Prekių katalogas

 • Užsakymai stabdomi!

  Nuo 2024-06-05 iki 2024-06-30 KerteleSielai administracija atostogauja.

  Užsakymai priimami, tačiau bus išsiūsti nuo 2024-07-01. Nuoširdžiai atsiprašome.

HELIOTROPO PAKABUKAS

 • HELIOTROPO PAKABUKAS

  29 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus heliotropas
  Matmenys
  14 x 27 x 33 mm
  Apdirbimas
  briaunuotas, nugludintas
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus heliotropo mineralo, turi pragręžtą skylutę grandinėlei ar virvelei įverti. Parduodamas kartu su juoda virvele.

  Užsisakę gausite būtent šį pakabuką, kurį matote nuotraukoje. Virvelės galai yra palaidi, o ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galima nešioti įvairiame aukštyje. Paskutinėje prekės nuotraukoje galite pamatyti kaip šio stiliaus pakabukai atrodo esant ilgame variante, t.y. naudojant visą virvutės ilgį.

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Apie Heliotropą

  Senovės graikai tikėjo, jog heliotropas padeda savo šeimininkui bendrauti su žemės ir vandenų dievais ir suteikia ilgą gyvenimą. Indijoje ir Egipte jis ir dabar laikomas stipriu gydomuoju akmeniu, kuris padeda išvengti ligų ir atstumia priešus. Krikščioniškos tautos laikė, jog raudonos dėmės akmenyje - tai Kristaus kraujo, tekančio žemės gyslomis, lašai. Taip heliotropui buvo suteikiama magiška reikšmė. Romos kareiviai nešiojo jį kaip priemonę nuo kraujavimo.

  Heliotropas susijęs su poveikiu kitiems žmonėms, gamtai. Tai mokslininkų, išminčių, magų ir alchemikų akmuo. Jis suteikia energijos, fizinio ir intelektualinio gyvybingumo, užtikrintumo, pasitenkinimo, drąsos, neleidžia meluoti nei Jums, nei Jūsų pašnekovui. Jį nešiojančio žmogaus neramus protas aprimsta ir koncentruojasi ties reikalingais dalykais. Heliotropas padeda apsispręsti svarbiais gyvenimo klausimais, atsipalaiduoti, nebūti agresyviu, vengti bereikalingos rizikos, moko atsargumo ir kantrybės. Jis saugo nuo priešlaikinės mirties, katastrofų.

  Plačiau apie Heliotropo mineralą skaitykite skyrelyje  HELIOTROPAS.