Prekių katalogas

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • 04.28 - 05.02 mini atostogos! Visi šiuo periodu gauti užsakymai bus išsiųsti nuo pirmadienio, t.y. 05.03 d.

  Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Išsiunčiamos per 1 - 2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

  2 Eur pristatymas į Lietuvos pašto skyrių per 3 - 5 darbo dienas (registruotu pirmenybiniu paštu).

  2,59 Eur pristatymas į jūsų pasirinktą LP Express ar Omniva paštomatą per 1 - 2 darbo dienas.

  3,59 Eur pristatymas per Kurjerį nurodytu adresu Lietuvoje per 1 - 2 darbo dienas.

  Jūs galite išsiųsti užsakymą ne tik savo adresu, bet ir kaip dovaną kitam asmeniui jo adresu. Tuomet, pildant pristatymo duomenis, reikės nurodyti to žmogaus vardą, pavardę, adresą ir telefoną.

  Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

  Pastaba: prekės pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pašto kurjerių tarnybos atstovu patikrinti siuntos būklę ir pastebėjus siuntos pažeidimus, juos nurodyti siuntos pristatymą patvirtinančiame dokumente. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius siuntos pristatymą patvirtinantį dokumentą be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų. 

  Į UŽSIENĮ:

  Dėl prekių pristatymo į užsienį prašome susisiekti su mumis. Mes individualiai paskaičiuosime kainas pagal prekių svorį į Jūsų nurodytą šalį. Siuntiniai į kitas šalis yra siunčiami naudojantis AB Lietuvos paštas paslaugomis. Klientai norintys siųstis prekes Europos Sąjungos teritorijoje, galite daryti pirkimą tiesiogiai per svetainę internetu. Šiuo atveju siuntimo kaina yra 4,50 Eur.