Prekių katalogas

KUNCITAS

 •    

   

  Kuncitas yra išskirtinis meilės akmuo, kuris padeda sujungti į vieną meilės giją įvairias meilės apraiškas. Šis mineralas padeda kurti mylinčias mintis, nuotaiką, emocijas ir jausmus, moko atsidavimo ir bendravimo su savimi ir supančia aplinka. Jo nuostabiai švelni energija lengvai prasiskverbia į pagrindinę būties šerdį. Jis išvalo ir išgrynina visų lygių jausmus ir emocijas. Kuncitas sužadina ir atgaivina besąlyginę, romantišką ir atsidavusią meilę ne bet kam, o tiems žmonėms, kurie yra svarbiausi jūsų gyvenime. 
   
  Šis akmuo skatina vidinį savęs pripažinimą ir saviraišką, o tai daro įtaką aplinkinių pripažinimui. Kuncitas yra akmuo, kuris sustiprina ir padeda valdyti širdies energiją, emocijas, jausmus. Kuncitas padeda pašalinti iš kelio visas kliūtis, sudaro sąlygas intuityviai žengti būtiniausius žingsnius, kad norai ir troškimai būtų įgyvendinti nuo pradžių iki galo. Kartais galvojame viena, o darome visai ką kita. Kuncitas padeda sujungti mintis bei veiksmus ir gauti puikų rezultatą.
   
  Jis išsklaido negatyvumą, automatiškai perkelia vibracijas į atitinkamą vietą, kur yra reikalingiausia energija, apsaugo aurą, tarsi uždėdamas šarvus. Esant destruktyvioms situacijoms kuncitas padeda išlikti ramiam ir susikaupusiam, o kai užeina kvailiojimo metas, kvailiojama išmintingai.
   
  Akmuo padeda suprasti ir bendrauti su kitaip mąstančiais žmonėmis, jei tai nevaržo žmogaus laisvės. Jis sudaro sąlygas būti energinga, ryžtinga ir atsidavusia asmenybe, skatina kūrybingumą, intuiciją, brandą, stimuliuoja jautrumą ir geidulingumą.
   
  Kuncitas skatina energijų susiliejimą maloniam bendravimui, apvalo visais lygmenims, pakelia vibracijas. Skatina dieviškąją meilę, vidinį žinojimą ir išorinę meilės raišką. Atpalaiduoja, padeda jaustis esant savo vietoje.
   
  Pašalina kliūtis Kelyje į save ir saugo nuo nepageidaujamos aplinkos įtakos ir esybių. Padeda medituojant ir visur, kur reikia rasti savo centrą, net jeigu būsite minioje. Stiprina intuiciją ir kūrybingumą, suteikia brandumo mintims ir veiklai, išsaugo vaikišką smalsumą ir atvirumą.
   
  Tai stipri atnaujinanti jėga emociniu ir intelektualiniu lygmenimis. Mineralas padeda nugalėti vidinius prieštaravimus ir atlikti nemalonias, bet reikalingas pareigas. Skatina įsijautimą ir sugebėjimą prisiminti, pakelia nuotaiką, padeda nuo depresijos.
   
  Kuncitas palengvina ryšį su tuo sąmonės lygmeniu arba pasauliu, iš kurio siela yra atėjusi, t.y. su jos dieviškaisiais namais ir su jos Aukščiausiuoju AŠ. Jis veda žmogų nematomų kopėčių laipteliais, išlaiko jį ant kiekvieno tiek ir taip, kaip tai sielai reikalinga.
   
  Šis mineralas labai švarus, todėl savaime tirpdo įvairius astralinių ir tarpinių pasaulių virusus, lervas ir substancijas, kurios maitinasi nešvariomis žmonių emocijomis, mintimis, ydomis. Visa ta bjaurastis vengia šio akmens, nes jo energija juos svilinte svilina.
   
  Ypač tinkamas akmuo tiems, kurie dirba su kitais pasauliais, t.y. kontaktuotojams, aiškiaregiams, mediumams, taip pat visiems, kurie užsiima ezoterika, gilinasi į sakralinius ir dvasinius mokymus, religijas. Tinka ir tiems, kurie linkę prisitraukti apsėdimus ar pajungimus.
   
  Aktyvina širdies čakrą, suteikia dvasinio pasitikėjimo, gyvenimiškos jėgos.
   
  Šio akmens poveikis yra stiprus ir ilgalaikis, jis veikia tuoj pat. Tai psichinio ir dvasinio gydymo bei Dieviškojo Įkvėpimo akmuo.
   
  Poveikis kūnui/Gydomosios savybės. Kuncitas stiprina širdies raumenį, plaučius, kraujo apytakos sisyemą, stimuliuoja hormonų, sekrecijos liaukas, mažina stresą, atneša ramybę ir lengvumą. Jis išlaisvina užblokuotą energiją, kuri trikdo vidines funkcijas. Naudojamas akims, insktams, įvairioms kraujo ligoms gydyti. Malšina sąnarių skausmus, raumenų sukietėjimą ir nusiskundimus, susijusius su patemptomis sausgyslėmis arba esant jų uždegimui (tenisininkams). Ramina nugaros skausmus ir nervų ligas, neuralgiją, trumpam - dantų skausmą.
   
  Čakra. IV (mineralų terapijoje galima dėti ant III, IV, V, VI čakrų taip pat ant medulla oblongata). Veikia astralinį, kauzalinį ir budhi kūnus, ramina mentalinį kūną. Atpalaiduoja nervų sistemą, įtampą, stresą.
   
  Derinimas. Su kalnų krištolu, hidenitu, taip pat su visais turmalinais ir visais berilais.
   

  PREKĖS SU KUNCITU