Prekių katalogas

TIGRO AKIES PAKABUKAS

 • TIGRO AKIES PAKABUKAS

  17 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus tigro akies mineralas
  Matmenys
  9 x 25 x 30 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Natūralaus tigro akies mineralo pakabukas, žaismingos širdelės formos, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti.

  Parduodamas kartu su virvele.

  Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis tigro akies pakabukas, kurį matote pirmoje nuotraukoje baltame fone.

  Virvelės galai yra palaidi, ilgis apie 85 cm. Pakabuką galima nešioti norimame aukštyje, tiek arti prie kaklo, tiek nuleistą žemai.

  Nuotraukose ant kūno vaizduojamas vienas iš daugelio tokios pačios rūšies pakabukų.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".    

  Apie Tigro Akį

  Viduramžiais tigro akis buvo naudojama kaip amuletas prieš užkeikimus, demonus, nužiūrėjimus. Arabai ir graikai tikėjo, jog ji pakelia nuotaiką, padeda koncentruoti mintis, stiprina draugystę ir saugo nuo kriminalinių nusikaltimų bei blogų draugų.

  Tigro akis suteikia aiškumo ir saugumo jausmą, vidinę šilumą, pusiausvyrą, padeda priimti informaciją ir ją objektyviai įvertinti, skatina koncentraciją, norą mokytis, dėmesingumą. Puikiai padeda permainų, sunkių užduočių, egzaminų metu. Ji saugo nuo klastos, vagysčių, pavydo, pasikėsinimų, nužiūrėjimų.

  Sunkiais gyvenimo periodais suteikia drąsos, neleidžia ištižti, padeda išlaikyti savyje pasitikėjimą aukščiausiomis jėgomis, Kūrėju, reguliuoti savo nuotaikas, emocijas, tokiu būdu ir pačias stresines situacijas, teisingai apsispręsti ir mažiau abejoti.

  Ji suteikia praktiškumo, įžvalgos, tikslumo ir optimizmo, padeda detales sujungti į visumą. Gali būti naudojama sprendžiant finansinius klausimus, pasirašant pirkimo - pardavimo sutartis (ji nepritraukia pinigų, bet padeda išmintingai su jais elgtis).

  Tai vienas iš stabilumo akmenų, tad padeda surasti pusiausvyrą tarp proto ir širdies, tarp to, ką žinome ir to, ką jaučiame, atverdamas kartu ir mūsų sielos platybes. Tai padės geriau pažinti save ir atrasti savo vietą gyvenime.

  Ji padeda įveikti vidinį išdidumą ir pasipūtimą, išmoko džiaugtis visu tuo, kas gryna ir gražu, subalansuoja In ir Jan energijas ir abiejų smegenų pusrutulių darbą, mažina intravertiškumą, skatindama išmokti suprasti ir kitus žmones, padėti jiems.

  P.S. Šio akmens negali nešioti dvilypiai, nesąžiningi, negarbingi ir visai savęs nevaldantys žmonės. Jiems ji “išsijungia”.

  Plačiau apie Tigro akies mineralą galite skaityti skyrelyje  TIGRO AKIS.