Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

JASPIO BŪGNINUKAI

 • JASPIO BŪGNINUKAI

  2 
  4  Sutaupykite 2 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Apie prekę

  Natūralaus raudonojo jaspio būgninukai.

  Mineralų dydis: ~ 20 x 30 mm, netaisyklingos formos, aptakūs.

  Dėmesio: kad labiau pavyktų suprasti prekės dydį, peržiūrėkite visas prekės nuotraukas, nes rasite nufotografuotą prekę ir su liniuote. Nuotrauka naudojama bendrai visiems esantiems prekyboje raudonojo jaspio būgninukams, užsisakius išsiųsime bet kurį iš jų (šios prekės nebuvo fotografuotos atskirai po vieną).  

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Raudoną Jaspį

  Senovės egiptiečiai jį plačiai naudojo amuletams, viduramžiais jis buvo laikomas karių akmeniu. Jaspis buvo labai svarbus žydams, o senovės graikai tikėjo, jog jis suteikia vidinę harmoniją ir santuokinę laimę (ypač raudonas). Romėnai manė, jog jis nuveja demonus, plėšrius žvėris ir piktas dvasias. Daug tautų jį naudojo gydymui. Amerikos indėnų šamanai naudojo jį magiškiems ritualams.

  Jaspis primena, jog mes gimėme ne tik rūpintis savimi ir savo gerbūviu, bet kad neštume džiaugsmą kitiems. Jis skatina atsakomybės jausmą, sugebėjimą apsiginti, kovoti, drąsą, padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus, bet gali sustiprinti konfliktiškumą ir agresiją. Jaspis saugo nuo blogų įtakų, padeda palaikyti kontaktą su stabilizuojančiomis žemės energijomis, harmonizuoja aurą ir čakras. Pažadina garbingumą, tiesmukiškumą, padeda įveikti net ir nemėgstamas užduotis, skatina fantaziją ir idėjų realizaciją.

  Jaspį gali nešioti ilgai sergantys, kad išlaikyti gyvenimiškąją energiją. Naudojamas sergant skrandžio, kepenų, pūslės, žarnyno ligomis bei nervams raminti.

  Raudonas jaspis išlaisvina nuo kitų žmonių sukurtų blokadų ir įtakų. Jis suteikia vidinę harmoniją, pasitenkinimą santuoka, draugyste ar profesija, padeda atsisveikinti su pykčiu, skatina atsakomybę už savo sprendimus ir jų realizaciją, apsaugo pavojaus metu.

  Jis skatina greitesnį žaizdų gijimą. Jei bėga kraujas iš nosies, užsidėkite raudoną jaspį ant kaktos.

  Plačiau apie Jaspio mineralą ir visas jo rūšis skaitykite skyrelyje  AKMENŲ APRAŠYMAI.