Prekių katalogas

PERLAI

 • Manoma, jog juos naudojo lemūriečiai emocijų transformacijai. Senovės egiptiečiai laikė perlus tiesioginiais Dievų pasiuntiniais. Pagal kitas tradicijas perlas buvo laikomas Jėzaus simboliu, taip, kaip perlamutras - Dievo motinos Marijos. Šiuo atveju teigiama, jog net vieną perlą nešiojantis įgyja archangelo Gabrieliaus paramą. Kinijoje nuo seno iš perlų buvo gaminamas meilės gėrimas, jais buvo gydomos odos ligos.

  Iki 19 a. vidurio perlai buvo tik kilmingųjų ir turtingųjų privilegija. 1921 m. japonas Mikimoto brangakmenių mugėje Paryžiuje pateikė pirmą užaugintą perlą. Manoma, jog perlai suteikia laimę ir šviesą, išskyrus tuos atvejus, kai dovanojami vestuvių proga. Nuotakai jais puoštis taip pat nereikėtų (gali laukti ašaros).

  Perlai skatina dvasinį augimą, padeda įsisąmoninti viduje užspaustas emocines problemas. Tai ir ištikimybės, nekaltybės ir mielaširdingumo (baltas) simbolis. Jis suteikia daugiau garbingumo, lojalumo, sąžiningumo. Tiesa, nesąžiningus ir negarbingus, baudžia. Sustiprina tiek teigiamas, tiek neigiamas emocijas. Sugebantiems surasti vidinę pusiausvyrą savyje suteikia visokeriopą sėkmę.

  Balti perlai stiprina moteriškąsias savybes, juodi - vyriškąsias.
  Paskirstymas pagal čakras priklauso nuo perlo spalvos.
  Perlus galėtų nešioti sergantys skrandžio ir žarnyno ligomis, kenčiantys nuo chroniškų galvos skausmų.

  Jie padeda ir esant nervinio pobūdžio skausmams bei skaudant kaulams ar sausgyslėms, esant nervinio pobūdžio alergijoms. Jie tvarko nelygią odą, išsiplėtusias kraujagysles, todėl ir laikomas grožio akmeniu. Skatina vaisingumą ir palengvina gimdymą. Perlo eliksyras naudojamas norint sureguliuoti emocinius stresus, sustiprinti kaulus ir dantis. Juo galima gydyti bulimiją ir per didelius apetitus visose srityse (jei tai susiję su emocijomis). Kai kuriais atvejais naudojami jo milteliai.
  Gydymui naudojami tik tikrieji okeano perlai. Upiniai ir auginti perlai gydymui ir čakrų balansavimui netinka.
  Perlai mėgsta draugiją, tad po vieną būti nenori.

  Pakraunami kartą per mėnesį jūros druskoje, nors maudytis jie irgi mėgsta. Tą druską galite įpilti į jūrinę kriauklę arba tiesiog laikyti savo perlus joje. Pilnatis suaktyvina šviesių perlų energijas, o jaunatis - tamsių. Saulė jiems nebūtina.
  Jei perlų spalva pakito, jie apsiniaukė - dažniau valykite ir nešiokite. Neprižiūrimi jie gali netekti blizgesio.

  Vieni šaltiniai siūlo rėminti juos į sidabrą, kiti - į auksą. Nešiojamas ant laimingos rankos bevardžio piršto. Puikiai tinka auskarai, karoliai, pakabučiai. Pageidautina, jog dirbinyje perlas būtų įsodintas laisvai, neužspaudžiant jo kraštų.   

  VISOS PREKĖS SU PERLAIS