Prekių katalogas

FLUORITO PAKABUKAS

 • FLUORITO PAKABUKAS

  25 
  39  Sutaupykite 14 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus fluorito mineralas
  Matmenys
  10 x 13 x 31 mm
  Apdirbimas
  šlifuotas kristalas
  Metalas
  sidabras
 • Natūralaus fluorito mineralo pakabukas. Pakabukas įrėmintas į metalą. Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.   

  Apie Fluoritą

  Šis akmuo asocijuojamas su pažanga bei tobulėjimu ir padeda žmogui nuveikti daugiau, nei jis tikisi. Fluorite atsispindi penkios žmogaus čakros - pakaušio, trečiosios akies, gerklės, širdies ir saulės rezginio. Tai fizinis ir dvasinis koordinatorius, suteikiantis jausmų ir proto pusiausvyrą ir stabilumą kiekvieną dieną, sprendžiant kasdienes problemas. Jis skatina mentalinį ir dvasinį vystymąsi, padeda būti pačiu savimi, pasirinkti savo kelią ir koreguoti aplinkybes, suteikia didesnę atsakomybę už savo sprendimus, skatina intuiciją.

  Jis išlaisvina iš negatyvios patirties ir nereikalingos energijos, sustiprina ryžtą, aktyvina sumanumą ir sąmoningumą, stimuliuoja protinę veikląkūrybingumą ir atsinaujinimo procesą. Atsinaujinimas visada atneša pozityvias permainas. Fluoritas tarsi pažadina iš gilaus snaudulio: pirmiausia supurto, o kol mes krapštomės akis, jis jau stumia mus judėti. Pirmiausia įvertinti situaciją kas vyksta, kas nebereikalinga ir kas trukdo, sekantis veiksmas – imti ir daryti. 

  Fluoritas padeda susikoncentruoti, įsisavinti informaciją, skatina atrasti naujas idėjas. Jis padeda kruopščiai, atidžiai išanalizuoti idėją ir su didele jėga ir ištverme ją įgyvendinti. Fluoritą galima būtų pavadinti „atsinaujinimo akmeniu“, nes jis į gyvenimą pritraukia naujovių, pokyčių, o kai matome, kad kažkas keičiasi, tuoj atsiranda drąsos dar labiau judėti į priekį ir keistis tiek išore, tiek savo vidumi. Jis išgriauna nusistovėjusią tvarką, rutiną, elgesio šablonus, prisirišimą prie kažkokių įvykių ar įpročių, išlaisvina nuo blogų idėjų, išsklaido iliuzijas. Kai išsilaisviname iš šių “šiukšlių”, pradedame matyti plačiau ir atsiranda ryšys, jungiantis sąmonę ir pasąmonę, vidų ir išorę. Nėra nepasitenkinimo, nes jis atskleidžia tiesą ir aiškiai žinome, kas yra būtiniausia šiuo metu. Fluoritas padeda valdyti emocijas ir jausmus, sustiprina kūrybingumą ir pasitikėjimąobjektyvumą ir aiškų vidinį žinojimą. Jis moko ir padeda sutelkti jėgas, susikoncentruoti ir suprasti pusiausvyros bei harmonijos svarbą. Skatina atrasti savyje šilumą ir atsipalaidavimą.
   
  Fluoritai tinkami naudoti esant baimėms ir seksualiniam nusivylimui. Jis parodo užspaustus jausmus, tačiau juos ne sustiprina, o padeda jų atsikratyti. Stabilizuoja emocijas, suteikia pasitikėjimo, ramina sumaištį.
   
  Fluoritas skatina žmogaus dvasinio “Aš” tobulėjimą, jo unikali energetika pritraukia į smegenis galingą šviesos energijos srautą ir išplečia žmogaus sąmoningumą bei protines galias, panaikina jausmų chaosą, medituojant pašalina senas neigiamas emocijas ir reginius, balansuoja smegenų pusrutulių veiklą (kaip žinia, vienas smegenų pusrutulis dirba intensyviai, kitas - mūsų pačių dėka tinginiauja). Tai vienas iš stipriausių naujojo amžiaus akmenų, padedantis Aukščiausios Sąmonės formas integruoti į materialią erdvę. Jis perveda iš vienos dvasinės dimensijos į kitą, perveda iš chaoso į tvarką, išlaisvina iš problemų, trukdančių dvasios vystymuisi, padeda mokytis iš situacijų (geltonas), gelbėja priimant esminius apsisprendimus, nuo kurių priklauso tolesnis kelias (violetinis).
   
  Fluoritas skatina koncentraciją, todėl patartinas mokiniams ir studentams, kai reikia susikaupti egzaminų metu, taip pat sprendžiant atsakingus klausimus, sudarant sutartis arba kai reikalingas kruopštumas ir tikslumas. Fluoritas saugo aurą, valo negatyvią energiją, išsklaido ir pašalina ją iš fizinio bei dvasinio kūno, o taip pat iš aplinkos. Išlaisvina iš svetimų nepageidaujamų mentalinių programų poveikio. Taip pat jis saugo nuo žalingo kompiuterio ir elektromegnetinių bangų poveikio. Fluoritą patartina laikyti ant rašomojo stalo, darbo kamabariuose, laboratorijose, tyrimų vietose, mokyklų klasėse. Jis tinkamas dirbantiems sunkų fizinį arba įtemptą protinį darbą ir ypač rekomenduotinas žmonėms, dirbantiems su moderniausiomis technologijomis, bei išradėjams. 
   

  Plačiau apie Fluorito mineralą galite skaityti informaciniame skyrelyje  FLUORITAS.