Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-08-01 dėl sveikatos sutrikimų. Nuoširdžiai atsiprašome.

RAUSVO BERILO MORGANITO BŪGNINUKAI

 • RAUSVO BERILO MORGANITO BŪGNINUKAI

  Svoris Kaina Pirkti
  11 - 15 g
  3 
  6  Sutaupykite 3 
  Į krepšelį  
  16 - 20 g
  4 
  7  Sutaupykite 3 
  Į krepšelį  
  6 - 10 g
  250
  5  Sutaupykite 250
  Į krepšelį  
  Akmuo
  100% natūralus morganito mineralas
  Apdirbimas
  nugludinti akmenėliai
 • Natūralaus morganito (rausvojo berilo) mineralo būgninukai. Kaina nurodyta už vieną akmenėlį. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje morganito būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų pagal pasirinktą svorį (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Morganitą

  Morganitą mėgsta tyros ir atsidavusios sielos, kurių gyvenimo darbas, kaip ir visų tų sielų, kurios renkasi berilus – gyventi dėl kitų. Šis akmuo jas palaiko, suteikdamas širdies galių ir padėdamas būti pastoviame ryšyje su savo žvaigžde. Tyroms angeliškoms sieloms, jis tampa išsigelbėjimu klampioje ir sunkioje Žemės erdvėje. Jiems morganitas padės jaustis saugiais, mylimais, primins jų paskirtį ir pritrauks tuos, kas padės ją vykdyti iš kitų erdvių. Būtent todėl jį galima vadinti paskirties radimo akmeniu su sąlyga, kad jos siekis nėra egoistiškas.

  Morganitas skatina charizmos atsivėrimą tiems, kurie nedrąsiai ją užslepia, tramdydami savo sielos ugnį. Taigi, jis pilnai atvers kelią tik tam, kuris vienareikšmiškai pasirinkęs sunkų ir atsakingą Šviesos Kario, kurio ginklas yra Meilė, Kelią.

  Jis netiks neatsirinkusiam tarp savo Gėrio ir Blogio, kaip ir tam, kuris yra nesąžiningas, nenori pripažinti savo ydų. Blogam, kaip ir neapsisprendusiam žmogui jis netarnauja. Jis arba pabėga arba „išsijungia“, laukdamas naujo verto savęs šeimininko. Šis tyras akmuo atveria širdies lobius tik jo vertam šeimininkui. Tai nėra buitinis akmuo, tinkantis bet kam. Šis akmuo, kaip prityręs profesorius, kuriam skirta vesti ne darželinukus, o studentus.

  Morganitas idealiai tiks supratusiam savo pašaukimą. Tokį žmogų jis sustiprins, pritrauks reikalingą pagalbą, tačiau pradžioje būtinai nurodys į prisirišimus, trukdančius pašaukimui vykdyti. Iškilusias problemas būtina spręsti tuoj pat.

  Jei šeimininkas išmoks jį girdėti, jo gyvenimas palaipsniui virs stebuklu, kur viskas vyksta savo laiku ir vietoje. Todėl jis tinka bet kurios profesijos žmogui, dirbančiam iš pašaukimo.  

  Plačiau apie Morganito mineralą skaitykite skyrelyje  MORGANITAS.