Prekių katalogas

TURMALINO KVARCAS

 •    

   
  Turmalino kvarcas - tai kalnų krištolas, turintis savyje turmalino intarpų. Turmalino intarpai dažniausiai būna iš juodojo turmalino (šerlo), bet pasitaiko intarpų ir su žaliuoju turmalinu. Šis dviejų mineralų susiliejimas (skaidraus kvarco ir turmalino) viename akmenyje unikalus tuo, jog sugeba panaikinti neigiamą tiek fiziniame, tiek subtiliuosiuose kūnuose esančią energiją. Tai šešėlių ir šviesos, Dangaus ir Žemės akmuo, vienijantis prieštaros principus ir mokantis sutelkti žmonių tarpusavio santykius, mintis ir jausmus vienam tikslui - Gėriui.
   
  Turmalino kvarcas yra puikus “įžeminantis” akmuo, kuris saugo ir valo aurą nuo negatyvios energijos ir aktyvina, harmonizuoja fizinį kūną ir kūno energetinę sistemą. Turmalino kvarcas yra “išminties akmuo”. Jis skatina sveiką protą, nuovokumą, vidinį įžvalgumą ir padeda realiai pasinaudoti šiomis savybėmis bet kokioje situacijoje. Turmalino kvarcas geras apsauginis akmuo. Jis sužadina vaizduotės lakumą, idėjų turtingumą ir skatina optimaliausią gero gyvenimo lygmenį. Jis taip pat “verčia” išmokti būtinas “pamokas” ir padeda gauti atsakymus, kai pakliūnate į sudėtingą situaciją. Jis tarsi sufleris pataria, kaip teisingiau pasielgti, nes turmalino kvarco energija tiesiogiai “susisiekia” su dvasia, o dvasia niekad nenuves neteisinga krytpimi. Ne veltui jį naudoja šamanai ritualinių ir gydomųjų ceremonijų metu. Turmalino kvarcas skatina laisvumą, lengvumą, meistriškumą, geranoriškumą ir padeda matyti grožį visur. Padeda subalansuoti In ir Jan energijas.
   
  Turmalino kvarcas - tai puikus dvasinio augimo sąjungininkas. Kalnų krištolas pritraukia šviesą, tyrumą, skaistumą, kas skatina žmogų tobulėti ir augti dvasiškai, o turmalinas padeda žmogui stovėti tvirtai ant žemės ir jaustis įsižeminusiam, kas yra labai svarbu dvasinio augimo kelyje (nenuplaukti, neskrajoti padebesiais, kas neretai nutinka, pernelyg intensyviai susitelkus į aukštesniuosius tikslus).
   
  Poveikis kūnui/Gydomiosos savybės. Turmalino kvarcas harmonizuoja nuotaiką, emocijas, viso kūno energiją, tinka nėštumo metu ir vaikučiams, kurie turi ateiti į šį pasaulį.
   
  Čakra. Visos

  PREKĖS SU TURMALINO KVARCU