Prekių katalogas

KVARCINĖ KATĖS AKIS

 • Ypač naudinga tiems, kuriems horoskope išreikštas fiksuotas kryžius (Jautis, Liūtas, Skorpionas, Vandenis), o taip pat Mergelėms.
  Kvarcinė katės akis, kaip ir kitos katės akys apsaugo savo šeimininką ne tik nuo išorinio blogio ir jo poveikio, tačiau ir nuo vidinio blogio, t. y., nuo jo ydų pasireiškimo. Ji skatina gerąsias savo šeimininko savybes, vis padėdama suprasti, kad gėrį kurti yra saugiau, ramiau ir prasmingiau nei kurti blogį. Ji tiesiog nesudaro sąlygų blogiui, tačiau visados sustiprina tai, kas padėtų kurti gėrį.

  Ji kartu skatina ir kvarcams būdingas savybes: minčių apvalymą, koncentraciją, sugebėjimą neperimti svetimų mentalinių programų, padeda išsilaisvinti iš nereikalingų prisirišimų, atskirti, kas reikalinga Jums, o ką nori kažkas įpiršti, siekdamas savų tikslų. Ji suteikia išorinio ir vidinio stabilumo, pasitikėjimo savimi, savo jėgomis, išliekant jautriu kitų bėdoms ir sugebant pasirūpinti tais, kuriems tas rūpestis reikalingas.
   Ji padeda kurti savo gyvenimo pamatą iš tikrųjų vertybių, atmetant vienkartines.

  Ji ypač naudinga jaunuoliams, visiems nepasirinkusiems savo kelio arba jį besirenkantiems. Jiems ji padės nesiblaškyti, o lengviau atskirti iš kelių variantų savąjį, iš visų besidedančių draugais tikruosius. Ji apsaugos nuo priešo atakų, nesvarbu tiesioginės jos, ar psichinės, ar veikiančios per mintį. Saugos nuo magijos, burtų, piktų akių poveikio.

  Skatina toleranciją, platesnį kito pozicijos ar požiūrio supratimą, sugebėjimą įtikinamai, bet neįkyriai perteikti savo mintis.
  Suteikia sėkmę pasirinktoje srityje, pritraukia reikalingą pritarimą, globą ir apsaugą.

  Labai gerai tiems, kurie dirba su kitais žmonėmis, moko juos, auklėja jaunimą ar vaikus, taigi, visiems, kurių darbas susijęs su informacija, bendravimu, tarpininkavimu, auklėjimu, kalbėjimu ar rašymu.

  Nešiojamas ant bevardžio piršto laimingos rankos sidabre.