Prekių katalogas

HELIOTROPAS

 • Senovės graikai tikėjo, jog heliotropas padeda savo šeimininkui bendrauti su žemės ir vandenų dievais ir suteikia ilgą gyvenimą. Indijoje ir Egipte jis ir dabar laikomas stipriu gydomuoju akmeniu, kuris padeda išvengti ligų ir atstumia priešus. Krikščioniškos tautos laikė, jog raudonos dėmės akmenyje - tai Kristaus kraujo, tekančio žemės gyslomis, lašai. Taip heliotropui buvo suteikiama magiška reikšmė. Romos kareiviai nešiojo jį kaip priemonę nuo kraujavimo.

  Heliotropas susijęs su poveikiu kitiems žmonėms, gamtai. Tai mokslininkų, išminčių, magų ir alchemikų akmuo. Jis suteikia energijos, fizinio ir intelektualinio gyvybingumo, užtikrintumo, pasitenkinimo, drąsos, neleidžia meluoti nei Jums, nei Jūsų pašnekovui. Jį nešiojančio žmogaus neramus protas aprimsta ir koncentruojasi ties reikalingais dalykais. Heliotropas padeda apsispręsti svarbiais gyvenimo klausimais, atsipalaiduoti, nebūti agresyviu, vengti bereikalingos rizikos, moko atsargumo ir kantrybės. Jis saugo nuo priešlaikinės mirties, katastrofų, bei nesuteikia laimės meilėje.

  Ypač tinka 1 čakrai - kartu su raudonu jaspiu, 3 ir 4 čakroms (labai gerai prieš tai atverti jas kalnų krištolu). Kadangi tai magiškas akmuo, jis naudojamas visoms čakroms, išskyrus 7. Jo jėga nukreipta spirale.

  Gydomosios savybės:
  Heliotropas sužadina kraujo apytaką, gydo mažakraujystę (tam dedamas po pagalve), moteriškas ligas, chronišką širdies silpnumą, ausų ligas (auskarai), slogą (dedamas ant nosies), valo kraują, inkstus, kepenis, stabdo kraujavimą.

  Sergantiems reumatu, reiktų gerti jo eleksyrą ir masažuoti juo skaudančias vietas. Nėštumo metu saugo nuo geležies trūkumo, priešlaikinių pilvo spazmų, stiprina vaiko kūnelį ir saugo jį nuo neigiamų poveikių, padeda gimdymo metu. Jį reiktų nešioti pastoviai šalantiems, nes skatina apytaką ir saugo nuo ifekcijų. Padeda gydyti šlapimo užsilaikymą vyrams ir nesąmoningą sėklos išsiveržimą (eleksyras). Geras priešnuodis.

  Geriau naudoti gabaliuką. Jei ryšitės nešioti žiedą, rėminkite jį į sidabrą ir mūvėkite, jei nebijote vienatvės, esate stipri asmenybė ir dar užsiimate ezoterika, ant didžiojo piršto laimingos rankos (vyrams - dešinė, moterims - kairė), kiti - ant bevardžio piršto.

  Valomas gana dažnai po tekančiu vandeniu ir pakraunamas tekančioje saulėje.

  Perspėjame, jog heliotropas dirba tik su savo šeimininku, todėl kitiems į rankas jį galima duoti tik paprašius jo paties leidimo. Įžeistas heliotropas moko: pirmiausia atima pinigus, po to Jums ant galvos gali pasipilti įvykiai, su kuriais bus sunku tvarkytis. Heliotropo šeimininku gali būti tik labai stiprus savo dvasia, kantrus ir kitiems gera linkintis žmogus. Jei Jūs ne toks, mokymų ir išbandymų jį nešiojant netruks. Jei panaudosite jo galias piktiems kėslams - būsite nubaustas pats.

  VISOS PREKĖS SU HELIOTROPU