Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

NEFRITO PAKABUKAS

 • NEFRITO PAKABUKAS

  3920
  49  Sutaupykite 980
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus nefritas
  Matmenys
  7 x 25 x 48 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus nefrito mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Parduodama su virvele. Virvelės ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galima nešioti norimame aukštyje. Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis nefrito pakabukas, kurį matote nuotraukose. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Nefritą  

  Nefritas yra puikus apsauginis akmuo. Jis saugo nuo agresyvių įtakų ir padeda atlaikyti bet kokio pobūdžio spaudimą. Jis taip pat padeda spręsti įvairias problemas, išeiti iš gyvenimo aklavietės. Suteikia pasitikėjimo, tvirtybės, stiprybės. Taip pat suteikia vidinį saugumą ir taiką, kūrybingumą, pasitikėjimą savo Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, sugebėjimą išlaukti, sugebėjimą skaityti Dievo ir gamtos ženklus. Padeda tada, kai dvejojama, kurį sprendimą pasirinkti konkrečioje situacijoje. Skatina suvokti Žemėje skirto laiko ir prasmingo bendravimo svarbą ir tikslingumą.

  Tinkamas akmuo ieškantiems gyvenimo prasmės, tiems kurie nori, kad gyvenimas būtų džiaugsmingas. Tai evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina eiti savo keliu. Nefritas - evoliucijos variklis, mūsų elgsenos barometras. Būdamas šalia beviltiškai užsispyrusio, nuolat kartojančio tas pačias klaidas, nenorinčio pasikeisti, tobulėti, priimti ryžtingo sprendimo žmogaus nefritas tamsėja. Tai galingos energetikos akmuo, galintis perduoti žmogui savo galią ir išvesti jį iš gyvenimo akligatvio, jei jis to vertas. Jei norite išplėsti savo sąmoningumą, siekti žinių, dvasiškai tobulėti - nefritas taps jūsų geriausiu draugu.

  Saugo nuo nuovargio, nesėkmių ir pailgina gyvenimą. Skatina prasmingą bendravimą, tačiau nutraukia beprasmį. Jei žmogus produktyviai naudoja savo laiką, nefritas atveria naujus šansus sėkmei, atveda panašių pažiūrų žmones arba grąžina senus gerus draugus.

  Ramina įtampą, susirūpinimą, padeda iškrauti stiprias emocijas, mažina vidinę agresiją, pavydo, keršto jausmus.

  Nefritas stiprina gyvybinės energijos tėkmę. Senovėje nefritas vadintas “gyvybės akmeniu”. Talismanai stiprino ir palaikė gyvybines jėgas, saugojo nuo ligų, anapusinio pasaulio išpuolių, garantavo ilgaamžiškumą.

  Šis akmuo saugo šeimą nuo barnių, nesusikalbėjimo, padeda pasiekti laimę ir darną. Tinkamas akmuo masažams.

  Plačiau apie Nefrito mineralą skaitykite skyrelije  NEFRITAS.