Prekių katalogas

SUGILITAS

 • Sugilitas buvo rastas Japonijoje 1944 metais ir pavadintas pagal savo atradėją Dr. Kenichi Sugi. Gydymui buvo pradėtas naudoti tik apie 1980 metus. Dar kitaip jis vadinamas luvulitu arba New Age akmeniu, reprezentuojančiu Vandenio erą.

  Manoma, jog jame slypi visų planetų energijos, galinčios apsaugoti žmogų nuo saulės ultravioletinių spindulių ir pačių sunkiausių šio laikmečio susirgimų. Tai labai retas akmuo, randamas Japonijoje ir Pietų Afrikoje.

  Sugilitas padeda įžvelgti ryšį tarp kūno ir sielos pilnatvės, sužadinti organizmo vidines gydomąsias galias, perkelti dvasinę meilę į žemiškąjį lygį. Jis padeda atleisti sau ir kitiems, suvokti šiai inkarnacijai pasirinktas pamokas, išnaudoti viduje slypinčias galimybes, atsisveikinti su pykčiu, kitų teisimu ir kitomis neigiamomis savybėmis, stabdančiomis vystymąsi, skatina vidinės laisvės pojūtį, neprisirišimą. Padeda įveikti konfliktus, rasti sprendimus. Likimo smūgių metu padeda kontroliuoti save, įžvelgti kodėl įvyko tas smūgis ir pradėti viską iš naujo.

  Jis veikia kaip amžinasis variklis, suaktyvindamas protą ir sielą, skatindamas veikti. Sugilitas saugo nuo svetimų žmonių poveikių, infekcijų, dovanoja šviesą, šilumą, gyvenimo džiaugsmą ir optimizmą.
  Stiprių nusivylimų metu arba tiesiog, kai reikia padrąsinimo, užsidėkite sugilitą ant 3 akies. Intuicijos sustiprinimui dedamas ten pat kartu su ametistu.

  Jei reikia įžvelgti savo iliuzijas arba vystymuisi trukdančias mąstymo formas - dedamas ten pat, bet kartu su lazuritu.
  Jis dedamas ant bet kurios čakros, naudojamas kartu su kitais akmenimis (ypač su kalnų krištolu).
  Puikiai tinka meditacijoms.

  Sugilitas gali padėti komos būsenoje arba paralyžiuotiems žmonėms, esant kaulų čiulpų susirgimams, širdies infarktams, mažina skausmą. Jis stiprina imuninę sistemą, nervinius centrus galvos smegenyse ir saulės rezginio plote, padeda atsinaujinti ląstelėms. Jį galima naudoti sergant vėžiu, neurozėmis, šizofrenija, paranoja, esant priklausomybei nuo narkotikų, alkoholio, mažina padidintą seksualinį poreikį. Gali padėti ankstyvojoje AIDS stadijoje (tai Amerikos specialistų patyrimas).

  Jis valo ir stiprina vidaus organus, limfinę sistemą. Naudojamas esant limfinių mazgų ligoms, patinimams, epilepsijai.
  Jį reikėtų nešioti prie kūno, o esant skausmui - dėti ant skaudamos vietos arba laikyti rankoje.
  Sergant vėžiu nešiojamas kartu su Boji - Dime.

  Galima rėminti sidabru, auksu, variu ar žalvariu. Ypač tiktų pakabutis.

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.