Prekių katalogas

AKMENŲ SAVYBIŲ APRAŠYMAI PAGAL PAVADINIMĄ NUO A IKI Ž

 • Akmenų savybių aprašymus pagal akmens pavadinimą rasite kairėje meniu juostoje. Mineralų aprašymai pateikti abėcėlės tvarka.

  Akmuo - tai Dievo dovana tiems, kurie moka ja tinkamai pasinaudoti. Tai nuostabių savybių kompleksas, galįs atnešti naudos ir aplinkai, ir konkrečiam žmogui. Akmenų savybes, jų poveikį kūnui, sielai ir dvasiai žinojo visų civilizacijų žmonės, kurių sąmonė buvo pralaidi kosmoso vibracijoms. Juos dabar vadina pranašais, žyniais, gyduoliais, aikšiaregiais ir pan. Jie žinojo akmenų savybes ir taikė jas praktikoje.
 Norintiems plačiau ir giliau pažinti mineralų pasaulį, bei surasti tinkamos detalesnės informacijos apie juos, pravartu būtų paskaityti M. Giengerio, S. Sienko, K. Raphaell, A.Korse knygas. 


  Vienus akmenys pakeri savo grožiu ir didybe, kitus - savo ramybe ir tyla. Jie, kaip gyvosios gamtos dalis įkvepia menininkus, žadina tuos, kurių širdys nori vertis. Širdimi prie jų prisilietęs žmogus užsikrečia jais. Taip jie tampa jo gyvenimo dalimi. Tokiu būdu kiekvienam vis giliau ima atsiverti tai, kas gali atsiverti...

  Kiekvienas, ateidamas į Žemę, atsineša savo potencialą ir supratimo galimybes, kurios priklauso nuo sielos Gėrio ir Blogio įdirbio, todėl ir supranta tuos pačius dalykus kiekvienas skirtingai: vienas į tokią pat situaciją žiūri ramiai, kitas - plaukus nuo galvos raunasi, o gal net kitus dėl savo sugriauto gyvenimo kaltina...Nesistebėkite. Fizinis kūnas sensta greitai, tačiau siela bręsta tūkstančių tūkstančius žemiškųjų metų. Todėl siela gali būti dar, sakykim vaikų darželyje, o kūnas - jau anūkus paauginęs. Kito kūnas jaunas, o siela - profesoriaus...
  O įsivaizduokit, kai pagal sielą darželinukui ir pirmokei gimsta vienuoliktokas... Tėvai moko jį to, kas tam jau senai neįdomu... iš čia konfliktai... Arba gimsta aštuntokei ir vienuoliktokui pagal sielą darželinukas... daug temtis jis turės, pyks, kad nesupranta tėvai jo žaidimų.

  Išminties Mokytojai pabrėžia, kad daugiau nei 90 procentų Žemėje gyvenančių žmonių misija arba, tiksliau, darbas yra susitvarkyti santykius, vadinasi, išmokti bendrauti, priimant kitus tokius, kokie jie yra, ir nereikalaujant iš jų to, ko tie duoti negali... tai supratus - konfliktai ir nesutarimai tiek šeimose, tiek visur kitur savaime mažėtų... Argi to maža?

  Akmenys, tinkamai juos naudojant, gali čia puikiai pagelbėti. Jie padės ramiau keisti savo požiūrį, nuo kurio iš esmės ir priklauso mūsų visų gyvenimo sėkmė ir visokeriopa sveikata. Vienas bus reikalingas vienu gyvenimo tarpsniu, kitas - kitu. Neprisiriškite. Keičiatės jūs, gali keistis ir akmuo. Patys pajauskite, ko jums reikia, kas jus traukia. Pasitikėkite ta trauka. Ji retai apgauna... Greičiau supainioti Jus gali kiti. Jūsų širdis visados sako tiesą. Belieka išmokti jos klausytis. Akmuo tai padeda padaryti. Jo siūlomas kelias - ramus ir paprastas. Stebėkite ir eikite. Moko darymas. 

  Aprašymas pateiktas pagal Audronės Ilgevičienės knygą "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I tomas.