Prekių katalogas

MELSVOJO AGATO PAKABUKAS

 • MELSVOJO AGATO PAKABUKAS

  28 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus melsvasis agatas
  Matmenys
  11 x 23 x 32 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus melsvojo chalcedono/nėriniuotojo agato mineralo.

  Parduodamas kartu su virvele, galima nešioti ir su grandinėle.

  Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis melsvojo agato pakabukas, kurį matote pirmoje nuotraukoje baltame fone.

  Virvelės galai yra palaidi, ilgis apie 85 cm. Pakabuką galima nešioti norimame aukštyje, tiek arti prie kaklo, tiek nuleistą žemai.

  Nuotraukose ant kūno vaizduojamas vienas iš daugelio tokios pačios rūšies pakabukų.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".   

  Apie Melsvąjį Agatą

  Melsvasis agatas/chalcedonas pradeda mineralų pasaulyje bendravimo temą. Skatina ramaus santykio į save ir kitus keitimąsi, vidinę ir išorinę taiką, draugiškumą ir džiaugsmą santykiuose, kitų supratimą, diplomatiją, harmoningą optimizmą, kalbėjimo meną, kūrybingumą, lengvesnius pasirinkimus, atsivėrimą naujoms idėjoms.

  Padeda plačiau suprasti ir suvokti Žodžio reikšmę, skatina savirealizaciją per mintį, žodį ir veiksmą. Tai puikus akmuo besimokantiems, ypač prieš egzaminus. Jis padeda nestresuoti, ramiai spręsti užduotis ir sukaupus dėmesį atsakinėti į klausimus. Suteikia ramios koncentracijos, ramina emocines audras ir lengvesnes psichikos problemas, susijusias su kitų žmonių baime (ypač baime būti nesuprastam ar netinkamai išreikšti mintį) ar pokyčių, stresų ir rizikos vengimu.

  Tai stresą šalinantis akmuo. Sukuria ramų apsauginį lauką, kartu skatina pasitikėti savimi ir teisingus pasirinkimus. Padeda suderinti bendravimą su kitais. Užsitarnavo pavadinimą “komunikacijos centro balzamas”. Tinka visiems kurių profesija susijusi su komunikavimu ar tarpininkavimu. Vadinasi, dėstytojai, mokytojai, žurnalistai, psichologai, valdininkai ir panašiai. Naudingas paaugliams, turintiems bendravimo problemų, taip pat mikčiojantiems žmonėms, ar žmonėms, bijantiems minios ir publikos, nepasitikintiems savo protiniais gabumais ar žiniomis.

  Akmuo tinkamas nešioti maitinančioms motinoms, taip pat klimakterinio periodo metu, taip pat moterims, nešiojančioms kūdikį, tačiau bijančioms gimdymo.

  Plačiau apie Melsvojo agato mineralą ir visas jo rūšis skaitykite informaciniame skyrelyje AGATAS.