Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

SAULĖS AKMENS BŪGNINUKAI

 • SAULĖS AKMENS BŪGNINUKAI

  350
  7  Sutaupykite 350
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus Saulės akmuo
  Matmenys
  apie 16 x 20 x 25 mm
  Apdirbimas
  nugludinti gabaliukai
 • Apie prekę

  Natūralaus Saulės akmens (avantiurininio feldšpato) būgninukai. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje Saulės akmens būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Saulės akmenį 

  Labiausiai šis akmuo susijęs su savirealizacija. Tačiau tik tuo atveju, kai žmogus aiškiai žino save ir savo veiklos kryptį, kuris žino ko siekia, ką daro, jo siekiai yra ne savanaudiški ir kilnūs.

  Jei žmogus dar nežino, ko imtis, geriau nešioti kitus akmenis, pavyzdžiui geltonąjį kalcitą, kuris padeda suprasti savo savirealizacijos kryptį. Dar kitas savirealizacijos akmuo būtų citrinas.

  Saulės akmuo skatina gyvybinę energiją, savarankiškumą, individualumą, stiprina pasitikėjimą ir savęs vertinimo jausmą, suteikia galių optimistiškiau žvelgti į supančias problemas, įvertinti praėjusį gyvenimo etapą ir, padarius išvadas, toliau keliauti naujų perspektyvų, naujų siekių bei darbų link.

  Šis akmuo skatina idėjiškumą, pilietinį aktyvumą, kūrybingumą, aktyvų žaismingumą, vidinę laisvę, negatyvo transformaciją. Padeda tikėti savo sėkme ir vedimu.
  Saulės akmuo suteikia originalumo, padeda nebijoti suklysti ir rizikuoti, skatina optimistinį požiūrį ir siekį veikti, drąsą, ryžtą, tikslingumą.

  Ramina esant stresinėse situacijose, depresijoje, padeda nugalėti baimes. Sudėtingų situacijų metu padeda padeda išvengti pykčio, neapykantos protrūkių, padeda išlaikyti pusiausvyrą ir blaivų protą. Suteikia džiaugsmo, geros nuotaikos, pasitikėjimo savimi. Harmonizuoja ryšį su gamta ir Kūrėju.
  Įkūrus savo įmonę ar verslą tinkamas nešioti sėkmei pritraukti.  

  Plačiau apie Saulės akmenį (Avantiurininį feldšpatą) galite skaityti skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.