Prekių katalogas

KOKIE AKMENYS TINKA VAIKAMS?

  • Toli gražu ne visi akmenys, tinkantys suagusiems, tinka ir vaikams.

    Jei vaikas nuolat ir sunkiai serga, pirmiausiai reikėtų padirbėti su jo motina. Užspaustos arba išreikštos motinos vidinės problemos paprastai gali virsti jų vaikų alergijomis, plaučių uždegimais, psichologinėmis problemomis ir t.t. Tai ypač ryšku iki 12-14 metų.

    Vaikų kančia, kai tėvai pervargę po sunkios darbo dienos arba vienas ant kito išlieja savo pyktį, nuoskaudas, pagiežą ant vaikų galvų, virtsa jų fizinėmis ligomis. Kai kuriems tai formuoja rimtas psichologines problemas ateičiai. Vaikai gali gintis verksmu, agresija, užsidarymu ir t.t. Visais šiais atvejais jiems labai praverstų rožinio kvarco pakabutis varyje ant širdies duobutės.

    Įvairaus amžiaus vaikai ir paaugliai puikiai gali nešioti balkšvai gelsvą gintarą. Kalantis dantukams galima būtų duoti jį krimsti, o atsiradus persišaldymo ligų grėsmei, patartina nedidelius balkšvai gelsvo gintaro karoliukus užsegti ant kaklo. Laiku tai padarę, ligos išvengsite. Karoliai tiks šiuo atveju ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Juos gali nešioti ir linkę į alergijas, bronchitus, virškinamojo trakto susirgimus ir apskritai ne visai mokantys džiaugtis žmonės.

    Mažylį parsinešus iš gimdymo namų, patartina po lovele padėti ametisto kristaliuką, o virš jos pakabinti rožinio kvarco aptakų nedidelį akmenuką. Galima kartą arba porą kartų per dieną išpurkšti kambarį šių dviejų mineralų vandeniu, gautu palaikius juos per naktį stiklinėje švaraus vandens. Tai ne tik apvalys erdvę, bet ir padės mažyliui lengviau įveikti stresą, patirtą ateinant į Žemę, ir lengviau integruotis į jos sistemą. Labai didelių akmenukų greta lovelės geriau nedėti.

    Jei pirmagimiui norite dovanoti akmenėlį, tebūnie tai rožinis kvarcas, fluoritai, švelnių spalvų agatai, gintaras arba chrizokola. Kiti tegu dar palaukia, nebent yra kažkokia konkreti problema.

    Jei vaikas iki 7 metų blogai jaučiasi ir Jūs norite apdėti jį akmenukais, kad pagerintumėte būseną, subalansuotumėte čakras ir pan., neskubėkite. Tam tiks tik ramūs jau minėti ir pajūrio akmenukai. Geriausia būtų, jei leistumėte jam tai atlikti pačiam. Vaiko širdelė dar neužgožta proto, tad jis padarys tai geriau už Jus. Jam tai bus žaidimas, ir kartu paskatins pasitikėjimą savimi bei savarankiškumą.

    Pasiūlykite jam išsirinkti iš kambaryje esančių labiausiai patikusius akmenėlius ir susidėti juos į krūvelę prieš save. Tada tegu mažylis pakalbina juos, kaip is tai supranta, paimdamas į rankutes, priglausdamas prie savęs. Kartais užteks vien tos procedūros, kad prasta nuotaika ar būsena praeitų. Jei mažyliui kažką skauda, tegu atsigula ir savo nuožiūra apsideda susirinktais akemnėliais. Nesistebėkite – jis gulės tol, kol jam reikės ir nė minutės daugiau ar mažiau. Po to kartu su juo nuneškite akmenėlius nuprausti, prieš tai, žinoma, priminę, jog reikėtų padėkoti jiems už darbą.
     Be reikalo dėti ant vaiko kūnelio akmenų nereikėtų. Juos puikiai gali subalansuoti maudynės, gamta, žaidimai su akmenukais, šokis. Galite duoti jam jo pyktį, liūdesį ar ką kitą nupiešti. Nestabdykite vaiko, net jei jis tai atliks su pykčiu, - jis juk piešia pyktį. Po to tegu tą pripieštą popierių ar keletą jų pats sudegina arba sudraskęs į gabalėlius įmeta į tualetą.

