Nuostabūs ir mieli Amazonito auskarai. Gyvybinga spalva. Tvirtas ir saugus užsegimas. Ačiū labai.
Renata Baliasi
Ką tik pasiėmiau pakabukus iš paštomato. Ačiū už gražius akmenėlius ir virvutes :)
Saulė
Sveiki, norėjau tik labai padėkoti už tokį greitą atsiuntimą :) Akmenukai nuostabūs ir tas maišelis taip skaniai kvepia smilkalais. Didelis dėkui :) Rekomenduosiu Jūsų puslapį ir kitiems, sėkmės ir gražios draugystės su akmenukais.
Indrė
Visi atsiliepimai