Prekių katalogas

KARNEOLIO APYRANKĖ

 • KARNEOLIO APYRANKĖ

  Kaina Riešo apimtis Pirkti
  20 
  25  Sutaupykite 5 
  15 cm
  Į krepšelį  
  16 cm Išparduota. Susisiekite
  17 cm
  Į krepšelį  
  18 cm Išparduota. Susisiekite
  Akmuo
  100% natūralus karneolio mineralas
  Apdirbimas
  rutuliukai
  Mineralų dydis
  8 mm
 • Apyrankė pagaminta iš natūralaus karneolio mineralo, suverta ant gumelės. Patogu nešioti, lengvai užsideda ant rankos. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų ar yra šiek tiek kitokio atspalvio.

  Apie Karneolį

  Karneolis pašalina blokadas, trukdančias kūrybinės energijos tėkmei. Jis puikiai tinka moterims, o ypač toms, kurioms sunku atsipalaiduoti, atsiverti. Jis paverčia moteris žaismingesnėmis, seksualesnėmis, viliojančiomis, suteikia gyvenimo džiaugsmo, gyvybingumo. Nešiodamos karneolį, jos mažiau naršo po smulkmenas, į iškilusias problemas žiūri paprasčiau.

  Karneolis pritraukia tikrąją antrąją pusę, todėl iš jo gaminami meilės amuletai. Tai ir puikus grožio akmuo, nes pastoviai nešiojančiųjų karneolį oda tampa jaunatviškai graži ir gaivi. Galima nedidelį akmenuką įsidėti tiesiog į savo naudojamą kremą.

  Atsargiai: gali sužadinti itin didelį seksualumą.

  Karneolis ypač tinka frigidiškoms moterims gydyti. Nėščiosioms padeda sėkmingai išnešioti kūdikį ir jį pagimdyti, skatina pieno liaukų darbą. Skausmingų menstruacijų metu nešiojamas ant krūtinės arba klijuojamas prie antrosios čakros. Padeda neutralizuoti ir nedideles kiaušintakių cistas.


  Plačiau apie Karneolio mineralą galite skaityti skyrelyje  KARNEOLIS.