Prekių katalogas

GAGATAS

 • Gagatas padeda atskleisti užslėptą Jūsų karmos paslaptį, surasti mirusių protėvių paramą. Pagrindinė gagato užduotis - apsaugoti žmogų nuo košmarų, padėti nugalėti savo baimę.
  Jį patartina imti į keliones kaip apsauginį akmenį: padeda nuo gyvačių ir skorpionų įkandimų. Tam jį reikia nešioti ant krūtinės.
  Kaip talismanas sumažina išsiskyrimo skausmą. Užblokuoja burtininkų ir vaiduoklių užmačių, atskleidžia melą, apsaugo nuo nužiūrėjimo, padeda pamiršti nelaimingą meilę.
  Neutralizuoja neigiamą energiją mumyse ir apie mus.

  Gydomosios savybės:
  Gagatas gydo podagrą ir traukulius, stiprina regėjimą, gydo isteriją, šalčio ir dregmės iššauktas ligas. Nešiojamas ant kaklo, gagatas gydo ir migreną.

  Patartina nešioti ant laimingos (vyrams - dešinė, moterims - kairė) rankos vidurinio piršto sidabre. Galima dėti titano pagrindą (jei geras Saturnas).

  Gagatas labai greit sugeria ir gerį, ir blogį, todėl jį valyti reikia panaudojus. 12 val. jis palaikomas sausoje jūros druskoje. Saulėje jo laikyti negalima. 

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.