Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

ROŽINIO KVARCO BŪGNINUKAI PIETŲ AFRIKA

 • ROŽINIO KVARCO BŪGNINUKAI PIETŲ AFRIKA

  Svoris Kaina Pirkti
  15 - 20 g
  3 
  6  Sutaupykite 3 
  Į krepšelį  
  9 - 14 g
  250
  5  Sutaupykite 250
  Į krepšelį  
  Akmuo
  100% natūralus rožinio kvarco mineralas
  Apdirbimas
  nugludinti, netaisyklingos formos
 • Natūralaus rožinio kvarco būgninukai. Nuotraukos naudojamos bendrai visiems esantiems prekyboje rožinio kvarco būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų pagal pasirinktą svorį (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną). Kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su 1 Eur moneta.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.  

  Apie Rožinį kvarcą

  Rožinis kvarcas - tai meilės, švelnumo ir vidinės ramybės akmuo. Šio mineralo energiją galima prilyginti šilkui. Ji žmogų veikia nepaprastai švelniai ir atpalaiduojančiai. Atneša tarpusavio santykiams ramybę, taiką, harmoniją. Šio mineralo energija skatina imlumą grožiui, menui, gabumus muzikai ir literatūrai, nes išlaisvina užblokuotą vaizduotę.

  Tuo pat metu rožinis kvarcas yra galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo, ypač naudingas tada, kai perdėtas drovumas ar nepasitikėjimas trukdo asmenybei tobulėti. Dažnai rožinis kvarcas vadinamas “meilės sau” akmeniu. Sena tiesa: kol nepamilsi savęs, ir kiti nemylės.

  Rožinis kvarcas veikia visas čakras savo ramia, švelnia, bet ir stipria energetika. Žmonės intuityviai renkasi jį krizių ir chaotiškų situacijų metu, kai, liaudiškai sakant, “važiuoja stogas”, jis apsupa savininką stipriu energetiniu ramybės lauku, neleidžia prasiveržti pykčiui, padeda žmonėms geriau suprasti vienas kitą, susikaupti, įveikti bendravimo barjerus. Rožinis kvarcas labai naudingas tiems, kurie jaučiasi, jog yra neverti kitų meilės ar tiesiog jos bijo, nes mano jog ji susijusi tik su skausmingais išgyvenimais.

  Rožinis kvarcas pripildo gyvenimą vidine ramybe, išmintimi, sąmoningumu, harmonija. Skatina nuoširdumą, tarnystės suvokimą, jautrumą kitiems, gebėjimą atskirti, moko atleisti. Skatina atsivėrimą grožiui, kūrybai, gyvenimui ir meilei. Suteikia ramybę chaotinėse ir krizinėse situacijose. Padeda atsipalaiduoti, atsikratyti baimių, nuotaikų kaitos, pykčio, įtampos.

  Rožinis kvarcas balansuoja In ir Jan energijas, suderina visų energetinių centrų darbą, bet ypač veikia sakralinę, širdies ir trečiosios akies čakras. Subalansuoja fizinį, emocinį, mentalinį ir dvasinį kūną. Jis puikiai gydo dvasines ir sielos žaizdas, padeda nugalėti savęs menkinimo, nepasitikėjimo savimi jausmą. Taip pat gerai gydo jausmus, ypač kai širdis yra “sužeista”.

  Rožinis kvarcas saugo nuo netikros meilės ir nuo netikrų draugų. Skatina poreikį tikrajai meilei ir ištikimybei. Naudojamas partnerystės santykiams tvarkyti, meilės magijai. Padeda pašlijusius partnerystės ryšius pervesti į kitą lygmenį. Tildo vienatvės pojūtį. Gyvenant ne savo šalyje, išblaško Tėvynės ilgesį.

  Rožinis kvaracas puikiai tinka ir vaikams. Pagyvina jų kūrybiškumą ir fantaziją, apsaugo nuo emocinių pakenkimų. Aptakų rožinio kvarco gabalėlį galima kabinti ir virš kūdikio lovelės, kad apgaubtų jį savo šilta, jaukia ir saugia energija ir taip padėtų lengviau integruotis į sunkią Žemės erdvę.

  Apsaugo nuo įvairaus pobūdžio spinduliuotės. Dirbantiems su kompiuteriu patartina rožinio kvarco gabalą pasidėti prie monitoriaus arba pasikabinti pakabuką ant kaklo.

  Plačiau apie Rožinio kvarco mineralą galite skaityti informaciniame skyrelyje/galerijoje  ROŽINIS KVARCAS.