Prekių katalogas

TOPAZAS

 •    

  Jau nuo seno topazą vertino įvairios tautos. Jį naudojo ceremonijų ir apeigų metu, juo gydė dvasią ir kūną. Žmonės tikėjo ir iki šiol tiki, kad topazo papuošalas ar amuletas atneša gausą, gerovę ir gerą sveikatą savo šeimininkui.

  Šiais laikais topazas įvairiais aspektais yra vertinamas ne blogiau nei anksčiau. Topazas laikomas ištikimos meilės ir sėkmės inicijuotoju. Šis akmuo padeda suprasti du dalykus - savo veiksmų ar poelgių vertinimą ir tarpusavio santykių ateities vizijos matymą. Nešiojant šį akmenį vis labiau imama numatyti (prognozuoti) įvykius, vis labiau pasireiškia vidinės išminties klodai. Neveltui jis laikomas savirelizacijos, valdžios ir išminties akmeniu. 

  Veikiant topazui lengviau matomas gyvenimo paveikslas, o tai padeda analizuojant, planuojant, keičiant savo gyvenimą pozityvia linkme. Topazas skatina išraišką, naujų idėjų atsiradimą bei suteikia pasitikėjimą Visata. Šis akmuo atpalaiduoja jausmus, emocijas, išlaisvina iš baimių, nerimo, abejonių. Jis tarsi atskleidžia nežinomybės uždangą. Daugeliui žmonių nežinomybė sukelia baimes ir abejones, todėl šis akmuo gali būti puikus pagalbininkas. Topazas suaktyvina mąstymą, veiklumą, paryškina žmogaus gabumus ir talentus. Tai yra stipri apsauga nuo įvairios negatyvios energijos. Jis suteikia jėgos, įvaldant gyvenimo problemas. Padeda ryžtingai imtis gyvenimo pertvarkos, įgyti išminties gyvenimo posūkiuose, įsisamoninti savo autoritetą ir gyventi prasmingai, atsisakant abejonių. Skatina dvasinį vystymąsi, atvirumą, garbingumą, pilnatvę ir stabilumą jausmuose, pasitikėjimą savimi, individualybę.

  Topazas - vienas iš akmenų, sustiprinančių žmogaus magnetizmą ir padedančių daryti įtaką kitiems. Kurį laiką jis gali leisti žmogui tuo naudotis, tačiau karmos taurei persipildžius žmogaus daromas prastas poveikis kitiems grįžta jam pačiam dar didesne jėga. Vienam tai gali baigtis galių ar įtakos praradimu, kitam - psichikos liga.

  Topazo energija veikia persmelkenčiai, sukeldama vibracijų rezonansą. Šio kristalo tikslas - suteikti pozityvios energijos įtekėjimą ir negatyvios energijos ištekėjimą. Topazas yra vienas iš stipriausių akmenų, todėl reikalauja stipraus, sąžiningo, garbingo, altruistiškai nusiteikusio šeimininko. Jis padeda įsiskverbti į situacijos, įvykio, žmogaus esmę, tad puikiai tinka psichologams, psichiatrams, tiems, kurie nori padėti kitiems. 

  Pasak M. Giengerio, topazas skatina išreikšti save, kurti savo gyvenimą savarankiškai, vystytis dvasiškai, ypač jeigu kurį laiką buvo sunku tai daryti. Šis akmuo padeda atskleisti savo sielos lobius, aiškiai atpažinti savo tikslus, gyventi savo, o ne svetimą gyvenimą, susikurti autoritetą žiniomis ir prasmingu darbu. Taip topazas moko įgyti išminties. Jis reikalauja iš žmogaus atvirumo ir sąžiningumo.

  Topazą galime įvardyti potencijos, galybės akmeniu. Tai puikus įrankis gydymui, vizualizacijai, meditacijoms, minčių materializacijai, nes padeda absorbuoti reikalingas universalias energijas. Jis padeda absorbuoti iš Visatos tai, kas reikalinga ir sustiprina valią veikti. Topazo naudojimas pritraukia sėkmę, skatina kūrybingumą, imlumą bei malonias permainas. Topazo lazdelė, įrėminta sidabru padeda sufokusuoti reikalingus kanalus, apvalo aurą, maksimaliai padeda išnaudoti energiją ir sustiprina jėgos lauką.

  Jei pasidėsite topazą po pagalve, per naktį jis nuramins nervus ir suteiks organizmui energijos. Atsibusite žvalūs ir energingi.

  Naudojant topazą ir ametistą kartu yra pritraukiamas neįsisavintų energijų virsmas, o šio virsmo (pokyčio) metu įsisavinamos teigiamos energijos, kurios valo, stabilizuoja, ramina, suteikia aiškumo. Kitaip tariant neišvystytos energijos pervedamos į aukštesnes vibracijas.

  Būkite budrūs naudodami topazo mineralą. Jei esate nestabilios psichikos, topazo mineralas gali jums sukelti dar didesnes problemas, o nesąžiningus žmones, kurie piktnaudžiauja topazo energija griežtai baudžia. Topazo mineralas rekomeduotinas tik savo psichinę enrgiją pažįstantiems žmonėms.

