Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

LABRADORITO BŪGNINUKAI

 • LABRADORITO BŪGNINUKAI

  Svoris Kaina Pirkti
  12 - 20 g
  250
  5  Sutaupykite 250
  Į krepšelį  
  4 - 7 g
  050
  1  Sutaupykite 050
  Į krepšelį  
  8 - 11 g
  150
  3  Sutaupykite 150
  Į krepšelį  
  > 20 g
  350
  7  Sutaupykite 350
  Į krepšelį  
  Akmuo
  100% natūralus labradorito mineralas
  Apdirbimas
  nugludinti, netaisyklingos formos
 • Natūralaus labradorito būgninukai. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje labradorito būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Labradoritą

  Labradoritas laikomas vienu stipriausių apsaugos akmenų visoje mineralų karalystėje. Jis saugo nuo neigiamų energijų poveikio, negatyvių reiškinių, situacijų ir žmonių. Akmuo “išvalo” neigiamas energijas iš mūsų auros, sukuria apsauginį lauką, tarsi įvelka šeimininką į savo įvairiaspalvę spinduliuojančią vaivorykštę. Ji spinduliuoja tuo ryškiau, kuo stipriau įsidega žmogaus širdis. Toji vaivorykštė išorškai veikia kaip veidrodis, kuriame atsispindi viskas, bet neveikia labaradoro šeimininko. Taip ištirpsta visi magiški poveikiai, nužiūrėjimai, pasiųstos negeros mintys ar linkėjimai, žvilgsniai ar kėslai. Akmuo apsaugo nuo energijos nutekėjimo per auros pažeidimus, neleidžia niekam prisisiurbti ir maitintis mūsų energija. Jis veikia kaip ideali apsauga ne tik fiziniu, psichiniu, bet ir astraliniu lygmeniu.

  Labradoritas saugo ne tik mus, mūsų kūną, bet ir namus, darbo vietą. Jis laikomas patikimu namų sargu ir gynėju nuo vagišių ir energetinių vampyrų. Babilono laikais šis akmuo buvo dedamas po slenksčiu, kad šie būtų apsaugoti nuo bloga linkinčių svečių ir blogio, kad bloga linkintis žmogus tiesiog pamirštų, ko atėjęs… Vienas svarbus dalykas: labradoras (šiuo atveju gali būti paprastas labradorito gabalėlis be gražios irizacijos) dedamas po lauko durų slenksčiu (galima dėti ant palangių, jeigu gyvenate pirmame aukšte) per patį vidurį arba galima iš jo užsisakyti slenkstį. Siekiant apsaugoti namus akmuo dedamas būtinai per vidurį slenksčio, kad galėtų išskleisti savo apsauginį skydą. Taip pat apsaugai labaradorito gabalėlį galima laikyti ir automobilyje, rankinėje, įdėti į daiktus kelionėje.

  Labradoritas suteikia tvirtumo ir atsparumo, kantrybės ir ištvermės, stabilumo ir vidinės pusiausvyros. Jis padeda apsisaugoti nuo neigiamų poveikių, magijos, išvengti nuotaikų svyravimo, sulaikyti pykčio protrūkius. Atlantidoje labradoritas buvo laikomas sielos veidrodžiu. Jis pažadina užslėptus prisiminimus ir padeda galutinai įžvelgti, jog įgytą patyrimą galima panaudoti sau, ir atskleisti savyje žymiai gilesnes dimensijas. 

  Plačiau apie Labradorito mineralą skaitykite skyrelyje  LABRADORITAS.