Prekių katalogas

PEKTOLITAS arba LARIMAR

 • Pektolitai randami Italijoje, Vokietijoje, Škotijoje, JAV tačiau Larimar vadinami tik pektolitai, randami Dominikos Respublikoje. Ši pektolito rūšis dar vadinama Atlantidos akmeniu.
  Amerikos indėnai naudojo jį kaip amuletą nuo piktų dvasių ir mirtinų ligų bei katastrofų. Pagal legendą kalbama apie tautą, gyvenusią saloje, ir kalbėjusią su melsvais akmenimis. Manoma, jog ta sala - tai Atlantida, o šis akmuo - tai tos salos palikimas. Tai retas akmuo. Europoje jis imtas naudoti neseniai.

  Larimar naudojamas pertvarkų, pokyčių, pereinamųjų laikotarpių metu. Jis padeda išvengti bereikalingų emocijų, įžvelgti pokyčių prasmę, pašalinti bereikalingas kančias ir gailestį sau, tuo tiesiog tas pertvarkas sušvelnindamas. Jis silpnina stresus, įtampą, padeda paimti savo gyvenimą tvirtai į rankas, skatina konstruktyvų mąstymą, pašalina energetinių centrų blokadas.

  Jį nešiojantis žmogus ramiai leidžia įvykti tam, kas turi įvykti - jis nebijo, o moka panaudoti gautą patyrimą. Tai savirealizacijos akmuo. Jo pagalba mūsų mintys per sielą patenka į aukštesnius sąmonės lygmenis. Jis atveria kelią į vidinį nušvitimą, sustiprina įžvalgą, tikslumą veikloje, esmės suvokimą, padeda matyti save iš šalies. Sušvelnina žmones linkusius ginčytis ir pasipūtėlius.
  Gali būti naudojamas kaip tiltas tarp išmatavimų. Jo pagalba galima išprašyti nereikalingas esybes iš aplinkos ar kūno.
  Meditacijose jį puikiai galima naudoti su melsvu chalcedonu, melsvu topazu ar turkiu.
  Naudojamas 4, 5, 6, 7 čakroms.

  Larimar labai veikia kaulus, sąnarius, raumenis. Jis padeda ir alergikams (dulkės, bakterijos ir pan.), reumatikams. Jo eliksyras išplauna nusėdimus ir sukalkėjimus, stiprina plaukus.
  Gali būti naudojamas suaktyvinti akupresūriniams ir akupunktūriniams meridianams kojose.

  Rėminamas į sidabrą.

  Prausiamas po tekančiu vandeniu po naudojimo arba kartą per savaitę ir 1-2 val. pakraunamas tekančioje saulėje. 

  VISOS PREKĖS SU LARIMAR/PEKTOLITU