Prekių katalogas

RIOLITAS

 • Įvairiaspalviuose riolitų dariniuose galima rasti ne tik chalcedono, bet ir opalų. Kiekviena spalva turi savą poveikio kryptį. Kiekviename darinyje galima įžvelgti įdomias formas, ženklus ar net simbolius, kurie suteikia unikalų poveikio atspalvį.
  Senosioms Australijos gentims jis buvo šventu amuletu, saugančiu nuo piktų dvasių, padedančiu dirbti su sapnais bei vizijomis ir lydinčiu gyvenimo keliu. Ypač buvo vertinama kiaušinio forma. Šamano privilegija buvo jį turėti. Su atitinkamomis žolelėmis buvo naudojami pašventimų ceremonijose.

  Tema – atsivėrimas. Funkcija – padėti atsivėrusiajam jo savirealizacijoje per žodį ir veiksmą. Tai sąmonės išlukštenimo akmuo.

  Trukdo atsiverti senos mentalinės programos ir per gyvenimą susikurtos kaukės ir įvaizdžiai. Riolitas ramiai, bet nuodugniai ir aiškiai, nuims šydus nuo visko, kur bandote išsisukinėti, pasislėpti, ragindamas apsispręsti ir būti ryžtingu. Baimė apsispręsti sukuria „užstrigusios plokštelės efektą“ vis pasikartojančiose situacijose santykiuose. Riolitas išlukštena tai ir ramiai priverčia spręsti. Todėl, riolito šeimininkas gali nustebti, kaip lengvai ir tiesiog meistriškai sprendžiasi tai, kas buvo vilkinama. Jis padeda pamatyti savo klaidas ir sudėlioja situacijas, joms ištaisyti. Neveltui pasaulio ezoterikai vadina jį stebukliniu akmeniu.
  Kuo labiau atsiveria žmogus, tuo daugiau jam gali atverti riolitas.  

  Jis tampa patikimu palydovu – pagalbininku, išvedančiu iš labiausiai sunarpliotų ir atrodytų neišsisprendžiančių situacijų. Padeda pabaigti užsistovėjusius darbus.

  Skatina sveiką pasitikėjimą savimi, savigarbą, gebėjimą priimti ir suprasti save ir kitus bei būti suprastam. Uždega kūrybingumą, suaktyvina vidinę energiją, padeda įveikti stabdančius apribojimus, tuo skatindamas sąmoningą tapimą savimi. Įtemptose situacijose padeda išlikti ramiu, koncentruotu, pasitikinčiu savo jėgomis.

  Mineralų terapijoje apvalo ir stiprina visas čakras, ant kurių uždedamas, suaktyvina meridianų veiklą. Uždėtas tarp 2-3 stuburo slankstelių nugaros srityje pravalo visą stuburo kanalą, stiprina visų čakrų darbą, skatina nebaimę spręsti užsigulėjusius klausimus. Uždėtas ant trečios akies padeda įžvelgti savo nesupratimų priežastis, skatina platesnę įžvalgą, aktyvina galvos čakrų darbą. Padeda aiškintis sapnus, vizijas bei rasti atsakymus į kankinančius klausimus.
  Padėtas po pagalve skatina darbą su sapnais.

  Kūrybingumą, iniciatyvumą ir sėkmę, ateinančius per vidinį atsivėrimą, skatina nešiojamas ant širdies čakros.
  Stiprina vidinį atsparumą, imuninę sistemą, gerina raumenų tonusą. Lengvina kvėpavimą, valo gleivines, inkstus. Naudingas nuo gripo ir infekcijų, odos ligų.

  Pastaba: Žmonėms, sergantiems psichikos ligomis arba linkusiems į jas, riolito dėti ant trečios akies nepatariama: gali suaktyvinti problemas. 

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.