Prekių katalogas

SAKALO AKIS

 • Arabai nešiodavo sakalo akį, kad ji sustiprintų proto galias, indėnai - kad pažadintų budrumą ir akylumą. Sakalo akis - stiprus sergėtojas, padedantis ne tik savo šeimininkui, bet ir jo šeimai, namams. Ji saugo nuo blogų poveikių, piktą linkinčių ir pavydžių žmonių, intrigų, melo (čia reikia atminti, jog Jūsų melas irgi išryškėja). Ji padeda išsipainioti iš svetimos įtakos, užsibrėžti savo asmeninius tikslus ir jų siekti, pažinti savo silpnybes ir dirbti su jomis, įžvelgti realybę, labiau suprasti kitus, skatina toleranciją ir pasitikėjimą savimi.

  Prijaukinta sakalo akis prieš nelaimę spaudžia pirštą, trukdo, kartais net prieš kelis mėnesius.
  18 mėnulio dieną pasidėję žiedą su sakalo akimi po pagalve, galite susapnuoti, kokia nelaimė Jūsų laukia.
  Nešiojama kartu su kalnų krištolu ant kaklo duobutės (5 čakra) padeda išsivaduoti iš chroniško baimės jausmo.

  Gydomosios savybės:
  Sakalo akis saugo nuo trumparegiškumo, akių pažeidimų ir ligų. Nuo įtampos akyse ir uždegimų, reikėtų šiltas sakalo akies plokšteles dėti ant akių.
  Ji naudojama nuo chroniškų galvos skausmų, astmos, bronchito (nešioti karolius). Dirbantiems kompiuteriu saugo ir stiprina akis.

  Nešiojama tik sidabre ant laimingos rankos (vyrams - dešinė, moterims - kairė) bevardžio piršto. Forma -kabašonas.

  Valoma po tekančiu vandeniu ir pakraunama rytų pusėje naktį ir tekančioje saulėje. 

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.