Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

MĖNULIO AKMENS BŪGNINUKAI

 • MĖNULIO AKMENS BŪGNINUKAI

  Svoris Kaina Pirkti
  11 - 15 g
  250
  5  Sutaupykite 250
  Į krepšelį  
  16 - 20 g
  3 
  6  Sutaupykite 3 
  Į krepšelį  
  6 - 10 g
  2 
  4  Sutaupykite 2 
  Į krepšelį  
  Akmuo
  100% natūralus mėnulio akmuo
  Apdirbimas
  nugludinti akmenėliai
 • Natūralaus mėnulio akmens būgninukai. Kaina nurodyta už vieną akmenėlį. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje mėnulio akmens būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų pagal pasirinktą svorį (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti"  

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, ar šiek tiek skiriasi atspalvis nei yra iš tiesų. 
   

  Apie Mėnulio akmenį

  Mėnulio akmuo, veikdamas pasąmonę, išlaisvina jausmus, padeda giliau pažvelgti į savo vidų, suprasti ir pamilti save. Nuima įtampą, sustiprina intuiciją, pagilina jausmus, tarsi atstato sąmonės ir pasąmonės pusiausvyrą. Akmuo sustiprina apsauginius instinktus, meilę namų židiniui, suteikia taiką ir harmoniją, trauką dvasiniams dalykams, įtaigą ir jausmų subtilumą.

  Šis akmuo veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai. Veikiamas mėnulio akmens žmogus ilsisi. Mėnulio akmuo tinka ir vaikams, ypač hiperaktyviems. Apsaugo padaužas nuo traumų ir susižeidimų. Suaugusiems akmuo suteiks švelnumo, padės nusiraminti, grąžins psichinį komfortą, užgydys praeities žaizdas, sušvelnins netekties skausmą.

  Moterys, kurios jaučiasi nepakankamai moteriškos, mėnulio akmenį turėtų nešioti nuolat. Jis suteiktų jaunatviško žavesio, ugdytų jautrumą, švelnumą, atjautą. Suteiktų daugiau moteriškumo, gyvenimo džiaugsmo.

  Mėnulio akmuo saugo nėštumą ir palengvina gimdymą, žindyvėms skatina pieno išsiskyrimą, saugo nuo mastitų, slopina priešmenstruacinį stresą, malšina “sunkiųjų dienų” skausmus (galima abiejose kelnių arba švarkelio kišenėse turėti po akmenėlį). Gydo nuo nemigos, subalansuoja organizmo skysčių poreikį (besaikis arba per mažas vandens vartojimas), šalina jų perteklių.

  Mėnulio akmuo rekomenduojamas jautriems, emocingiems, ir skrajojantiems padebesiais žmonėms - jis kontroliuoja emocijas ir priverčia susikaupti, gerina atmintį. Išvaiko melancholiją ir neaiškios kilmės baimes. Rekomenduojamas nešioti žmonėms, turintiems problemų su motina.

  Mėnulio akmuo skatina intuiciją, padeda geriau suvokti ir įvaldyti pasąmonės pasaulį, įsiklausyti į kitą žmogų. Intuicijos, aiškiaregystės skatinimui jis dedamas ant trečios akies. Uždėtas ant komunikacijos čakros (V) jis skatina vidinį balsą ir telepatiją. Norint suprasti sapnus, reikėtų mėnulio akmenį pasidėti po pagalve, ypač per mėnulio pilnatį. Mėnulio akmuo padeda tiems žmonėms, kuriuos kamuoja lunatizmas. Akmuo padeda atskleisti melą, apsaugo nuo nuotaikų svyravymų.

  Naudojamas vizualizacijos praktikose, ryšiui su astralinių pasaulių gyventojais ir jų Dievais užmegzti (ryšio švarumas priklauso tik nuo kontaktuojančiojo vidinės švaros). Tinka sąmoningam sapnavimui, astralinėms kelionėms. 

  Plačiau apie Mėnulio akmenį galite skaityti skiltyje  MĖNULIO AKMUO.