Prekių katalogas

HERKIMERIO DEIMANTŲ SU GELEŽIMI VĖRINYS

 • HERKIMERIO DEIMANTŲ SU GELEŽIMI VĖRINYS

  90 
  125  Sutaupykite 35 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus herkimerio deimanto (dvigalio kalnų krištolo) mineralas
  Karolių ilgis
  43,5 cm
  Apdirbimas
  dvigaliai kristalai
  Mineralų dydis
  ~ 2 x 3 x 5 mm, link centro ~ 5 x 7 x 16 mm
 • Vėrinys pagamintas iš natūralaus herkimerio deimanto su geležimi (dvigalio kalnų krištolo mineralo, randamo Herkimerio vietovėje (JAV) ir kitur). Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Herkimerio deimantą

  Tai kalnų krištolo dvigaliai kristalai iš Herkimerio apygardos (JAV). Jie ypatingi savo forma, primenančia natūralaus deimanto kristalą, todėl vadinami deimantais. Tokios formos kristalų kartais randama ir kitur.

  M. Giengeris rašo, kad Herkimerio deimantas skatina aiškumą, sąmonės budrumą, atveria paslėptas mūsų sąmonės duris, kartu atskleidžia atsineštus sugebėjimus. Padeda pažinti tai, kuo esame, ką galime ir ko iš tiesų norime, taip pat kaip visa tai įgyvendinti. Stiprina ryšį su Aukščiausiuoju Aš, pagerina ryšį su dvasiniu pasauliu, protėviais, Dvasios Vedliais ir gamtos dvasiomis. Skatina instinktą būti ten, kur reikia, ir tuomet, kai to reikia, padeda paversti intuiciją patikimu instrumentu, prisiminti sapnus, atpažinti galimybes ir parodo paprastesnį kelią į tikslą. 

  Fiziniu lygmeniu stiprina nervus, smegenis, išlaisvina blokadas čakrose ir meridianuose. Sužadina valymosi procesus.

  Dvasiniam poveikiui dedamas ant kaktos arba stebimas medituojant. Stipriai veikia uždėtas ant čakrų. Uždėtas trikampiu aplink skaudamą vietą, mažina skausmą.

  A. Ilgevičienės manymu, Herkimerio deimanto funkcija - Kelio į savo sielą išgryninimas. Šie kristalai mažiau naudotini fizinio kūno bėdoms tvarkyti, labiau tinka dvasios ieškojimo procesuose. Jie skirti tiems, kurie suprato, kad Aš nėra vien kūnas, jausmai ar protas. Jiems jau aišku, kad Aš - tai siela, dabar turinti kūną, kuriame gyvena, pojūčius, kurie padeda orientuotis aplinkoje, ir protą, galintį padėti suprasti, kaip visa tai atlikti geriau. Siela žino daugiau nei visi tie trys kartu. Ji švari ir tyra, tačiau jau minėta trijulė ją užgožė.

  Herkimerio deimantas kreipiasi tiesiai į ją, aplenkdamas protą ir pjūčius, nes ypč daug gali padėti tiems, kurių siela bunda arba jau pabudusi.

  Sunkiausius vidinius prieštaravimus išlygina aprašytieji dvigaliai kristalai. Herkimerio kristalai padeda tiems, kurie jau įveikė didžiausių prieštaravimų periodus, todėl pagaliau sugeba atskirti nebylų sielos balsą nuo emocijų raginimo ir proto įkalbnėjimų. Tokie žmonės siekia vidinės harmonijos, kurios būseną jau yra patyrę. Šis kristalas padeda jiems ją susigrąžinti praradus, o susigrąžinus - išlaikyti. Taigi, jis palaiko fizinio ir Dvasios pasaulių, kūno ir dvasios darną.

  Herkimerio kristalas ypač tinka meditacijai. Reikėtų jį dėti ant trečiosios akies. Dar galima laikyti du tokius kristalus abiejose rankose suėmus už smaigalių nykščiu ir rodomuoju pirštu. Tuo pat metu puikiai tiktų delnuose turėti boji: "mergaitę" - kairėje pusėje, "berniuką" - dešinėje.

  Uždėtas ant tarpuakio kristalas skatins dvasinį suvokimą, todėl nepiktnaudžiaukite tuo ilgiau negu 11 - 17 min. Tinka reinkarnacijų terapijos praktikoms. Suaktyvina hipofizės darbą ir smegenų veiklą, todėl galite taip užsidėti 7 - 9 min. ir prieš svarbius darbus, pokalbius arba tada, kai ko nors vis nesuprantate iki galo.

  Iš šio kristalo taip pat gali būti gaminami pakabučiai ir auskarai. Jie harmonizuos abu smegenų pusrutulius, gaivinamai veiks protą, skatins šviesos pritekėjimą į Jūsų sistemas.

  Tokį kristalą galima derinti su boji, meteoritais, tektitais, kuncitu, hidenitu, berilais.

  Plačiau apie Herkimerio deimanto mineralą skaitykite skyrelyje HERKIMERIO DEIMANTAS.