Prekių katalogas

JUODOJO TEKTITO BŪGNINUKAI

 • JUODOJO TEKTITO BŪGNINUKAI

  450
  9  Sutaupykite 450
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100 % natūralus juodojo tektito mineralas
  Matmenys
  apie 20 x 20 x 25 mm
  Apdirbimas
  nugludinti gabalėliai
 • Apie prekę

  Natūralaus juodojo tektito mineralo būgninukai. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje juodojo tektito būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).  

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.

  Apie Juodajį Tektitą

  Juodųjų tektitų poveikio kryptis - padėti pažinti atsineštą energijos potencialą ir nukreipti jį sielai svarbiausia kryptimi.

  Šie tektitai pirmiausia atveria, o vėliau padeda transformuoti apatinių čakrų, kuriose glūdi aktyvios ir pasyvios karminės programos ir sunkiausi mąstymo modeliai, turinį.

  Juodasis tektitas iš pradžių, kaip ir obsidianas, pakels į paviršių sąmonės, o paskui ir pasąmonės klodus. Skirtumas tas, kad obsidianas juos iškelia ir palieka tvarkytis pačiam žmogui, o juodasis tektitas padeda su tuo dirbti, skatina alchemijos procesus.

  Ši alchemija vyksta pirmosiose trijose čakrose, vadinasi kūniškųjų instinktų, emocijų ir racionalaus proto lygmeniu.

  Juodasis tektitas tinka bet kurios krypties ieškotojui, siekančiam pradžioje susitvarkyti pirmųjų trijų čakrų turinį, kuriame slypi šaknys problemų, susijusių su neteisingu valios panaudojimu arba kitų valios paveikimu, taip pat visais sunkiausiais emociniais prisirišimais ir mentalinėmis programomis. Visa tai supratus, gyvenimo duodamose situacijose ištaisius klaidas, įpratsą elgesį keičiant kitokiu, prasta karma pradeda nykti ir užleidžia vietą gerai karmai, vadinasi, naujam suvokimui ir jo nulemtam gyvenimui.

  Šio tektito alchemja - tai visų vidinių šiukšlių pavertimas nauju produktu, todėl jį reikėtų nešioti tada, kai tas procesas prasidėjęs. Tai pamažu suteikia platesnį matymą tiek kasdienėse, tiek nekasdienėse situacijose, ragina pažinti savo vidinį potencialą su visomis stiprybėmis, siplnybėmis ir būtinai tinkamai, vadinasi, atsižvelgiant į kosminius principus, su juo elgtis.

  Šiuo atveju svarbūs sprendimai priimami ir darbai atliekami išliekant ramiam, lanksčiam, lengvam, tačiau kartu tvirtam ir ryžtingam.

  Jis padeda sukaupti jėgas po sunkios ligos, nauju žvilgsniu peržvelgti savo gyvenimą dėl naujų žingsnių. 

   

  Plačiau apie Juodojo tektito mineralą skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.

  Informacija apie Juodojo tektito mineralą pateikta pagal A. Ilgevičienės knygą "Akmenų knyga, arba žingsnis į platesnį suvokimą" IV tomas.