Prekių katalogas

Opalas

 • Pagal legendą, dievams sukūrus visus brangiuosius akmenis, opalas gavo kiekvieno jų dalelytę. Tad buvo tikima, kad šis akmuo padeda jo nešiotojui palaikyti ryšį su dievais.
  Jis puikiai tiks magams, ezoterikams, dirbantiems su aukščiausiomis jėgomis. Opalo energiją pajungti sau gali tik iš tiesų dvasiškai stiprus ir emociškai stabilus žmogus. Jis turi turėti kilnų tikslą ir būti pasišventęs kokiai nors idėjai (bet ne fanatiškai).

  Nestabilios psichikos žmonės ir vaikai jo nešioti negali. Neveltui kai kurie tyrinėtojai vadina jį mineraliniu košmaru.

  Tai labai permainingas akmuo, galįs suteikti nerealias viltis, sustiprinantis tiek teigiamas, tiek neigiamas nešiotojo savybes, skatinąs pasipūtimą, nesiskaitymą su kitais, šaltumą aplinkiniams. Tad jį nešiodami galite pajusti kitų nesąmoningą atsiribojimą nuo Jūsų. Nemokėdami įvaldyti opalo energijų, galite tapti žaisliuku likimo rankose.

  Įvaldę opalo energiją, įgysite vidinę harmoniją, pasitikėjimą savimi siekiant teisingų ir prasmingų tikslų. Jis suteiks inteligentiškumo, sugebėjimą įžvelgti savo klaidas ir vidines problemas, neieškoti priešų išorėje. Mes tampame atsparūs provokacijoms, nemotyvuotam pavydui, kaltės jausmui. Mūsų nebeerzina kitų poelgiai ir žodžiai. Taip gyvenimas tampa lengvesniu ir paprastesniu. Jis gali reaguoti ir į jūsų netinkamą mitybą, rūkymą ir alkoholio vartojimą.

  Šviesus opalas (ypač vandeninis) naudojamas meditacinėse praktikose. Jis stiprina intuiciją, tvarko 3 ir 6 čakras, balansuoja moteriškas energijas.

  Rudų atspalvių opalas padeda transformuoti seksualinę energiją į dvasinę, įžemina per daug jautrius žmones, stimuliuoja medžiagų apytaką ir harmonizuoja vyriškąsias energijas.

  Juodas opalas labai stipriam, dirbančiam su savimi, žmogui padeda realizuoti tikslus. Jį nešiojantis nebereguoja į kitų argumentus ir norus, nebijo vienatvės ir tamsos. Per daug pasitikintys savimi turėtų nešioti jį su kilminguoju opalu. Jis naudojamas auros stabilizavimui, vyriškos energijos subalansavimui. Atsargiai: tai labai stiprių vibracijų mineralas.

  Gydomosios savybės:
  Šviesūs opalai padeda gydant virškinimo trakto susirgimus, reguliuoja kraujo baltųjų ir raudonųjų kūnelių gamybą, saugo kaulų čiulpus, kepenis, limfmazgius nuo vėžio. Jo eleksyras saugo odą nuo išbėrimų ir spuogų.
  Rudų atspalvių opalas padeda gydyti kraujo, kepenų, lytinių organų ligas, stiprina imuninę sistemą. Jo eleksyras patartinas sergantiems kepenų ciroze. Padėtas po pagalve saugo nuo nakties košmarų.

  Opalai nešiojami ant vidurinio piršto sidabre. Patartina kelis kartus per dieną permauti jį tai ant vienos rankos, tai ant kitos.

  Valomi dažnai po tekančiu vandeniu , saulėje laikyti trumpai (iki 1 val.).

  Opalai nenešiojami su kitais akmenimis. 

  VISOS PREKĖS SU OPALU