Prekių katalogas

AKVAMARINAS

 • Akvamarinas buvo žinomas jau seniai. Apie jį pasakojama daug istorijų. Vieni teigia, kad jis yra undinės lobių skrynelės akmuo, todėl turėtų saugoti į jūrą išplaukusius jūreivius. Kiti tiki, kad jis turėtų pažadinti tyrą meilę. Viduramžiais jis buvo laikomas nekaltybės simboliu, todėl juo būdavo puošiamas Švč. Mergelės Marijos atvaizdas ar statula. Buvo tikima, kad pabaldamas jis įspėja dėl apgaulės.

  Jokioje literatūroje neteko rasti, kad jis būtų buvęs naudojamas blogiems tikslamas, magijai. Taip yra todėl, kad berilai turi savą apsaugos sistemą: juos pastebi tie, kurių sielos pradeda busti arba jau pabudusios, o tokie žmonės jau aiškiai žino, ką galima daryti, o ko - ne… Ankstyvojoje Atlantidoje buvo manoma, kad jis atveria dieviškąsias paslaptis, todėl teisę jį nešioti turėto tik žyniai.

  Akvamarino tema - sielos budimas. Jo tikslas - atverti žmogui jo Dvasios didybę ir apvalyti nuo trukdančių tai suvokti faktorių. Jis palaiko tuos, kurie jau atpažino savo vidinę šviesą ir siekia ja vadovautis, siekdami priglusti prie Didžiosios Šviesos dieviškojo tyrojo šaltinio.

  Akvamarinas skatina Savęs pažinimo poreikį ir visą sąmonėjimo procesą, kontaktą su Aukštesniuoju Aš ir šeimininkui prieinamomis dvasinėmis dimensijomis. Suteikia dvasinio įkvėpimo, intuicijos, vidinio Žinojimo, skatina pasiaukojančią meilę, toleranciją.

  Akvamarinas ramina bundančios sielos traumas. Skatina vidinės šviesos išskleidimą, aiškiaregystę, naujų kelių atskleidimą, ramybę, tyrumą, sąžiningumą, teisingumą, vidinio Šviesos šaltinio atvėrimą, įėjimą į savo vidinę Tylą. Akvamarinas pritraukia Dvasinio Vedlio paramą.

  Šis akmuo veikia labai greitai, švelniai ir tolygiai paskirstydamas energiją po visą kūną. Suteikia galimybę suprasti informaciją, kuri atkeliauja per meditacijas, ritualus ir kartu padeda išlikti centruotam. Jo energija yra konkreti, apibrėžta ir balansuojanti, ateina laiku - nei per anksti, nei per vėlai.

  Akvamarinas padeda dinamiškai ir atkakliai siekti profesinės sėkmės versle ar darbinėje veikloje. Šis akmuo padeda ir sustiprina tuos, kurie ryžtingai, drąsiai siekia užsibrėžto tikslo.

  Mineralas skatina mentalinę ir intelektualinę saviraišką, mąstymo procesų pagreitėjimą, vidinės ir išorinės tvarkos poreikį. Ramina perdėtą atsakomybės jausmą ir mintis.

  Akmuo suteikia emocinio stabilumo, ramina iracionalias baimes, orientacijos sutrikimus, išsiblaškymą.

  Akvamarinas saugo nuo informacijos srauto ir reklamos, saugo nuo pavojų kelionėse bei padeda atskleisti paslaptis ir apgaules. Apsauga tiems, kurie siekia Gėrio. Retina kontaktus, palieka tuos, kurie reikalingi sielai, o ne protui. Parodo chroniškų prisirišimų beprasmiškumą ir padeda iš jų išsilaisvinti.

  Poveikis kūnui. Hipofizės, skydliaukės ir hormonų veiklos reguliavimas, regėjimo gerinimas (ypač trumparegystė arba toliaregystė), tinka alergijoms, neurodermitui gydyti. Stiprina širdį, imuninę ir autoimuninę sistemą. Reguliuoja hormonų balansą, mažina karščiavimą, gerina liaukų funkcijas, hipofizį, stiprina dantis ir kaulinę struktūrą. Šis akmuo veikia tonizuojančiai. Dedamas ant akių, kai jos pavargsta ir virpa. Padeda nuo kimimo, balso stygų uždegimo. Gerai kvėpavimo takams.

  Čakra. III, IV, V, VI ir VII. Stiprina eterinį, harmonizuoja astralinį, mentalinį, kauzalinį, veikia budhi kūnus. Atgaivina visas subtiliąsias sistemas.

  Derinimas. Tikrai dvasingiems žmonėms idealus derinys su morgaitu ir smaragdu.

  Ypatingais atvejais su deimantais (aukščiausiasis dvasingumas su visais su tuo susijusiais reikalavimais), safyrais (dvasiniai mokytojai arba dieviškieji kompozitoriai), rubinais (švarūs, pašauktieji charizmatiniai vadovai-herojai).

  PREKĖS SU AKVAMARINU