    Uždariesiems tiks - rožinis kvarcas
    Daug arba sunkiai kalbantiems – melsvas chalcedonas
    Neturintiems stabilumo ir tvirtumo – šviesus arba dendritinis agatas
    Padykusiems, išsiblaškiusiems, dažnai pykstantiems – chrizokola
    Labai jautriems, linkusiems į bronchitus ir alergijas – žalsvas fluoritas, gintaras
    Per daug rimtiems – gintaras

    Jei vaikas nori nešioti lauko akmenėlį, tegu nešioja, kaip jam patinka.

    Pradėjus lankyti mokyklą gali prisireikti koncentracijos akmenų. Galite nupirkti kalnų krištolo ar ametisto drūzą ir padėti jam ją ant rašomojo stalo. Tegu pavargęs pasižiūri į ją, pasidžiaugia. Jei nupirkote kompiuterį, prieš ekraną pastatykite nemažą rožinio kvarco gabalą arba barito rožę. Galite tuo metu, kai mažylis sėdi prie kompiuterio, užkabinti jam ant kaklo drobinį maišelį su šerlo kristaliuku arba sakalo akimi. Tačiau tik sėdint prie kompiuterio, šiaip jų nuolat nešioti nereikėtų.

    Kad mokslas sektųsi geriau, šiaurės rytuose vaiko kamabryje (jei namie daugiau besimokančių – buto šiaurės rytuose) padėkite aštuonis kalnų krištolo rutuliukus arba būgninukus. Jie neturėtų būti užkišti, o matytis, įėjus į kamabrį. Kitaip tariant, juos reikia „pamaitinti“ dėmesiu, kad poveikis būtų stipresnis.

    Vaikai dabartinėse mokyklose labai apkrauti, taigi pavargsta ne tik jų fiziniai kūnai, bet žinoma, ir visos energetinės sistemos. Gali padėti jau minėti dalykai, taip pat kristalai. Trūkstant poilsio, bunkant koncentracijai, pravartu keletą minučių (kol norisi) palaikyti rankoje (kurioje tai daryti maloniau) ametistą, kalnų krištolą ir citriną kartu. Šis komplektas pastiprins energetines sistemas ir apvalys mintis, padės susikoncentruoti. Jaučiantieji savyje daug įtampos, pykčio tegu daro tai tik su ametisto kristaliuku.

    Vyresniems (nuo 7 – 9 metų) jau galima taikyti apdėjimo su mineralais technikas.

    ESANT NUOVARGIUI:

    I čakra – tamsus lauko akmuo
    II čakra – rusvas agatas
    III čakra – gelsvas kalcitas
    IV čakra – rožinis kvarcas
    V čakra – chrizokola
    VI čakra – nedėti nieko
    VII – ametistas

    SENKANT KONCENTRACIJAI, SILPNĖJANT IMUNINEI SISTEMAI:

    I čakra – tamsus lauko akmuo arba titnagas
    II čakra – rusvas agatas
    III čakra – geltonas kalcitas
    IV čakra – rožinis kvarcas arba malachitas
    Imuninės sistemos čakra – heliotropas, fluoritas arba lingamas
    V čakra – melsvas chalcedonas arba žalias kalcitas
    VI čakra – nedėti nieko
    VII – ametistas

    ESANT PYKČIUI, AGRESIJAI, STIPRIOMS EMOCIJOMS:

    I čakra – tamsus lauko akmuo
    II čakra – chrizokola, ametistinis kvarcas
    III čakra – žalias kalcitas
    IV čakra – rožinis kvarcas
    V čakra – fluoritas arba chrizokola
    VI čakra – mažutis lazuritas
    VII čakra – ametistas

     Praktikos atliekamos 20-25 min. nevalgius. Pageidautina naudoti ne didesnius už 2 EUR monetą „būgninius“ akmenėlius. Ant VI čakros dedami ne sunkesni kaip 3-4 g aptakūs (jokiu būdu ne aštrūs) akmenėliai. Sunkūs, dideli akmenys gali būti naudojami išskirtiniais atvejais. Jokiu būdu negalima to daryti per prievartą, t. y. jei vaikas nenori.

    Dabartinių vaikų sąmonė gerokai gali skirtis nuo jų tėvų sąmonės. Kosmosas vystosi, vystosi ir Žemė, tiksliau jos sąmonė. Žemėje gyvenančių žmonių sąmonė taip pat turi kisti. Tai neišvengiama. Būtent todėl į ją integruojamos aukštesnės sąmonės sielos, kurios ir taps dvasinio vystymosi Žemėje smagračiais.

