiesiog supilama į šiltą vonią. Turintieji sausą odą gali dar palepinti ją šaukštu alyvuogių aliejaus. Tokia vonia itin naudinga grįžus iš nemalonaus susitikimo arba pavargus nuo aplinkos. Vandenyje ištirpdyta druska valys ne tik odą, bet ir astralinį kūną, vadinasi, Jūsų paties emocijas ir visa tai, ką užkabinote iš aplinkos ir į jį "įsidėjote". Tokia vonia nepakeičiama tiems, kurie kenčia nuo įvairių priklausomybių. Pastaruoju atveju labai naudinga tiesiog išsitrinti visą kūną ir net plaukus, įtrinti druską ir į galvos odą, o vėliau tiesiog nuplauti po dušu. Tokia procedūra kartu su klizma itin veiksminga esant lengviems apsėdimams. Vonios trukmė - apie 20 min. Po jos kūną būtina patepti kremu (į jį galima įdėti ametistuką).

  Į vonias galima įsilašinti to mineralo eliksyro, įsipilti jo vandens ar jį tiesiog įdėti į vandenį sergant ligomis, kurias tas mineralas gydo. Žinoma, kumščio dydžio chrizoprazą ar sugilitą mažai kas galės (dėl kainos) įsidėti į vonią, todėl geriau išanksto pasiruošti akmenukų vandenį. Tokį vandenį galėsite ir gerti, ir pilti į vonią. Jeigu dar derinsite tai su akmens nešiojimu, efektą tikrai pajusite (jeigu naudojatės tikrais akmenimis ir jie atsakingi būtent už tas ligas). 

  MINERALAI KOSMETINIAMS MASAŽAMS

  Veidą pagal įprastas veido masažo linijas galite švelniai masažuoti glotniu akmenėliu arba akmeniniu masažuokliu, kurių dabar galima nusipirkti. Kūnas masažuojamas švelniais sukamaisiais arba kosmetiniam masažui įprastais judesiais. Skirtumas tik tas, kad prie kūno liečiasi ne masažuotojo pirštai, o akmenėlis.

  Tam tinka tiek jau minėtas masažuoklis, tiek rutuliukas, rutulys ar linzė. Jo trukmė - kol pajusite, kad užtenka. Jei norite pasimasažuoti visą kūną, tačiau patys negalite, masažuokite akmenėliu pėdas arba blogiausiu atveju ridenkite akmenėlį tarp delnų, sudėtų kaip maldai. Taip sulauskite gana neblogo efekto.

  Prieš masažą odą būtų geriausiai nuvalyti to akmens, kuriuo bus masažuojama, vendeniu arba losjonu, kuriame jis laikomas. Sausaodžiai gali pasitepti kremu arba sezamo aliejumi.

  Rožinis kvarcas atpalaiduoja beveik chroniškai įsitempusią odą, skatina audinių kraujotakos darbą. Gerai širdžiai, padidėjusiam jautrumui mažinti.

  Ametistas atpalaiduoja mentalinę įtampą, kartais net įsirašančią veide, rūpinimąsi ir liūdesį, ramina nervinio pobūdžio galvos skausmus (šiuo atveju reikėtų masažuoti pečius ir kaklo sritį). Naudingas esant mėšlungiui, traukuliams. Lygina veido odą.

  Agatai skatina medžiagų apytaką audiniuose, suteikia malonų pojūtį kūnui, stiprina odą. Naudingi tiems, kurie jaučiasi nesaugūs. Jie stiprina eterinį kūną ir suteikia didesnį atsparumą ligoms ir aplinkos įtakoms, subalansuoja astralinį ir mentalinį kūnus, grąžina į pusiausvyrą emocijas ir mintis, žmogus jaučiasi ramesnis ir tvirtesnis. Ypač gerai klasikiniai, okeaniniai ir samaniniai agatai.

   

  Bus tęsiama...