Prekių katalogas

ANGELITAS/ANHIDRITAS

 •    

  Toks mineralo pavadinimas kilo dėl jo švelnaus atspalvio, primenančio dangiškąsias erdves. Angelitas sustiprina ryšį su dvasiniu pasauliu, o ypač su savo Angelu sargu. Sukuria apsauginį lauką aplink žmogų, ypač naudojamas kūdikių apsaugai. Akmuo puikiai tinkamas meditacijoms, padeda vystyti telepatinius sugebėjimus, naudojamas astralinių kelionių metu. Suteikia būties pilnatvės jausmą, pripildo širdį meilės ir šviesos. Skatina atgimimo procesą, atveria sąmonę naujoms mintims, grąžina pasitikėjimą savimi. Padeda priimti aukštesniųjų vibracijų energiją, “perleisti” ją per save ir skleisti aplinkinams. Su angelitu galime atstatyti fizinio, eterinio, mentalinio kūno energiją bei pašalinti susidariusią blogą energiją. Rekomenduojamas naudoti žmonėms, studijuojantiems astrologiją ar tiksliuosius mokslus.

  Poveikis kūnui. Angelitas padeda gydant infekcijas ir uždegimus, tymus. Atstato kraujo indų ir jutimo organų darbą, stiprina kraują (konkrečiai - hemoglobiną), padeda sergant širdies, nervų ligomis, esant gerklės uždegimui. Skatina gijimo procesą sergant degeneracijos ligomis.

  Angelito eliksyrą galima naudoti laistant gėles. Šiltas vanduo, pakrautas angelito energijos, padeda apsaugoti gėles nuo kenkėjų.

  Čakra. V

  PREKĖS SU ANGELITU/ANHIDRITU