    Ne visada šie vaikai gimsta dvasingiems ir supratingiems tėvams, tačiau net jiems būna problemų. Apie tokius vaikus sakoma: „Kalba kaip senis“. Tokie vaikai turėtų auklėti savo tėvus, o ne jie juos. Bandant įkišti juos į savo vaiką, nespausti jo, o tiesiog stengtis labiau jį mylėti ir suprasti, bet ne lepinti ar įsakinėti. Tokiems vaikams tiks chrizokola, įvairių spalvų kalcitai (kurį išsirinks), kai kuriuos gali traukti amonitai ar net moldavitai. Rinktis turėtų jie patys.

     Nedidelė dalis jų – tai dabar daugelyje ezoterinių leidinių Vakaruose minimi naujieji vaikai. Tai kitų sistemų atstovai, ateinantys, kad „nuleistų“ tų sistemų energiją į Žemę. Visa tai susiję su prasidėjusiu Žemės evoliucijos etapu. Kai kurie iš jų patenka į tas sąlygas pirmą kartą. Jiems sunku prisitaikyti. Sąlyginai pavadinkime tokį vaiką žvaigždės vaiku. Jie labai jautrūs ir švelnūs. Kai kurie net gimsta su sugebėjimu gydyti ir pan. Pavyzdžiui, mamai skauda galvą, o pusantrų metų vaikelis intuityviai uždeda savo rankytes jai ant skaudamos vietos, ir liga praeina. Tokių pavyzdžių jau galite rasti ir Lietuvoje. Tėvai turėtų išmokyti tuos vaikus prisitaikyti prie Žemės sąlygų, kad jie galėtų gyventi joje.

    Tokiems vaikams puikiai tiks lingamas, boji, moldavitas, prazemas, lauko akmenys. Jie gali užsimanyti ir meteorito. Nenuostabu, kad jie nori fiziškai prisiliesti prie kosminio objekto.

    Kita dalis vaikų – tai sielos, nepasirinkusios kelio tarp sąlyginų sąvokų „gėris“ ir „blogis“. Jiems, kaip ir jų tėvams, nelengva. Padėti gali tik tėvų meilė, supratimas, kantrybė ir, žinoma, atleidimas ir bandymas palaikyti tų vaikų tikėjimą savimi ir aukščiausia jėga. Turint namie tokį vaiką, rimtai melstis turėtų išmokti pirmiausia tėvai ir išmokyti to savo atžalą. Tikėjimas turi būti paverčiamas ne prievole, o gyvenimo filosofija. Tam praverstų pažintis su nuoširdžiai dirbančiu dvasininku, kuris savo grubumu ir egoizmu neatstumtų prie Dievo artėjančios sielos, kaip tai, deja, pasitaiko. Tokiems vaikams reikalingi lauko akmenėliai, agatai, fluoritai, chrizokola, lazuritai, rožiniai kvarcai, amazonitai, amonitai. Artėjant prie Dievo tiks kalcitai bei moldavitai.


    VISIEMS VAIKAMS TIKS: 

    gintaras, rožinis kvarcas, fluoritas, sodalitas, amazonitas, agatai, melsvas chalcedonas, serdolikas, lazuritas, chrizokola, amonitai, fosilijos ir įvairiausi suakmenėjimai.
     

    SIEKIANTIEMS MATYTI IR SUVOKTI DAUGIAU:
    prazemas, moldavitas, lingamas, kalcitai.

    KONCENTRACIJAI:
    ametistas arba kalnų krištolas.

    „SKRAIDANTIEMS PADANGĖSE“ PADĖS:
    gelsvai rusvas jaspis, lingamas, rusvas juostuotas agatas, lauko akmenys.

    VISOMS EMOCINGOMS MERGAITĖMS PRAVERS:
    balkšvas arba pilkas mėnulio akmuo sidabre ant dešinės rankos mažojo piršto.

    EMOCINGO PYKČIO KUPINI BERNIUKAI TEGU NEŠIOJA:
    lingamo arba chrizokolos pakabutį arba tamsų titnagą kairėje kelnių kišenėje, sodalito, lazurito ar tiesiog vario apyrankę ant kairės rankos riešo. Būtina vengti geležies.

    Informacija pateikta pagal A. Ilgevičienės knygą "RAKTAS Į AKMENŲ KARALYSTĘ I: KUO GALI PADĖTI AKMUO?"