Prekių katalogas

SELENITAS

 • Selenito kietumas 1,5 – 2. Priklauso sulfatų klasei. Sinonimai: gipsas, alebastras, gipso špatas. Dykumose susidarančios gipso rožės vadinamos smėlio, dykumų rožėmis.
  Selenito žvakidė, rutuliai, kubai, kiaušiniai ir kitos formos – harmonizuoja ir sudvasina aplinką, pritraukia dieviškąsias emanacijas (išspinduliavimą) į žemišką būtį.
  Ypač naudingas meditacijoms. Tam galima naudoti tiek būgninius gabaliukus, tiek poliruotas lazdeles ar nešlifuotus gabalus.
  Dirbant su šiuo akmeniu būtina įsižeminti. Meditacijose jo pagalba galima įžvelgti savo arba kitų neišspręstas problemas. Todėl puikiai tinka ir tiems, kurie dirba su savimi ir tiems, kurie dirba su kitais. Selenitas yra tiltas, kuriuo aukščiausi šviesos dažniai įsikomponuoja į subtiliausias formos sritis. Jo stiprybė – nukreipti gryną šviesą į žemišką lygmenį. Ypač veikia emocinį kūną, suaktyvindamas tikrąją prigimtį, kartu ramindamas nuotaikas ir emocijų protrūkius. Galima pasakyti, jog vykdo emocijų alchemiją. Tam galima laikyti prieš save selenito lazdelę, glostyti ją ir ramiai giliai kvėpuoti.
  Selenitas suaktyvina sielos žvaigždę (15 cm virš galvos), todėl Didžiosios Šviesos energija lengviau įsismelkia į aurą ir per 7 čakrą į visą kūną. Toliau ši energija įsikomponuoja į nervų sistemą.

   Selenitas padeda siekiantiems Nušvitimo. Jei aktyvinama sielos žvaigždė, turi būti aktyvinama ir žemės žvaigždė. Tai būtina, kad išvengti psichikos ir kitų sutrikimų. Tam du įžeminantys akmenys (hematitas, morionas ar juodas turmalinas), gulint, dedami prie padų, o vienas – 15 cm po padais. Taip gaunamas trikampis, žiūrintis žemyn. Selenito lazdelė dedama virš galvos (geriausia apie 10 – 15 cm ilgio). Meditacijos trukmė – 11 min.
  Selenitas gali būti naudojamas minčių projekcijai. Tam reikia suformuluoti reikiamą mintį (prieš tai išvalius mintis), uždėti selenitą ant 6 čakros ir nusiųsti mintį asmeniui ar kolektyvui.

  Naudojamas mirčiai palengvinti, su sąlyga, jei mirštantysis sąmoningai dalyvauja procese. Selenito lazdelė dedama virš galvos, nukreipiant kitą galą į sielos žvaigždę. Įkvėpiama per padus ir iškvėpiama per pakaušį. Koncentracija 15 cm virš galvos. Iškvėpus, kvėpavimas kiek sulaikomas. Taip mirštančiajam bus lengviau paleisti žemiškus prisirišimus, kurie apsunkina mirtį. Pratimą galima atlikti 3 kartus per dieną po 11 min. (ne daugiau!).

  Galimos meditacijos į buvusius ir būsimus gyvenimus. Selenitas padeda įeiti į fizinio kūno vidų ir pamatyti ligas ir jų gydymo kelius. Naudojamas gyvenimui pratęsti.

  Nešioti pastoviai nereikėtų. Tai mineralas meditacijoms.

   

  Informacija pateikta pagal Astromineralogijos centro PARS FORTUNAE duomenis.

  Dar giliau ir plačiau apie akmenų savybes galite rasti A. Ilgevičienės knygose: "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" I ir II (1) tomai, "Raktas į akmenų karalystę" I ir II tomai, "Akmenų kortos". Taip pat informacijos apie akmenis galite rasti ir M. Giengerio knygose. Visas šias knygas rasite mūsų svetainės skyrelyje KNYGOS APIE AKMENIS.