Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

SODALITO MINI PAKABUKAS

 • SODALITO MINI PAKABUKAS

  650
  13  Sutaupykite 650
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus sodalitas
  Dydis
  2 x 15 x 15 mm
  Metalas
  netaurusis
 • Natūralaus sodalito mini pkabukas širdelė, turi metalinę kilpelę, galima nešioti su virvele ar grandinėle. Užsisakius, jums bus išsiųstas būtent šis sodalito pakabukas, kurį matote pirmoje nuotraukoje ant balto fono. Vienas iš visų turimų šio tipo sodalito pakabukų nufotografuotas ir ant kūno, kad būtų lengviau suprasti jo dydį.

  Pakabukas yra nedidelis, todėl tinkamas nešioti vaikams, jaunimui ir suaugusiems, mėgstantiems minimalistinio stiliaus papuošalus. Pakabukas parduodamas be grandinėlės.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".     

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Sodalitą

  Sodalitas aktyvina kankorežinę liauką, trečiąją akį, gilina meditaciją. Meditacijos metu sustiprėja vaizdiniai, savęs pajutimas ir supratimas, protas yra aiškus ir padeda suprasti informaciją, ateinančią iš Dvasios pasaulio.

  Sodalitas yra vienas iš nedaugelio mineralų, kurie jungia protą ir intuiciją, įžvalgą ir dvasinę nuovoką, mentalinį ir fizinį lygmenis. Sodalitas suteikia galimybę susitikti su savo aukštesniuoju “Aš”, skatina rasti savyje autoritetą, moko apginti savo asmeninę erdvę ir tiesas, būti atsidavusiam sau. Jis skatina nuoširdumą, idealizmą, logiką, padeda išsilaisvinti iš mentalinės - minčių ir proto - painiavos, intelektualinės vergovės ir priklausomybės. Dažnai įvardijamos tik pačios “baisiausios” priklausomybės: alkoholis, narkotikai, rūkymas. Tačiau priklausomybių yra kur kas daugiau, ir net nesusimąstome, kad daugelis esame priklausomi nuo įvairiausių dalykų. Kai pradedame tai suprasti, labai aiškiai pamatome, kiek stipriai yra užveržusi “priklausomybių virvė” ar kokius rėmus “esame užsidėję”. Sodalitas padeda laužyti tuos rėmus, po truputį laisvina iš priklausomybių. Su šiuo akmeniu pradedame suprasti, kas mums reikalinga, o kas ne.

  Sodalitas skatina racionalų mąstymą, objektyvumą ir nuovokumą, mes tampame savo jausmų, minčių šeimininkais. Jis atneša vidinę tylą ir ramybę protui ir mintims, sudaro sąlygas į mūsų gyvenimą ateiti naujai informacijai. Sodalitas išlaisvina iš senų mentalinių blokų, nelankstaus proto, padeda sukurti erdvę naujai įžvalgai ir didesniam nuovokumui.

  Šis mineralas reikalingas žmonėms, kuriems sunku suvaldyti savas emocijas arba jas užspaudžia, o taip pat ir tiems, kurie nemoka savo jausmų išreikšti žodžiais. Sodalitas suteikia emocinę pusiausvyrą, ypač jautriems - daugiau pasitikėjimo savimi ir tvirtumo, padeda labiau išreikšti savo asmenybę, atsikratyti perdėto drovumo.

  Sodalitas tinkamas naudoti dirbant grupėje. Harmonizuoja grupės energiją, solidarizuoja tikslus ir ketinimus, skatina draugiškumą, pasitikėjimą ir abipusį bendradarbiavimą tarp grupės narių.

  Sodalitas apsaugo nuo elektromagnetinio užterštumo, tinka naudoti prie kompiuterio ir tiems, kurie kenčia nuo elektromagnetinio smogo ir uždarų patalpų sindromo.

  Tai išminties ir dvasinio augimo akmuo. Jis padeda susikaupti, įsiminti naujas žinias ir informaciją, atsikratyti pasąmonėje trūnijančių praeities skeveldrų, stiprina atmintį, todėl šis akmuo greitai “užkariauja” jam priklausančią vietą ant darbo stalo. Padėtas miegamajame ant stalelio arba po pagalve teikia ramius, malonius sapnus - atsibusite pailsėję ir žvalūs.

  Plačiau apie Sodalito mineralą galite skaityti skyrelyje  SODALITAS.