Prekių katalogas

MAGNEZITAS

 •    
   
  Magnezitas skatina pozityvų požiūrį į gyvenimą. Jis atveria širdies čakrą ir stimuliuoja nuoširdžią meilę sau ir kitiems. Meilė sau yra būtina ir reikalinga, kad galėtume mylėti kitus žmones. Nemylėdamas savęs nieko negali duoti kitiems. Magnezitas skatina meilę sau, situacijoms, kurios buvo skaudžios, ir moko mylėti tuos žmones, kurie galbūt neverti jūsų meilės. Kelias į besąlyginę meilę sau ir kitiems yra labai sunkus, reikalauja didelių pastangų, bet einant tuo keliu gyvenimas tampa gražesnis ir produktyvesnis. Mažėja žmonių ir situacijų, kurios skaudina.  
   
  Magnezitas padeda keistis jums, keistis žmonėms, kurie yra šalia, ir atneša didelių pokyčių į jūsų gyvenimą, pašalindamas kliūtis ir sunkumus. Magnezitas iškelia į paviršių visas savęs apgaudinėjimo formas. Jis padeda pertvarkyti mintis, valdyti emocijas ir išsiaiškinti priežastis, kurios sukelia neramumą ir įtampą. Įtampa, nuojautos ir nerimas paprastai yra praeities košmarų liekanos, kurios neleidžia įsivyrauti ramybei ir vidinei taikai. Magnezitas išlaisvina iš šių negatyvių patirčių. Egoistiškiems žmonėms magnezitas padeda prisiminti praeityje kitiems padarytas skriaudas ir moko, kaip klausytis kitų ir skirti jiems daugiau dėmesio. Magnezitas palaiko ir padeda žmonėms, kurie yra nervingi ir pilni baimės. Jis padeda jiems nugalėti irzlumą, nepakantumą, dirglumą ir netoleranciją, palaiko emocinio streso metu. Magnezitas moko, dėmesingai žvelgti į kitus.
   
  Šis akmuo skatina veiklumą, stimuliuoja motyvaciją, moko mąstyti ir analizuoti, padeda įgyvendinti pramuštgalviškas idėjas ir planus. Jis skatina kūrybinį procesą, vizualizaciją ir kalbos vaizdingumą, aistrą ir meilę širdyje. Magnezitas padeda asmenybei realizuotis, jausti savo “svorį” ir autoritetą. Medituojantiems žmonėms magnezitas padeda pasiekti gilų atsiplaidavimą, sustiprina vaizdinius meditacijos metu. Meditacijos metu jis turėtų būti ant trečiosios akies.
   
  Magnezitas puikiai atlieka amuleto (apsauginio akmens) funkcijas, skatina vaisingumą. Ypač patartinas perdėto jautrumo ir reakcijų žmonėm. Galima nešioti po persileidimo ar aborto.
   
  Jis tiktų tiems, kurių pažiūra į vaikų auklėjimą itin kategoriška arba požiūris į tėvus – atmestinis. Magnezitas siekia harmonizuoti tą požiūrį jį nešiojančiam. Tad jį galima pavadinti priėmimo akmeniu. Reikalingas tiems, kurie nesugeba paleisti vaikystės nuoskaudų, trikdančių nuoširdžius santykius su kitais žmonėmis.
   
  Pravartu emocingiems, konfliktuojantiems su mokytojais ir tėvais paaugliams arba paauglystei užsitęsus. Jis ramina perdėtas emocijas bei netvarkingas mintis, grąžindamas vidinę pusiausvyrą.
   
  Poveikis kūnui. Patartina naudoti, kai organizme yra magnio trūkumas, kai kankina spazmai. Jis atpalaiduoja raumenis (sutraukus mėšlungiui), padeda esant migrenai, galvos skausmams, mažina skrandžio skausmus, pilvo spazmus prieš menstruacijas. Magnezitas stimuliuoja medžiagų apykaitą, naudojamas turint antsvorio, atliekant organizmo valymus, laikantis dietų, siekiant įvairiai numesti antsvorį (siekiant sulieknėti patartina rytais gali gerti magnezito, kalnų krištolo ir raudono jaspio vandenį). Mažina cholesterolio keikį ir padeda sergantiems ateroskleroze, epilepsija, inkstų, tulžies pūslės, žarnyno ligomis, plečia kraujo indų sieneles. Profilaktinė priemonė nuo širdies smūgio. Naudojamas, kai yra lėtas kraujo krešėjimas, stimuliuoja širdies ir arterijų veiklą, mažina kūno prakaito kvapą, reguliuoja kūno temperatūrą (karštį, šaltį). Jo gabalėliu galima masažuoti pavargusias kojas. Nėščiąsias saugo nuo traukulių bei skatina sveiko vaisiaus augimą, stiprina gimdą. Vyrus saugo nuo prostatos ir lytinių organų ligų. Idealus mineralas masažams.
   
  Čakra. Dirba su visomis čakromis, ypač tinka II, III. Nešiojamas kelnių kišenėje ramina pyktį ir emocijų antplūdį. Ramina astralinį kūną, veikia eterinį ir fizinį.

  PREKĖS SU MAGNEZITU