  BESPALVIS TOPAZAS pramuša blokuotą dvasinį vystymąsi, padeda sutrikus regai. Bespalvį topazą renkasi tie, kurie žino savo ribas ir moka kontroliuoti emocijas. Šis akmuo atveria kelią į kitas dimensijas, padeda rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Padeda įgyvendinti ketinimus, perskrodžia erdvę ir laiką, stiprina energetinį lauką. Baltajai magijai ir gydymui idealu naudoti kartu su ametistu. Bespalvis topazas stiprina draugystę padeda ramiai priimti naujoves, prisitaikyti prie naujų situacijų, mažina pyktį, agresiją. Jį gali nešioti norintys suliesėti ir moterys klimakterinio periodo metu. Veikia visas čakras ir harmonizuoja aurą. Papildomai atlieka paskirstytojo vaidmenį, aktyvina aukščiausias vibracijas. Skatina sąmoningumą, padeda sukoncentruoti dėmesį, stiprina sveikatą ir gerovę. Gera priemonė pašalinti nenaudingas, neveiksmingas mintis, emocijas, valo ir apsaugo aurą nuo negatyvios energijos ir negatyvaus aplinkos poveikio. Namuose, darbo vietoje, patalpoje, kur praleidžiame nemažai laiko, bespalvis topazas padeda maksimaliai pritraukti ir išlaikyti pozityvią energiją. Bespavis topazas - tai išminčių akmuo. Jis reikalingas tiems, kurie atsiskiria nuo visuomenės, kad galėtų daryti savo niekam nematomus darbus. Šis akmuo atveria Bendrosios sąmonės begalybę ir sudeda į ją viską. Vadinasi, jį nešiojantis žmogus naudojasi ta Begalybės dalele, kuri reikalinga jo Paskirčiai atlikti, ir pats ja tampa.

  AUKSINIS TOPAZAS (Karališkasis arba Imperatoriškasis topazas) skatina aktyvumą, savirealizaciją, padeda matyti savo realius gebėjimus, šlovės ir pripažinimo siekį. Stiprina pasitikėjimą savimi, savo svarbos pojūtį, išdidumą, o kartu ir kilnumą. Jis padeda kurti aukštesnes idėjas ir planus, įveikti numanomas ribas ir išlaikyti realybės pojūtį. Padeda įsisavinti žinias, informaciją, skatina mąstymą ir racionalumą, išryškina vadovo savybes. Auksinis topazas - kaip saugykla, kuri pastoviai aprūpina informacija, gera energija ir meile. Jis veikia kaip baterija, kuri niekada neišsikrauna. Mažina poreikį žaisti azartinius žaidimus. Skatina tikėjimą, pasitikėjimą, ištikimybę ir palaiko dvasinių tiesų paieškose, t.y. stiprina poreikį dvasingumui, ėjimui į nušvitimą. Auksinis topazas skatina judrumą ir darbštumą, kruopštumą ir atsargumą, padeda pritraukti palankius ir naudingus žmones, reikalingus versle ar asmeniniame gyvenime.

  MELSVASIS TOPAZAS stimuliuoja gerklės čakrą, skatina sąmoningumą, komunikabilumą, padeda aiškiai, glaustai ir ryškiai išreikšti mintis, žodžius, stiprina jausmus. Jis padeda atverti širdį, nusimesti išdidumo, arogancijos naštą, sudaro sąlygas matyti ir smulkmenas ir reikšmingus, svarbius dalykus. Su šiuo akmeniu įsivyrauja kūno, proto, jausmų ir emocijų, dvasios pusiausvyra ir harmonija. Saugo nuo blogų draugų ir magijos poveikio, stiprina sielą, padėdamas atsisakyti konservatyvizmo ir atgyvenusių normų, aiškiai suvokti savo poreikius ir norus. Padeda be arogancijos ir aistros vienodai priimti ir daryti visa, kas reikalinga. Jis skatina aiškiaregystę, sujungia kūną, protą ir sielą su Visatos jėgomis. Nuo seno buvo laikoma, jog jis įgalina ryšį tarp dangaus ir žemės (ypač tai vyksta per audrą). Padeda eiti koja kojon su laiku. Aktoriams, dainininkams skatina sėkmę. Dainininkams patartina 20 min. prieš pasirodymą palaikyti jį ant 5 čakros.

  Poveikis kūnui. Topazas palaiko gerą viso kūno sveikatą, gydo jutimo organų, skonio, uoslės sutrikimus, odos išbėrimus. Sužadina energijos tekėjimą meridianais, gerina virškinimą, skatina medžiagų apykaitą. Taip pat skatina audinių regeneraciją, dirba su senatvės ligomis ir senėjimo procesu, stimuliuoja nervų sistemą, panaikina kūno įtampą. Kai mažyliui kalasi dantukai, galima panaudoti topazą nuimti įtampai ir skausmui. Reikėtų daryti lengvą, glostantį masažą veido srityje arba tiesiog padėti po pagalve. Topazas gydo fizinio ir dvasinio kūno žaizdas. Auksinis topazas stiprina visą organizmą, endokrininę sistemą, tvarko kepenis, žemą spaudimą, širdies astmą, suaktyvina imuninę sistemą. Padeda esant nerviniam išsekimui, suaktyvina kepenų funkciją, sužadina apetitą. Bespalvis topazas veikia limfinę sistemą, skrandį (kraujavimai ir augliai), blužnį, skatina nereikalingų skysčių išsiskyrimą iš organizmo, tvarko hormonų veiklą. Galima naudoti su kalnų krištolu.

  Čakra. Stiprina eterinį, valo astralinį, mentalinį, uždega kauzalinį kūnus. Dirba su III (taurusis topazas - skaidrus, juvelyrinės kokybės topazas), IV, V, VI, VII čakromis. Sužadina energijos tėkmę meridianais.

  VISOS PREKĖS SU TOPAZU