Prekių katalogas

MELSVASIS CHALCEDONAS

 • Senovėje jis buvo laikomas oratorių akmeniu. Tibetiečiai jį nešiojo, kad apsisaugotų nuo silpnumo, nepasitenkinimo ir depresijų. Iš jo plačiai buvo gaminamos kamėjos.
  Melsvas chalcedonas padeda ne tik klausytis ir suprasti, bet ir suprantamai, aiškiai ir įtikinamai kalbėti. Tai diplomatų ir tų, kuriems tenka daug kalbėti, akmuo. Jis skatina džiaugsmingą kontaktą su kitais, padeda be prieštaravimų priimti naujas situacijas, idėjas, kartu neprarandant savęs bei pažinti tikrąsias savo veiksmų motyvacijas ir jas pakeisti. Šis akmuo suteikia lengvumo, laisvumo, optimizmo, pasitikėjimo savimi, ramina stresus, melancholijas.
  Jį patartina pasiimti į konferencijas, derybas, egzaminus ir t.t.

  Melsvą chalcedoną gali nešioti vaikai su kalbos defektais bei mikčiai.
  Padėtas po pagalve, saugo nuo miego sutrikimų ir košmarų. Dainininkams jį reiktų nešioti, kad nepertempti balso stygų.

  Ypač tinka 5,6 čakroms.
  Puikiai dera su kalnų krištolu. 

  Melsvas chalcedonas tvarko kvėpavimo takų susirgimus, atsiradusius persišaldžius arba rūkantiems. Mažina skausmus po anginos operacijos. Ypač regeneruoja gleivines. Jis žemina kraujo spaudimą, temperatūrą, stiprina imuninę sistemą ir vidaus sekrecijų liaukų darbą. Stimuliuodamas insulino gamybą, padeda ankstyvojoje diabeto stadijoje.

  Skatina pieno liaukų darbą, mažina kraujavimus pogimdyviniame periode.
  Ypač reikalingas moterims klimakterinio periodo metu: pašalina baimes, nerimą, prakaitavimą (galima naudoti kartu su kalnų krištolu).
  Melsvo chalcedono ir kalnų krištolo eliksyrą reikėtų gerti besiskundžiantiems arterijų kalkėjimu, plaučių ligomis, skausmais pilvo apačioje.

  Rėminamas sidabru ir nešiojamas ant bevardžio piršto laimingos rankos arba pakabutyje. Puikiai tiks ir karoliai.

  Prausiamas 2 kartus per mėnesį ir pakraunamas tekančioje saulėje kelias valandas.