Prekių katalogas

DŪMINIO KVARCO PAKABUKAS

 • DŪMINIO KVARCO PAKABUKAS

  12 
  15  Sutaupykite 3 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Akmuo
  100% natūralus dūminis kvarcas
  Matmenys
  12 x 22 x 33 mm
  Apdirbimas
  nugludintas
 • Pakabukas pagamintas iš natūralaus dūminio kvarco mineralo, turi pragręžtą skylutę. Parduodamas su virvele, galima nešioti ir su grandinėle. Virvelės ilgis yra apie 85 cm, todėl pakabuką galima nešioti norimame aukštyje. Užsisakius, pas jus atkeliaus būtent šis dūminio kvarco pakabukas, kurį matote nuotraukose.

  Natūralių akmenukų papuošalai puikiai tinka tiek norint save gražiai papuošti, tiek savo terapinėmis gydomosiomis savybėmis, tiek giliam dvasiniam darbui su savimi. 

  Vertiname natūralių akmenų grožį ir energetines savybes, todėl rūpinamės mineralų kokybe ir prekybą vykdome išskirtinai tik natūraliais akmenimis ir jų gaminiais. Akmenys yra nedažyti, nekaitinti, neapšvitinti ar visaip kaip kitaip neparyškinti ir "nepagerinti".

  Reali prekės išvaizda ir prekės vaizdas jūsų IT įrenginyje gali skirtis dėl skirtingų atvaizdavimo parametrų. Labai dažnai prekė realybėje yra gerokai gražesnė, nei fotonuotraukoje, tačiau būna ir taip, kad fotografuojant mineralą, nuotraukoje jis atrodo ryškesnis, nei yra iš tiesų.     

  Apie Dūminį kvarcą

  Tai nėra paprastas mineralas. Tad nešiokite jį pagal intuiciją. Ypač dūminis kvarcas naudingas tiems, kas dėl skaudžios netekties prarado gyvenimo džiaugsmą, ką kamuoja depresijos, linkusiems į savižudybę, prisirišusiems prie praeities. Labai pravers besigydantiems alkoholikams, buvusiems narkomanams (ypač depresijų metu).

  Dūminis kvarcas padeda pasiimti patyrimą iš praėjusio gyvenimo etapo apmąstant jį, pasimokyti iš jo ir ramiai pereiti į naują lygį, o gal ir į naują kelią. Jis padeda dirbti su Kundalini energijomis, sužadina intuiciją. Medituojant su juo, neaiškios mintys tampa aiškesnėmis, skatinama koncentracija.  

  Plačiau apie Dūminio kvarco mineralą galite skaityti skyrelyje  DŪMINIS KVARCAS.