Prekių katalogas

KACHOLONGAS

 • Indai ir iki šiol teigia, jog tai suakmenėjęs šventos karvės pienas.
  Kacholongas suteikia stabilumo, vidinės stiprybės ir harmonijos, pasitikėjimo savimi, tvarko nervų bei endokrininę sistemą, valo kraują, limfą. Patartinas tiems, kas pernelyg jaudinasi dėl smulkmenų ir tuo patys sau susikuria problemas.
  Tai sveikatos, gerovės ir stabilumo akmuo.
  Kacholongas tai vienas iš puikiausių akmenų nėščioms moterims. Jis stiprina kūdikio sveikatą, apsaugo nuo persileidimų, toksikozių, harmonizuoja ryšį tarp motinos ir kūdikio. Palengvina gimdymą paties proceso metu. Gimus kūdikui, skatina pieno liaukų darbą, padeda išvengti mastopatijos. Tiesa, jis naudingas ir jau seniai nebemaitinančioms, bet mastopatija sergančioms moterims. 

  Kacholongas labai greit reaguoja į jį nešiojančio fizinę ir psichinę būklę - gali papilkėti, pagelsti, vietomis tapti peršviečiamu, o kartais net paruduoti. Tada derėtų apsilankyti pas gydytoją, kad atliktų reikalingus tyrimus - gal trūksta vitaminų, mineralų, o gal “slepiasi” kokia nors liga. Dažniausiai jis reaguoja į sveikatos pakitimus, o ne į išorės įvykius.

  Nešiojamas ant laimingos rankos bevardžio piršto, įrėmintas į varį arba žalvarį. Nėštumo metu ir gydantis mastopatiją, nešiojamas pakabutis širdies duobutės lygyje.

  Prausiamas kartą per savaitę po tekančiu vandeniu ir pakraunamas 1 val. rytinėje saulėje.

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis. 

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.