Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-08-01 dėl sveikatos sutrikimų. Nuoširdžiai atsiprašome.

TIGRO AKIES APYRANKĖ

 • TIGRO AKIES APYRANKĖ

  15 
  20  Sutaupykite 5 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus tigro akies mineralas
  Riešo apimtis
  16 - 16.5 cm
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  10 mm
 • Natūralaus tigro akies mineralo apyrankė, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Tigro Akį

  Viduramžiais tigro akis buvo naudojama kaip amuletas prieš užkeikimus, demonus, nužiūrėjimus. Arabai ir graikai tikėjo, jog ji pakelia nuotaiką, padeda koncentruoti mintis, stiprina draugystę ir saugo nuo kriminalinių nusikaltimų bei blogų draugų.

  Tigro akis suteikia aiškumo ir saugumo jausmą, vidinę šilumą, pusiausvyrą, padeda priimti informaciją ir ją objektyviai įvertinti, skatina koncentraciją, norą mokytis, dėmesingumą. Puikiai padeda permainų, sunkių užduočių, egzaminų metu. Ji saugo nuo klastos, vagysčių, pavydo, pasikėsinimų, nužiūrėjimų.

  Sunkiais gyvenimo periodais suteikia drąsos, neleidžia ištižti, padeda išlaikyti savyje pasitikėjimą aukščiausiomis jėgomis, Kūrėju, reguliuoti savo nuotaikas, emocijas, tokiu būdu ir pačias stresines situacijas, teisingai apsispręsti ir mažiau abejoti.

  Ji suteikia praktiškumo, įžvalgos, tikslumo ir optimizmo, padeda detales sujungti į visumą. Gali būti naudojama sprendžiant finansinius klausimus, pasirašant pirkimo - pardavimo sutartis (ji nepritraukia pinigų, bet padeda išmintingai su jais elgtis).

  Tai vienas iš stabilumo akmenų, tad padeda surasti pusiausvyrą tarp proto ir širdies, tarp to, ką žinome ir to, ką jaučiame, atverdamas kartu ir mūsų sielos platybes. Tai padės geriau pažinti save ir atrasti savo vietą gyvenime.

  Ji padeda įveikti vidinį išdidumą ir pasipūtimą, išmoko džiaugtis visu tuo, kas gryna ir gražu, subalansuoja In ir Jan energijas ir abiejų smegenų pusrutulių darbą, mažina intravertiškumą, skatindama išmokti suprasti ir kitus žmones, padėti jiems.

  Tinka 1, 2, 3 čakroms. Uždėta ant 3 čakros, harmonizuoja poreikius, skatina pasitikėjimą savimi, padeda surasti individualų gyvenimo kelią ir neįsikibti į materiją.
  Tie, kam horoskope išreikšti žemės ženklai, gali šiuo akmeniu sustiprinti savo mediuminius sugebėjimus (dedama ant 6 čakros).

  P.S. Šio akmens negali nešioti dvilypiai, nesąžiningi, negarbingi ir visai savęs nevaldantys žmonės. Jiems ji “išsijungia”.

  Plačiau apie Tigro akies mineralą galite skaityti skyrelyje TIGRO AKIS.